Lütfen saçma sapan şeyler yazmadan sorduğum soruya cevap verin?

Bu güne kadar ilginç gelebilir ama kızların cinsel bölgelerinin hepsi aynı zannederdim. Bugün birbirlerinden farklı olduklarını öğrendim ve şaşırdım. Hangi tür olanlar iyi olur aralarında ne fark var?

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne konuda farkını ogrendigine bağlı hayatim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Arkadaşım merhaba,

Vajinanın dış görünüşünün sekste daha fazla veya daha az zevk verme gibi bir özelliği yoktur... Ancak dudakları küçük ve sarkık olmayan vajinalar daha estetik görünür...

0|1
    0|0
  • Sen sakın şimdi tüm erkeklerin penisleri de aynı değilmiş yeni öğrendim yazma da..
    Bu yaşına gelmiş bir bayanın ki yaşını doğru yazmışsan farklı olduklarını yeni öğrenmişsen garip demekten başka birşey gelmiyor aklıma.
    Haa bu arada hamile değilsin korkma

0|1
    0|0
    • Yaşım ordakiyle aynı değil

• Hiç bir fark yok. İyisi kötüsü de yok.

0|0
    0|0
  • Valla kızına göre değişiyor şahsen aletta Ocean tarzı güzel adı ne bilmiyorum 😆

0|0
    0|0
  • Guldurdun ya tovbe. d

0|0
    0|0
  • Ayni derken ayni zaten kimi kucuk kimi buyuk kimi az kullanilmis kimi hor kimiside kapali kutu neyi merak ediyon

0|0
    0|0
  • Bilmem Varina uzmanı değilim

0|0
    0|0
  • vajina uzmanı olarak ifadeediyorum ağzı kapalı ve temiz olanlar makbul haaa birde kokmayacak

0|0
    0|0
  • Hiç mi hayatında p*rno film ozlemedin acaba gormuyomusun hersey farklı erkeklerin bayanların

0|0
    0|0
  • Ben görmeden kukularini analiz EDEBİLİYORUM mesela ornek eli küçük olanlarin kukusuda küçük olur😂

0|0
    0|0
  • Kayısı gibi olan var marul gibi olan var farklıdır evet.. kayısı en makulu

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarınınkını felan görmedin mi hiç

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • 30 kusur vajina şekli var herkesin ki aynı degil

0|0
    0|0
  • nasıl fırklı derken yarıgın boyutu derınlıgımı

0|0
    0|0
  • Yani bazıları daha dar olur bu güzeldir bazılarıda otoban gibi ayrıca pembemsi olmasıda güzeldir koyu olması sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyisi kötüsü yok. Seçmece karpuz mu alıyorsunuz sanki JSFHSJFH. Hepsinin amacı aynı sonuçta. Görünüşünü beğenmeyen ayy... (っ- ‸ -) her ne ise ya ameliyat ile değiştiriliyor zaten. Kişisine göre farklılık gösterir ki. '-'

0|1
    0|0
Yükleniyor...