Kizlar vajinal akıntı?

Vajinal akintim var bu normal ama çok sık oluyor günde 3 kez flan iç çamaşırımi değiştirmek zorunda kalıyorum kokulu değil yani enfeksiyon kapmış olamam öyle pis bir insanda değilim temizligime dikkat ederim bu durumu benim gibi yaşayan var mı? Neden oluyor bilen var mı ne yapmam gerekiyor ciddi bir problem olduğunu düşünmediğim için doktora gitme ihtiyacı duymadım. Bakireyim ilişki filanda yaşamadım.

Özellikle erkeklere söylüyorum lişkiye girme zamanın gelmiş gibi sacma sapan yorumlar yazacak olanlar yazmasın zevk suyu gibi bişey değil kizlar bilir.

Güncellemeler:
Enfeksiyon değil arkadaşlar eminim enfeksiyon mantar vs değil

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş doğru söylüyor istediğin kadar temiz ol enfeksiyon olabilir. Ayrıca düzensin adet periyodun varsada olabilir. Yani ped kullanacak kadar akıntısı olan kişiler vardır. Çok abes bir durum değil. İlla problem arama.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence gunluk oed kullansan daha iyi olur. Hem o zaman rengini daha iyi belli eder. akintin hep mi oluyo yoksa sadece adet oncesi/sonrasi mi? Ne kadar zamandir var? Hic mi kokusu yok?

0|0
    0|0
    • Hiç koku yok rengi de normal bembeyaz. Günlük ped kullanıyodum akintim cok olunca bıraktım çünkü o ıslaklık tahriş ediyo
      Normalde fazla adet donemi once sonrası daha fazla onun normal olduğunu biliyorum da benim ki snki her zaman adetten 1 hafta onceki gibi akiyor

• O zaman bir zarari yok. Bildigin vajinal akinti. Ama belki benim bilmedigim baska bir sey vardir. bir jinekologa gorunsen iyi olur

• Pekala

Erkekler Ne Diyor 11

• ped kullanmıyor musun

0|0
    0|0
    • Onceden kullanırdım şimdi akintim fazla olunca kullanmıyorum çünkü tahriş ediyor bu kez

• Bez kullan :D

• Günlük ped

0|0
    0|0
  • Doktora git bence

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon için sadece temiz olmak yetmez. Senin bir uzamana görünmen gerekir

0|0
    0|0
    • Kaşıntı koku renk değişimi vs yokki

• Aslında bu fizyolojik zararsız bir akıntıya benziyor. Yine de muayene olmak faydalı olabilir

• bir şey daha söyleyeyim temizliğe çok dikkat etttiğini söylediğin için. Sabun köpüğü ile sadece dış general bölgeyi temizle. İç general bölgeni çok temiz olsun diye köoüklememen gerekir

• yok oyle ilişki zamanı fean akıntın ne renk

0|0
    0|0
  • Vajinana pamuk falan tıka bir müddet. Bu arada ped tahriş ediyor demişsin bez kullan ;)

0|0
    0|0
  • Acilen baytara git

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon canım

0|0
    0|0
  • Sevgilimde de vardi ped kullandi en son onuda gunde 2 3 kez degistiriyordu

0|0
    0|0
  • Soruyu sadece bayan kullanıcılara yönelik sorsaydin ya madem

0|0
    0|0
    • İliskiye girmen gerekiyor yazan erkekler için söyledim sadece

• her ne kadar temiz olsanda enfeksiyon mantar kapmış olabilirsin bir dr ye git yinede sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok normal bazi kadinlarin boyke cok akintisi oluyor eger akintinin rengi yesil kahve gibi tuhaf renklerde degilse sorun yok. Gunluk ped kullan zamanla akintin azalir zaten

0|0
    0|0
  • Rahminde sıkıntı olabilir mi? ur vs?

0|0
    0|0
  • Doktora git bir sorun var belli..

0|0
    0|0
Yükleniyor...