İnternet sayesinde tanıştığım arkadaşıma yalan söyledim,benden uzaklaştı nasıl gönlünü alabilirim. ?

Bundan 3 yıl önce eski sevgilimi eklemek için sahte bir facebook hesabı açtım,bir ünlünün fan sayfasında birkaç kişiyle arkadaş olduk,birbirimizi hiç tanımadığımız halde ortak noktalarımız vardı,içlerinden bir kızla çok iyi anlaştık,birbirimizle ilgili iş,aşk,sağlık herşeyi paylaştık,fakat ismim ve resmim sahteydi,birgün dayanamayıp itiraf ettim ve gerçek facemden kızı ekledim,önceleri sorun etmediğini söyledi fakat sonra birden uzaklastı ve beni engelledi,çok bozuldum ama bir bakıma haklıydı bana güvenmemesi normaldi.Bu arada yanlış anlamayın lezbiyen falan değiliz,aksine birbirimizle erkek arkadaslarımızı falan konuşurduk,kıza telefonundan mesaj atıcam ama nası tepki verir bilmiyorum nasıl davranmalıyım ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bırak ya yol al diceksin o da başlıcak koşmaya peşinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gerçekte niçin arkadaş edinmeyi denemiyorsun? Faceden arkadaşlık ne kadar sağlıklı? Hiç mi sosyal çevren yok?

0|0
    0|0
    • çok arkadasım var hepsine herşeyimi anlatatamam,kızların arkadaslığı erkeklerin ki gibi olmaz,kankan bile olsa kardeşim bile desen mutlaka arada kıskançlık olur

• Erkeklerde de kıskançlık olabiliyor.Bir de kötü olan herşeyi herkese anlatamıyorsun doğru, çünkü sana ne gibi bir yardımı olacak üstüne üstlük birde derman olmamış gibi başkalarına anlatacak.Mutlaka anlatmak zorunda değilsin sıkıntılarını dertlerini bırak içinde kalsın:)

• Hayırlısı be.

0|0
    0|0
  • salla su asifteyi.sen ekle beni <3

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• başka insan mı kalmadı

0|0
    0|0
    • beni gercekten çok iyi anlıyodu,açıkçası insanın hiç tanımadığı insanlara bişeyler anlatması bazen iyi geliyo,birçok arkadasımdan daha iyi bir arkadstı

• aman boşver ya ne poh pohlayıp duruyorsun baksana dengeizin tekiymiş madem sorun olacaktı baştan söyleseymiş sen birde buna mı iyi arkadaş diyorsun

Yükleniyor...