İliskide neden kan gelmez?

Esimle yeni evlendik ondan once cinsel iliskim olmadi ama 4 ay boyunca tamamen girmeden iliski yasadik aci olunca durduk hic kan gormedik dun dugunden sonra iliskiyi tamamen yasadik tam birlesme oldu amahala kan yok yarin ikinci kez yapcaz supheleniyo simdi sanki bende tedirgin oldum eminim bu sekilde olduguna ama kan gelmedi diye takinti yaptim pazartesi doktora gitcez nezaman bozulup bozulmadigini bilir mi?

0|1
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemez tabiki esnektir korkma

0|0
    0|0
    • Bilemez mi 4 ay boyunca suren iliskimizde yirtildiysa ve Şu an o yuzden kan gelmiyorsa napcam ben ya:( insallah esnektir doktora gitmekten bile korktum ters bisey olcak dye

• Esnekligini nasil anlar

• İlla ki onun yapısını biliyordur jinekolog

En İyi Kız Görüşü

• kızlık zarım esnek olabilir bu ilk etken
    ikinci olarak kızlık zarın hiç olayabilir.
    nadir görünse dahi böyle bir durum söz konusu. eşin senden saçma salak bir şekikde tedirginlik duyacağına gidip araştırsın. içinin rahat olması için doktora gidebilirsin tabii ki, ama ona kendini ispat etmek için yapma bunu. bu nasıl bir zihniyet, vajinandan iki damla kan görünce beşi bir yerde mi takacakmış sorsaydın. onca zamandır senin karakterini çözememişsr büyük sıkıntı. Allah yâr ve yardımcın olsun güzel kardeşim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Bakire olman ilk ilişkide kan geleceği anlamına gelmez. İlk ilişkide kanaması olmayan pek çok kadın olduğu gibi üst üste ilişkilerinde de birden fazla kez kanaması olanlar olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Ne zaman bozulduğunu anlamaz doktoır. Bence esnek olabilirsin zaten.

0|0
    0|0
  • bazı zarlar çok esnek oluyor ve doğumda yırtılıyor. ilişki öncesi iyi bir oral vajiyayı hazır hale getirir. krem de kullanınca acıma olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne cahil bir toplumda yaşıyoruz ya.. millet uzaydan aliyo. . Her kadinda kızlık zarı yoktur be cahiller hey allahim

1|0
    0|0
  • Zar esnek olabilir bu ne saçmalık güvensizlik

1|0
    0|0
  • öküzlük edip senin gururunu kırmasın... esnek ya da kalın bir zarın var demek

1|0
    0|0
  • olur öyle

0|0
    0|0
  • Esneklikle alakalıdır doktor kesin bilgi verir buna benzer olaylar internette de var.

0|0
    0|0
  • Bilir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın çok esnek olabilir veya onun penisi küçüktür

0|0
    0|0
  • Esnek olabilir

0|0
    0|0
  • Hm feciymis😄

0|0
    0|0
  • Zarın esnek ya da gerıde ola bilir

0|0
    0|0
  • Esnektir geridedir kiminin ki doğumda yırtılır ya da seydir

0|0
    0|0
  • Bende k. doğumda çalışıyorum kesin esnektir öyle cikacak

0|0
    0|0
  • 😀😀😀😀😁😁😁

0|0
    0|0
  • dün gece ilişkiye girdin bu gece burdasın

0|0
    0|0
  • bazı zarlar kalındır darbelı calısın

0|0
    0|0
  • Esnektir merak etmeyin. Belki doğumda bile yırtılır.

0|0
    0|0
  • Bu durumu bende yaşadim öncelikle penis girerken ne kadar aciyor ve rahat girebildimi?

0|0
    0|0
  • Esnek canım esnek dert etmeyin bu kadar yaa

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zari hayatım

0|0
    0|0
  • belkide esnek bir yapıya sahip zarın

0|0
    0|0
  • Esnektir doğumda yırtılır

0|0
    0|0
  • Her zaman kan gelmeyelir. Birde biraz gel git yapmak gerekir bir sokuşta kan gelmez

0|0
    0|0
  • biyerde gördüydüm kan gelmeme ihtimali varmış eğer çok yavaş yaparsanız

0|0
    0|0
    • Yavasti ama hiz yapinca aciyordu cok

• Nasil garantiye aliyim anlamadim

• Şimdi işini bilmeyen bir doktora gitseniz "gelmesi lazım" gibi bir cümle ile evliliğin bitebilir o yüzden bilen bir doktora git

Kızlar Ne Diyor 5

• Esnektir

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
    • Gitcez de yinede korkuyorum eger onceki yaptiklarjmizda yirtildiysa Şu an ondan. kanamiyorsa diiye

• önceki yaptıklarında onunla mı yaptın?

• @cevapsizagri evet

• Benim de gelmemişti doktora gittim yırtılmış bu dedi ama kan gelmedi. Doktor normal her zaman gelecek diye bir kural yok demişti ama ben de senin gibi hala düşünüyorum önceki surtunmelerde mi yirtildi yoksa ilk iliskide mi

1|0
    0|0
  • Kızlık zarlarının %90 ı esnek olduğu için bu tür problemler yaşaman gayet normal. Yalnız değilsin yani merak etme.

0|0
    0|0
  • Yeni olduysa ancak yeni diyebilir tarih veremez

0|0
    0|0
Yükleniyor...