Yumurtalık kisti?

Kasık bölgemde ve belimde çok ağrı oluyor şu son iki haftadır. Ve regl oldum 3 gün önce. Ağrılarım hala devam ediyor. Bacaklarım da sızlıyor ara ara. Bende korkuyorum kist vardır diye. Doktora da gitmek istemiyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz. Nasıl anlarım kist olup olmadığını? Şimdiden teşekkür ederim.

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Acil bir doktora görün derim çok geçmiş olsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pelvik usg yaptırmadan kist olup olmadığını kesin olarak anlayamazsın bir jinekoloja git kan testi ve ultrason dan bakıyorlar zaten eğer kist varsa ona göre ilac veriyorlar.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim şu an reglim gitsem sorun olur mu

• Mesanenin dolu olup olmamasının nasıl bir etkisi var ki ay hiç bir şey bilmiyorum bu konu hakkında teşekkür ederim ilgilendiginiz için

• Wc 'ye gitme idrar kesesi baya dolu olsun yani böylece yumurtalıklarda kist olup olmadığı rahatça görülür.

Erkekler Ne Diyor 1

• Pek benzemiyor kiste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Regl düzensizliği ve ağrısı, kasiklarin sağ veya sol tarafinda genelde keskin bir ağri varsa bunlar sadece belirtidir. tabiki de ultrasonda netlesebilir

1|0
    0|0
  • Adetten once gittigimde kist cikti sol kadigim cok agriyodu adettrn sonra gel dedi doktor kist adetle birliktegitmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...