Kadınlar neden bu kadar cinselliğe karşı? Bekaret denen şey olmasa yine böyle olur muydunuz?

tüm sorun bekaretmi?yoksa dini inanclarınızmı?...amacınız ne?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Dini inanç sonuna kadar önemli siz erkekler ya bişi diyicemde ne bakirsiniz nede bekaretsiz kız bırakıyorsunuz farkındamısınız nerede namuss ? nerede eskiler .. şimdi ar namuss nereede abi yeter yaa tamam herkes kızlık çiçeğini eşine sunmalı , ona bırakmalı kendini ayıptır ..

0|5
    0|0
    • genelleme yapma

• doğru diyosun dini inanç çok önemlide bizim milletimizin gözü kör haram yerler günah olmaz oruç tutmazlar günah olmaz namaz kılmazlar günah olmaz milletin arkasından konuşurlar günah olmaz küfrederler günah olmaz iş sevişmeye gelince ya da ne bilim işlerine gelmeyen bir konuya gelince günah olur

• orasıda doğru :))

Kızlar Ne Diyor 3

• herşeyden önce kendi düşüncem.evlenmeden yapmam.benim bedenim milletin gelip eğlenip gideceği bir yer olamaz.evliliğin anlamı aslında çok büyüktür ama şimdikiler unutmuşlar.

1|3
    0|0
  • güzel bir soru cevaba gelince bizim kültürümüzde ve dinimizde cinsellik evlilikten önce yasak ve günah sayıldığı için dindar olanlar bu yüzden karşı diğerleride toplum ne der diye düşünüyo bence

0|0
    0|0
    • kimse kimsenin bacak arasının hesabını soramaz arkadaş cinsellik isteyen yaşar istemeyen yaşamaz doğru olanı tek eşliliktir erkek içinde kadın içinde bence toplumumuz eski değerlerine artık fazla önem vermiyor biraz araştırırsanız aldatmalar ve boşanmalar evlilik harici cinsel ilişkiler yüzünden değerlerimizi kaybetmemiz sonucu büyük oranda artmıştır

• kardeş iyimisin sen bir soru sorulmuş kadınlar neden cinselliğe karşı diye bende cevapladım kimsnin bacak arasıyla ilgilendiğim yok dediğim yanlışmı? dinen günah sayılmıyomu cinsel ilişki?

• sizin cevabınıza atfen değildi yanlış anlamaın lütfen dinen tabikide günah ben destek verir amaçla yazdım

• Türk toplum kuralı bu,bekarete önem vermeyen erkek sayısı kaçtır?Dini inanç bakımındanda tabiyki kadın namuslu olmalı,bunun dışında neden erkkeler kadınlarla cinsellik yaşamak istiyor fakat kendi kardeşlerini gözü gibi koruyor?Erkek karşısındaki kadını kendi kardeşi,kendi annesi gibi görürse sorun kalmaz aslında...Ben her kadına cinsel içerikli bakan,EVLİLİĞE GELİNCE BEKARET ARAYAN erkek tiplerinden oldum olası NEFRET EDERİM..

1|3
    0|0
    • +1 harikasın

• Öyle ama kız kardeşlerine biri yamuk yapsa ağzını burnunu kırmaya kalkarlar,elalemin kzıının bacak arasına nasıl ulaşsam diye bakarlar,cinsellik bu yüzden evlenmeden yaşanmamalı..

• aynen arkadaşım bekaret önemlidir

Erkekler Ne Diyor 2

• namusunu ıkı bacak arasında goren kızlara üzülüyorum kendi kendini küçük görme bu olsa gerek :D

0|0
    1|1
  • kim karşı kadınlar mı boşversene ya onlar sadece egoist

0|0
    0|0
Yükleniyor...