Kızlık zarı bozulduktan sonra ne zaman kan gelir?

kızlık zarı bozulduktan sonra ne zaman kan gelir? hemen mi yoksa biraz zaman geçtikten sonra mı?

3|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Hemen gelir 2 damla kadar ve açık renktedir,sonradanda gelebilir içerde kalmıştır oturursun kalanı dışarı çıkar,10 dk sonra falan gelmez,hemen gelir oturunca..

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler gerçekten yardımcı oldun. :)

• ne bileyim başıma ilk kez böyle bişey geldi içim içimi kemirdi. :(

• Eğer hafiften bile girmediyse bozulma ihtimali yok canım.

Erkekler Ne Diyor 9

• Elin ya da herhangi bir yerin kesildiğinde veya yara oluşturacak bir darbe aldığında ne zaman kan geliyorsa kızlık zarı yırtıldiginda da aynı durum geçerli.

1|0
    0|0
  • Kizlik zari yaklasik 3 cm kadar icerdedir ama zorlamaya gelmez dikkatli olun ;)

1|0
    0|0
  • sabah ezanından sonra

1|1
    1|0
  • 2 sene 4 ay 13 gün 7 saat 5 saniye 0.1 salise sonra

1|1
    1|0
  • değişir hemen de ola bilir 2. sevişmede de olabilir 3. sünde de olabilir esneklik elastiksel yapılar genellikle sonraki birleşmelerde kanar kanar yaralarım kanarrr tuz bastıkça anılarrr <3

0|0
    0|0
  • kızlık zarının yapısına bağlıdır.

kanama başladığı anda da bitebilir, ya da bazen ara ile bir kaç saat/gün kanama olabilir.

bu zarın bağlı olduğu bir damarda çatlak oluşup oluşmamasına bağlıdır.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin. Ben veremiycem...

0|0
    0|0
  • hemen gelir aynı anda

0|0
    0|0
  • erkek girşi yaptığı gibi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• genelleme yapamayiz. herkeste ayni degilki

1|0
    0|0
  • ya dün az bişi baskı uyguladı erkek arkadaşım canımı acıttı. giyindim eve geldiğimde çamaşırımda kan lekesi vardı. o da şaşırdı. bende ne olduğunu bilmiyorum artık.

0|0
    0|0
  • bazne yavaş yavaş yarım saat sonra gelir . bazen 1 saat sonra gelir zun süre kanar

0|0
    0|0
  • penis girdiğinde

0|0
    0|0
  • değişir

0|0
    0|0
    • tam olarak şunu soruyorum aradan bir saat kadar geçtikten sonra gelen kan kızlık zarıyla bir alakası olabilir mi?

• ama penis başı içine girmedi ? veya sadece ucu ? bilmiyorum

• o zaman bir şey olmamıştır. aman boşver yahu.. fazla takma ;)

Yükleniyor...