Erkek arkadaşı şaşırtmak

Benim erkek arkadaşım inanılmaz tecrübeli. Böyle ileri düzey diyebileceğimiz hani herkesin bilmediği deep throat, ağızla kondom takma gibi başka neler var? Öyle bişey önerin ki oha bunu nerden öğrendin falan desin

Güncellemeler:
Çok yaratıcı cevaplar bekliyordum ama sanırım ben sizden daha fazla bilgi sahibi olmuşum erkek arkadaşım sayesinde beyler :/
Dün seks yaptık oral sekste yeni bişeyler öğrenmiştim filmlerden gerçekten şaşırdı ve hoşuna gitti. Ve üstüne çıktım bu gece seni ben ... dedim. Benim gibi düşünenlere fikir olsun diye paylaşayım dedim. Çok güzel bişe böyle hayran hayran bakması

0|0
5|22

En İyi Kız Görüşü

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

0|0
    1|0
    • Yazı çok güzel teşekkürler dili de çok iyi çok eğlenerek okudum

Erkekler Ne Diyor 22

• belden bağlamalı yapay penis al bir tane..

sonra kendi elleriyle seni soymasını iste.

üst tarafı iştahla çıkardıktan sonra,

pantolonu/eteği parçalar gibi çıkarmaya çalışacaktır..

pantolon/etek çıktığında karşılacağı manzara ona yeter zaten.

sonra peşinden bağırabilirsin "gel len buraya, kaçma!"

0|3
    0|0
    • Ben de şey diceksin sandım bir tane gördüm öyle çünkü belden bağlamalı ama erkek takıo . 2li penetrasyon için. 2 erkekle yapıo hissi verio

• Bayıltıcı spey ile onu önce bayıt, sonrasında tüm fantezilerini üzerinde dene ve filme çek, uyanınca beraber seyredersiniz. Şaşkınlıktan küçük dilini yutmazsa gel.

0|0
    0|0
    • Mesela nip/tuck dizisinde bir bölüm vardı nefessiz bırakarak orgazm oluyordu falan boğulayazma diyim. Aklıma geldi

• Erotik asfiksi buldum adını

• Lapa olmayan pilav yap

0|0
    0|0
    • Yemeklerim çok güzeldir ama pilav tercihen yemiyoruz sağlıklı değil sadece misafire

• zhuahauhau yaw bugün cevaplar hep on numara ya uzahuazhuah

• cock crush olayına gir

0|0
    0|0
  • onu yatağa çivilemek mi istiyorsun o zaman oku. yatağa yatır ama hiç bir şekilde dokunmasına izin verme.boynundan başlayarak tüm vücudunu em yala tabii en son penis ile ilgilen o hazır hale çoktan gelmiştir zaten ama dokunmamak çıldırtır.sonra evde kaçacak yer aramazsan bana gel.

0|0
    0|0
    • Buzla falan yapıolarmış öyle o nasıl olur?

• Tavsiye veren yok ki

• eğer eklersen daha detaylı konuşuruz.ama kendini tanıt sn gizli zaten profilimdeki yazı bunu sana anlatacaktır.

• erkek arkadaşın yatağa uzansın.sende elbise dolabının üstüne çık ve ordan takla atarak sevgilinin penisinin üstüne otur

1|0
    0|0
  • Johnny sins mi erkek arkadaşın mk. İnanılmaz tecrübeli ne demek ağzına sok kulağından çıkar.

0|2
    0|0
  • sende tecrübe kazan...

0|0
    0|0
  • Buna cevap verebilirdim ama çok açık bir cevap olacağı için gizli cevap vermeliyim. Gizli cevap vermeyi de sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • yap işte deep.

0|0
    0|0
    • Onları yapıyorum zaten başka ne olabilir diyorum

• burdan yardımcı olamam

• hmm güzel :) devam et böyle

• alıştırma yapman lazım ama

0|0
    0|0
  • onun spermlerini yut..şaşırsın...

0|0
    0|0
  • sevgilin üstündeyken içine girerken ufak hareketlerle parmakla onu ama çok ufak sokmadan yani

0|1
    0|0
    • Onu teklif ettim ama çekiniyor

• sen aşmışsın olayı tutku lazım aşk yeter size :)

0|0
    0|0
  • şaşı bak şaşırt

0|0
    0|0
  • balkonun altına uzansın sende ustune balkondan zıpla oha der kesin xD

0|0
    0|0
  • sevgilin yatağa uzansın seni beklesin sen göster ama verme

0|0
    0|0
  • Bunları bilen hatun mu varmış dedim la.

0|0
    0|0
    • İnsanın erkek arkadaşı ilham verirse bir kadın işte böyle daha ne yapabilirim de mutlu edebilirim der

• Benim yaşım 19 bunları bilen kızla tanışmam çok zor.

• Yani o yaşlarda bir kızın bunları bilmesi zor zamanla oluyor bunlar

• o yatağa sırt üstü uzansın,sen gardrop'un üzerinden nişanı al ve atla ;)

0|1
    0|0
  • He desin desin. Sonra kimle yaptın nerden öğrendin bilmem ne demesin de :-D

1|0
    0|0
  • Senin erkek arkadaşın 7/24 p*rno izleyen pisliğin tekiymiş. :)))

2|1
    0|0
    • P*rno izlemenin kötü bir tarafı olduğunu sanmıyorum genel olarak. Bu iş sadece içgüdülerle olmuyor

• BDSM ...

0|0
    0|0
    • Bdsm de genelde bir taraf öğretici oluyor o da bizde yok

• Tamam sen öğretici ol şaşırsın işte :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de çok severim böyle dedirtmeyi aynı kafadanız :) temel şeyleri biliyorsundur artık ayrıntılar kalmıştır. mesela ağzına buz koy çıkar öyle oral yap. yanına yenilebilir masaj yağıyla git. testis ve anüs arasındaki çizgimsi deriye o tam orgazm olmaya az kalmışken bastır orgazmı 2 saniye filan uzar ve daha şiddetli olur.

0|0
    0|0
    • Hımmmm o bastırma işini deniyim yarın

• Amac neden bu? Gercekten merak ediyorum. Neden?

0|1
    0|0
  • onla şey mi yarıştırıcan :D fantazi kur o halde

0|1
    0|0
  • Yani kaşarlığını ilan edesin. Yapma böyle şeyler ya, bu artın değil eksin olur.

1|2
    0|0
    • Niye ? Benim erkek arkadaşım fantezilerinde rüyasında bile beni hayal ediyor. Çünkü geyşa ruhluyum. Beni kaşar olarak değil hayallerinin kadını olarak görüyor. Bir kadın yatakta bambaşka bir kadına dönüşebilmeli ama aynı zamanda sokakta da hanımefendi olmalı

• bir kadınla 6 olur ama 6 kadınla 1 olmaz.

• Evet mantıklı

Yükleniyor...