Arkadaslar lutfen yardimci olun?

Sevgilimle yuzeysel birseyler yaşadik, tam anlamiyla iliski bile sayilmaz, beraber dus falan aldik, sevgilimin regl li gunu gecti, dr'ye beraber gittik, sonuc negatif cikti, dr "hamile olsa bile daha erken gorunmez" dedi, ikimizde kafayi yiyecegiz, lutfen yardimci olun, bu arada sevgilimin karni sis ve hazimsizlik yasiyor...

Güncellemeler:
Kimse yok mu yahu

1|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Evlenin gitsin

0|0
    0|0
    • Yaptik bir hata evlenmek kolay diil

En İyi Erkek Görüşü

• kan tahlili kesin sonuçtur negatif çıktıysa negatiftir. Çok nadir de olsa sadece vajinanin üzerine sperm değmesi ile bile hamile kalma riski vardır. Bir tane sperm hücresi yeri bulursa iş biter. Bana kalırsa hamile falan değil. Hazımsızlık yaşaması ve şişliği tamamen sıkıntıdan. Çok gerilmiş korku ve panik yüzünden bu kadar çok fazla sıkıntı yapmasın. Muhtemelen gazdır... Yaptığınız iş yanlış beni ilgilendirmez ama ben uyarımı yapmak zorundayım haram işler insana hiç bir zaman fayda sağlamaz! Madem bu işi yapıyorsunuz ve bu kadar çok korkuyorsunuz, o zaman her ihtimale karşı birlikte olduğunuzda ertesi günü hapı alın kullanın 50 55 lira bir şey! Kafanız rahat olur. Akıl sağlığı bu, bir şeye benzemez bozulursa karnıda şişer gözüde. Çok fazla stres yapmayın daha tahlilde bile görünmüyorsa karnı nasıl şişecek hemen! En az iki aylık olunca belli ediyor zaten tabi kilo durumuna göre değişir oda. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...