Lütfen bilen biri baksin?

Sevgilim vajinama surtunuyodu ayaktaydik iceri girmeye çalıştı penisi anuse dogru kaydı oraya girdi orda bisey mi yirtildi az once banyoda fark ettim neden oyle olur ki? Bide parmagimi vajinanin icine sokmaya calisiyorum girmiyo orasi sert sanki kemik varmis gibi neden boyle oluyo ki? Anuse girmistir diyenler kesinlikle degil

Güncellemeler:
Vajinaya girmedi icimde hisstmedim vajinadan anuse dpgru kaydi orda ne var ne yirtildi zar umrumda degil daha buyuk bise olmasindan korkuyorum

1|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Anus dışında baska bir yer yok. Sen vajinanin yerini bilmiyorsun bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nerene girdiğini bilmiyomusun

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum anlamadim vajinanin icine girmedi anuse dogru kaydi

• Birsey yirtilmaz anüste

Erkekler Ne Diyor 12

• Anüse giren penis öyle bir hissettirirki, acı verir kolay girmez anlattığına göre vajinana girmiş hissetmedim diyosun, öyleyse yatay girmiş yani sürtünmüş bir yere girmemiştir.

0|0
    0|0
  • Ya vajina ya anus... baska bolge yok... zar sikinti degilse takma kafana... birsey yasayacaksanda bilincli yasa. sonra psikolojin bozulur...

0|0
    0|0
  • Doktora görün

0|0
    0|0
  • anüs zarın yırtılmış hemen diktir sonrada önden

0|0
    0|0
  • Anüsle vajina arasındaki yere denk gelmi

0|0
    0|0
  • Anlamadım soru ne burda

0|0
    0|0
  • Vajina içi sert yapılıdir

0|0
    0|0
  • Anuse girmiştir acı olduysa birde vajınan dardır sulandır parmağın girer

0|0
    0|0
  • Arada kalmış

0|0
    0|0
  • anüse girince zevk neden almadın acı hissettin?

0|0
    0|0
  • Öncemi arkadanmı yaklaşıyordu

0|0
    0|0
  • Beter ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bişey olmaz o öyle kolay değil sıkıntı olmamıstır komple girmesi lazım

0|0
    0|0
  • Anuse dogru kaydi diyosn o zmn analdr aci hissi oldysa ordaki kilcallr hassas

0|0
    0|0
  • Yirtilmis olabilir nasil vajine kolay giremiyorsa anusa daha zor girer öyle kolay kolay olmaz kesin yirtilmistir bir daha hazirlikli yapin

0|0
    0|0
    • Amac anuse girmek degildi vajinaydi ama girmedi penisi anuse dogru kaydi içerden

Yükleniyor...