Doktorun asistanı penisime dokununca kaldırdım?

Ürologa gittim geçen gün beze gibi bişe vardı korkulacak bişe var mi yok mu diye baktirmaya neyse doktora anlattım durumu uzan bir bakalım dedi pantolonu sıyırdım uzandım geldi sonra asistanini da çağırdı asistani kiz bu arada 23 yaşlarında, penisim uzun biraz bakmasını engelledi sanirim, penisimi yukarı doğru tutmasını söyledi bu tutunca birden aklima baska seyler geldi ve istemsiz kaldırdım doktor hicbise yokmuş gibi kontrol etti sonrada hicbise yokmuş gibi konuştuk bana korkulacak bise olmadigini anlatti, ben kaldırınca asistan birakti zaten sanirim doktoru engellemiyor kendi kendine yukarı doğru duruyor diye ama hafif sırıtır gibi oldu sonra oda hicbise yokmuş gibi davrandı ama ben çok utandım yerin dibine girdim resmen sizce bu utanilacak bise mi? Bide penisin kalkıp kalkmamasini kontrol edebilir miyiz? Edebilirsek nasil?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır utanılacak bir şey değil. Ve engelleyeceğini sanmıyorum. Yine de öyle bir durumda şap kat yemeğine öyle git. Belki önlem olur.

0|1
    0|0
    • Ne bilim çok tuhaf bir durumdu utancimdan öldüm stresten terlemeye başladım cmylmz vücudumuzda bir deliyle yasıyoruz diyordu espriye gülüyordum ama adam espri yapmıyormuş gerçeği söylüyormuş yeni anladim :S bu arada şap kat demişsin şap ne?

• Hayır tabi.

• tamam teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• yok kardeşim kontrol edemiyoruz malesef ama bu normal birşey yani 23 yaşında biri turmuş kaldırıyor başka bir doktorda kontrol ediyor asıl doktor erkek mii bayan mı? :D bende de aynısı olurdu yani :D

0|1
    0|0
    • Doktor bayan olsa "deli" boşalırdı bile belki.. kalkmayi kafasina koyduktan sonra engel olunmaz mi yani?

• Vay a*una koyüm o zaman 😃

• 😄😄😄

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir insanlık hâli

0|1
    0|0
    • Utanilacak bise yok diyorsun yani

• Yani olmaz

• Yani sen o asistanin yerinde olsan gülmez miydin tamamen rezillik ya :(

Erkekler Ne Diyor 7

• manyakmısın kardeş ya takıldığın şeye bak, oraya kimbilir günde kaç hasta gidip geliyo ve emin ol kalkması sağlıklı olduğunu gösteriyor rahat ol kalkmasaydı eğer telaşlanmalıydın

0|1
    0|0
    • Kardo tamamda o anda kalkmasaydi keşke çok utanç verici bir durum. Kontrol etmenin bir yolu yok mu?

• yok kanka ne erkeklere ilgi duyması adanlıyık ha biz öyle bir ihtimali düşünmen bile kırdı beni :D :D tek ilgi odağım kadınlar ama bazı durumlarda kontrol edebilmemiz lazım :((

• Yok kontrol etme jsjs

• Ahah :D Gerçekten de bazen kontrolden çıkıyor hayta :D

0|1
    0|0
  • Ürologlar alışık

0|1
    0|0
    • Öyledir zaten hicbise yokmuş gibi davranmasindan belli alışık olduklari. Hasta gittikten sonra gülüyorlardır bence arkalarindan

• Güler ler onlarında işi o bütün gün penis bakmak

• Edilmez kıza tuttur ması biraz sapık olmuş

0|0
    0|0
  • Görende kıza zorla zahip oldun sanır herkes işini yapmış bu neyin kafası ya

0|0
    0|0
    • ne diyün la :D kalkınca utandım hepsi bu sen ne okudun? bu neyin kafası diye sana sormak lazım :D

• Niye kendini kötü hissettin dokununca kalkar yani

• Tamam da mevzu başka muayene olurken kalktı yani ne bilim kötü hissettim

• aynı şey bana olsa yüüzm kıp kırmzı olurdu

0|1
    0|0
    • Benim her yerim kıpkırmızı oldu başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen

• Çok güzel hikaye

0|2
    0|0
    • Neresi güzel bunun kardeş utancımdan öldüm diyorum çok güzel diyorsun

Yükleniyor...