Sabah Kalktığımda Islaklık vardı Bunun sebebi ne olabilir? Prostat mıyım yoksa?

Gizli Üye
Normal her sabah idrarımı yapmak için tuvalete çıkmıştım baktım boxerımda hafif avuç içi kadar ıslaklık var yani uyurken idrar kaçırmışım ve bu geçen hafta iki gün art arda yaşandı normaldir belki dedim ama bugün sabah da aynısı oldu, belkide çoğu zaman oluyor kuruduğu için ben fark etmiyorum. Meni olmadığına kesin eminim.
Yardımcı olun
Ne Olabilir bunun sebebi? Korkuyorum Yoksa Prostat mıyım? !!
Güncellemeler
+1 yıl
Prostat mıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Yardım
Sabah Kalktığımda Islaklık vardı Bunun sebebi ne olabilir? Prostat mıyım yoksa?