Kızlar , Doğum kontrol hapı ile ilgili?

Sevgilimle birlikte olmak istiyoruz doğum konrol hapı kullanmak istiyorum 21 günlük ve 28 günlük olanları varmış sizce hangisini kullanmalıyım? Kilo aldırmasın ve isteksizlik yapmıyanından olmasını istiyorum

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Qlairista'yı öneririm kesinlikle, yeni çıktı en az yan etkisi olan, koruması da yüksek. Microgynondan biraz daha pahalı ama o genelde ilişki yaşamayanlara regl düzensizlikleri için vs veriliyor genelde. Üstelik 28 tablet, ara vermeden içtiğin için kafan karışmaz. Ben bir kutuyu bitirmek üzereyim hiç bir sorunla karşılaşmadım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doktora gidip sana en uygun olanını almalısın.

0|0
    0|0
  • Prezervatif daha iyi değil mi

0|0
    0|0
  • Hapı bulmuş kıllısını istiyosun

0|0
    0|0
  • Kan pıhtılaşma sorunun varsa kullanma

0|0
    0|0
  • 21 ligi kullan

0|0
    0|0
  • doğal al

0|0
    0|0
    • nasil yani

• sen içinemi almak istiyorsun onun sıcaklıgını hıssederek

Kızlar Ne Diyor 6

• Başlamadan önce muayene olmalısınız doktorunuz size uygun olanı verir öyle kendi başınıza karar vermek doğru değil. O kilo alımı ve isteksizlik bünyeye bağlı galiba, bende kullandım ama yan etkisi olmadı bana.

1|1
    0|0
  • Hap sayısı önemli değil. Herkeste ki yan etkisi de maalesef farklı. Bir jinekolaga danışarak kontrol altında başlamanın yani sıra genel olarak yasmin öneriliyor ama qlarista diye yeni bir trend var. Libidoyu arttırmada bonusu ve hormon metabolizmasına en yakın profilde salim yapıldak şekilde ayarlanmış kompleks bir hap. Deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Diana35 iyidir.

0|0
    0|0
  • Kilo kişiye bağlı ben almadım iştahını açabilir ama dikkatli beslen kullandıgın süre boyunca

0|1
    0|0
  • merhaba ben de yenı evlıyım kullanıyorum 7 aydır hıcbır sorun yasamdım kılo da almadı Microgynon Draje Fiyatı : 13.28 TL

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim gorusunuz icin

• yan etkisi olmadi mi yani

• hayır hıc olmadı hayet de guzel evlenmedne önce basladım 7 aydır hıcbır etkı yok

• Kilo aliyosun mecbur

0|0
    0|0
    • peki eger kullandiysan hangisini onerirsin?

Yükleniyor...