Kızlık zarı hamilelikten korur mu?

nişanlımla ayın 14 de sürtünme ile ilişki yaşadık üst kısımlara boşalma oldu ama vajınama boşalmadı yalnızca sormak istediğim zevk suyundan hamile kalınır mı kızlık zarı koruyucu mudur?düğünümüze daha var o yüzden endişeliyim.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• %1 bile olsa ihtimal vardır, ama büyük oranda hamile değilsindir. çok fazla kafana takıp stres yapma sonra adetini geciktirirsin sonra da hamileyim diye korku yaşarsın. bence böyle korkularınız varsa bu tip ilişkilerden de kaçının daha farklı yöntemler deneyin.

0|0
    0|0
    • peki teşekkür ederim düşünmekten alamıyorum kendimi ve böyle oluncada olmuyor ama rahatlamalıyım sanırım sağolun

• almiraa arkadaşım, vajina temizleyici ürünler eskiden var mıydı? vajinanın yapısı zaten kendini temizlemeye müsaittir, okulunu okuduk bu işin

• Bu vajina temizlemiyor, genital bölge temizliği, labianın etrafı yani kasık bölgesi.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızlık zarı korumaz.Boşalma olduğu zaman adetine kaç gün vardı onu söylersen yorum yapabilirim.

0|0
    0|0
    • adetime 10 gün vardı

• Dediğim somam gerekenelri sorabilirsem belki rahatlamış olursun.

• peki ekliyim madem bir konuşalım

• Spermler canlı ve hareketlidir, uygun ortamlarda ise 2-3 gün yaşayabilirler. Pantolonun üstüne boşalsa bile hamile kalma ihtimali vardır, o yüzden dikkatli olun bence bundan sonra. Tamam bu ihtimaller belki binde-bir ama sonuçta adı üstünde "ihtimal".. Bu arada çok nadir de olsa yumurtlama dönemi öncesi ve sonrasında da hamile kalma riski vardır.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz..ileri gitmeyin daha fazla..

0|0
    0|0
  • Koruyucu değildir. Zevk suyundan da hamile kalma ihtimalin var. Düşük ama var.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı dantel gibi bir yapıya sahiptir eğer bir şekilde soerm snin vakinandan gelen sıvı içinde yüzmeye başarsa hamile kalabilirmisin

0|0
    0|0
    • peki bu durumda anlattıklarıma göre kalırmıyım

• merak etme içine bile boşalsa hamile kalamıyabilirsin. ta dışarı boşalmış içe kadar spermin gitmesi söz konusu olomaz yani %99 hamile kalmazsın

• zevk suyundada çok az miktarda sperm vardır ama hamile kalma riski çok çok az

0|0
    0|0
    • peki teşekkürler rahatladım

• merak etme kalmazsın çok zor bir ihtimal zevk suyu ile hamile kalmak eğer regl döneminden 14 gün öncesinde yapmadıysan hiç korkma bayanlar sadece yumurtlama döneminde hamile kalabilirler diğer günler isterse içeri boşalsın korkma ;)

0|0
    0|0
    • regli dönemim 24 Nisan olacak 14 nisanda yaşadım

• inşşş rahatlarım teşekkürler

• merak etme kolay değil öyle bişeyin yok senin sadece bu işlerde dikkat edeceğin yumurtlama dönemindeki o 2 3 günlük süre zaten o gün geldiğinde çok istekli olursun :)

• zevk suyundan hamile kalınmaz mrk etme hamile kalmazsın içine boşalmadıysa sorun yok devam yanlız dikkatli ol iyi yıka vacinanı.

0|0
    0|0
    • değse bile birşey olmuyor yanii hımmm rahatladım teşekkür ederim

• kesinlikle korumaz benim şuan bakire ve hamile hastam var mesela

0|0
    0|0
    • peki anlattıklarıma göre hamile olabilrmiyim

• buradan yardım edemez misiniz yani işlemi buradan yapsak

• hanımefendi bu ciddi bir konu buradan konusulunca ciddiyeti yok oluyor laçkalasıyor konu oyüzden bir bir yaRdımcı olmak istedim art niyetim yoktu

• için rahat olsun sorun yok

0|0
    0|0
  • hamile kalmış olabilirsin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kizlik zari koruyucu degildir bildigim kadariyla

cünkü zaten hafif aciklik var diye biliyorum adetten dolayi, o yüzden icine degil etrafina mi bosalsa hamilelik olasiligi var

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı koruyucu değildir. anal ilişki ile bile hamile kalanlar var. sperm hareketli bir hücredir ve kızlık zarını aşıp gerekli yerlere ulaşabiliiir..korunmuyordun madem bir ertesi gün hapı alsaydın ya.. ah kızım ah..

0|0
    1|0
  • zevk suyu hamile ırakabilri az da osla sperm içerir. ondan içine girmemişse sorun yok , bu arada biraz daha bekleyeyydin bakire hanım :))

1|1
    0|0
    • :)))oldu işte:)umarım girmemiştir:(

• inşş:)))

• :))

Yükleniyor...