Erkekler seks için mi evleniyor?

dört dörtlük bir kız.siz seviyor.huyuda güzel.evlilik için biçilmiş kaftan.ama tek sorun var bakire diil.çoğu erkek bakire diilse olmaz dicek.sorum şu bakire diilse evlilik olmuyorsa evliliği sadece seksden ibaret görmüş olmuyormusnuz?ne için evlenmiş oluyorsunuz?

Güncellemeler:
evlenirken neden kızın vucundundaki bir organla bu kadar ilgileniyorsunuz.o zaman dudaklarıylada ilgilenin...o kız başka erkekle öpüşmüşde olabilir..onla nasıl evleniyorsunuz.
erkeğin geçmişinin temiz olup olmamasına bakmam.sonuçda geçmişdir..ama şu varki başka erkekle öpüşmüş elletmiş bir kızla evlenebiliyorlar...yani bu kadar nasıl geniş olabiliyorsunuz..oda organ orasıda organ...

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi adıma konuşayım, bir kadının benden önce yaşadıkları değil, benimle birlikteyken yaşayacakları önemlidir benim için, isteyen istediğini düşünebilir ama bekaret zarı aşağıda değil beyindedir bana göre, Senin dediğine katılıyorum, kanıtı ise son yıllardaki boşanma oranları ve nedenleridir,

4|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 31

• bana evleneceğim kadının bacaklarının arasından akacak iki damla kan lazım değil. benim kafama, mantığıma uygun olsun, gerisi teferruattır.

2|0
    0|0
    • son güncellemene bakarak diyorum ki, ne bakireler var ellerinden, ağızlarından, popolarından penis düşürmeyen, ne bakire olmayanlar var sırf isteklerine engel olamayıp erkeğine teslim olan. dedim ya iki damla kan isteyecek kadar iki gram akıl taşısa insanlar senin ne demek istediğini çok iyi anlarlar.

• Evlilik toplumun olusturdugu kagit uzerinde aktif cinsel hayatin secilmis kisiyle onaylandigi ve insanlara batmadigi halidir. Evlilik sart olmadigi gibi sex icin evlenmek de sart degildir. Hatta bu simdiye kadar duydugum en sacma sey diyebilirim.

Bakirelikle kafayi bozduran da ayni sekilde toplumun belirlemis oldugu tabular, gorusler ve bence sacmaliklardir. Kimse kadin veya erkek farketmez kimsenin cinsel kimligi uzerinde soz sahibi olamaz olmamalidir buna izin veren mantalitedeki kadinlari da ayni kefeye koyuyorum. Kimse bir baskasinin dusuncesini yasamak zorunda degil, bir baskasi icin kendi hayatindan kendi kisisel cinsel kimliginden odun vermek mecburiyetinde de degildir, olmamalidir. Boyle baskilara boyun egmemek gerektigini dusunuyorum.

Bir kisi bir baskasini bakireymis veya degilmis diye istemiyorsa o, o insani sevmiyorudr, bu kadar basit bence. Seven insan karsisindakini oldugu gibi kabul eder ustelik bu durum o insani zerre kadar alakadar etmeyen bir durumdur, o insanin yasanmisliklari o insana aittir.

Kadinda bakirelige onem veren erkekler genelde kendi komplexlerinden, cahilliklerinden ve korkularindan oturu bu konuya saplanip kalmislar. Bu insanlari ureten de toplumun tabulasmis gorusleri ve onlarin devamliligidir. Kadin ve erkek esitsizligi dunyanin heryerinde mevcut fakat cinsel anlamdaki bu abarti esitsizlik Turkiye gibi toplumlarda daha fazla mevcut. Kadinin cinselligi kontrol edilmek isteniyor ve iste bu gibi yollarlada, baskilarla da ediliyor. Kadinin cinsel kimliginin oldugu, olabilecegi kabul edilmiyor, olursa da o* oluyor fakat bence asil boyle dusununlerde problem var, ayrica o*lugun da kadini erkegi olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır asla ben öyle birşey yapmam sevdiğim kıza afedersin penisimi değil önce kalbimi veririm. Sanırım iyi bir açıklama oldu adamın delikanlısı böyle olur :)

1|1
    0|0
  • Bakirelikte yaygın bir düşünce vardır ki buna çoğu zaman rastlanır. Kız bekaretini verdiği erkeği asla unutmaz. Bakire olmayıp evlenen, evlendikten sonra eski sevgilisiyle sosyal medya aracılığıyla yazışan kızlar var.

Erkeklerin kafasında da buna benzer düşünceler yatmaktadır. Aslında bekaret meselesi bana göre hayatı boyunca deneyim kazanamayan insanların, kendi kafasında oluşturdukları bir tümsekten ibarettir.

Ben evlilik düşünmüyorum ama, geçmişi de beni zerre ırgalamazdı. Mantıklı olan bir kişi geçmişe takılmaz zaten. Şahsen karşıma 25 yaşına gelip de ilişki yaşamamış bir bayan çıkarsa, ona da olumsuz gözle bakarım...

1|1
    1|0
  • Su zamanda namuslu kiza rastlamak oldukça zor gidip acelesi varmış gibi bekaretini vermiş kiz, zamanında yediği haltların faturasını bana odetiyor ileri düzeyde kasar olmuş ,bir erkek neden bakire kiz istemesin onun en doğal hakkı , evet böyle cillop gibi hatunlar dayanamayip elin p.c ine bekaretlerini veriyorlar hepside aynı bu kızların hiçbir sekilde opusmemisde bulamıyorsun her haltı yemişler erkek kendini saklıyor o özel güne kiz bunu hiç düşünmüyor 15-16 yasında erkeklerle yatmaya başlıyor en üzücü durum ise büyüklerimiz söyle diyor artık opusmemız kiz bulamazsın onu arama az kullanılmış bul diyorlar.Bende sok oluyorum demekki artık yok öyle temiz kiz bulamayacagiz öyle kiz çarpmaz inşallah.

1|0
    2|1
  • Ooo guzel soruymuş ınsanları tek yone yonlendırmışsın artı :D begendım 5 yıldız :D

Erkeklerı soruyorsan bıssuru tıp var

yolda kızlara laf atar eve gelır kız kardeşine laf atılsa dunyayı koparır

kımı sadece sex ıçın... kımı yaptıgı hataları telafı etmek ıçınn..

Kımı gerçekten sevdıgı ıçınn...

kımı bakıre olsunde her kendı her haltı yer..

kımı namusuna düşkündür kendısı gıbı olanı arar

Ne olursa olsun ınsan hatasız değildil hatalarıda kusurlarıda olabılır ama aynı zamanda ınsan canını malını namusunuda korumakla yukumludur... Gerçekten arada sevgı varsa aldatma olmayacaksa evlenılır tabı neden evlenılmesın...

Ama şu soruyuda ben sorıyım dort dortluk bırı ıse neden boyle bır işe girişirki ınsan? Evlenmeyı beklıyememışmı o zaman nasıl dort dortluk olacak... nevsıne arzularına tutkularına yenılmış bır ınsan...

2|0
    0|0
  • öpüşmek başka cinselik başka ayrıca öpüşmeyide kimse onaylamıyor ki ama bu devirde öpüşmeyeni bulmakta çok zor kadın demek ve onunla evlenmek demek daha önce kimsenin olmamış anlamına gelir zaten kaıdnı özel kılanda bu dur onun haricinden 5 dk zevki bir et parçası misali olur her şey ayrıca çocukalrının anasının daha önce başkası tarafından bipilmiş olması utanç verici bir durum o eş içinde kadın içinde çocukalrı içinde ama kimse bilmez düşüncesi yaptırıyor

1|0
    0|0
  • benim için bekaret önem konusunda en son sırada olur.kızlık zarı çok da önemli bir işleve sahip değil.sadece bebeklik döneminde vajinayı dışardan gelecek mikroplara karşı korumaya yarıyor çünkü o bölge açık şekilde.soğan zarı yapısındaki şey olsa ne olmasa ne olur beyni bakire olsun.kızlık korumak için anal ilişki yaşayan var o daha mı doğru.eveleneceğim kişiden tek isteğim dürüst yalansız olması anal bile yaşamış olsa benden saklamasını istemem.

2|1
    0|0
  • benim için hiç sorun yok sonuçta bende bakir değilim motor olmasın yeter geçen bakire olmayan biriyle 5 yıllık birlikteliğim oldu geçen yıl evliliğe doğru gidiyoduk olmadı

1|1
    0|0
  • dört dörtlük dediğin kız bakire değilse dört dörtlük değildir zaten,bacak arasınada sahip çıkacak,dudaklarınada,bütün uzuvlarınada hepsini evleneceği kişiye saklayacak

1|1
    1|1
  • Bir bayanın cinsel ilişki yaşayaıp yaşamama olayına bakış açılarımız farklıdır. Genel bakış açısında bir bayan cinsel ilişki yaşamıssa önceden onunla evlenmek istemeyiz. bizim perfonmansımız kotu olur bunu rahatlıkla anlar dier erkekle kıyaslamalara girer. Bunlardan korkarız.Yani bayan aldatmaya açık olur. Peki erkek aldatmazmı sorusuna aldatır. Ama aldatma sebebi cinsel perfonmans olmaz mutsuz olması olur

0|0
    0|1
    • Kadinlar cinsellikte gecmisi gelecegi erkekler kadar onemsemedigi gibi mutsuzluktan aldatma ihtimali bir erkegin mutsuzluktan aldatma ihtimalinden de eminim cok daha yuksektir.

Kadinin cinselligini bu kadar kafaya takan adam en basta cinsel sebeplerden oturu aldatir.

• kadınları tanıyomusun . kaç b ayanla beraber oldunki . olmadan bilemezsin. gerek yok bunlarada diyemezsin

• bunu belirlemekte ki kriteri bile "beraber olunan bayan sayisina" yorulmasi durumu acikca ozetledi.

• seks düzenli hayat eve geldiğinde yemeğin hazır olması muhabbet edebileceğin çok yakın herşeyini paylaştığın bir arkadaş çocuk yetiştirmek benim evlilikten anladığım bu var

senin soruna dönersek ben hiç ilişkiye girmedim evlenmeden de düşünmüyorum çünkü günah

evlenceğim insanında benimle aynı görüşlere sahip olması önemli bişey

yani burda aslında akan 2 damla kan değil görüş birliği önemli

0|0
    0|0
  • suan bı cogu onun ıcın evlenıyor evet

0|0
    0|0
  • sen de diktir..olsun bitsin...

1|0
    1|0
  • söyle düsün seksi evlilik için düsnmüyor karsındakide demekki evlilik kutsaldır. sekside evlenice yasayacaksın su tezat çıkıyor seks içinmi evlilik diyorsunya o zaman evlilik önemli değil seks için evli olsanda seks baskasıyla yapar bu düsnce ?

0|0
    0|0
  • kimse de kendine toz kondurmuyo, playa bak ya : kadın ya da erkek ne farkeder herkes sex için sevgili olur, sex için evlenir. cinsellik hormonlarından haberiniz yok sanırım sizin

0|0
    0|1
  • olay o değil daha önce yaptıysa bizi aldatma korkusuyla yaşamak var.aynı zamanda sizde bakir olmazsa aldatır korkusu yaşarsınız.acaba sexte iyi değil miyim diye düşünürsünüz hep.

0|0
    0|1
  • Toplumsal zorunluluk bacım, çüke çüke evlendiriyorlar bizleri. Olay bu.

0|0
    0|0
  • neden degil ama

0|0
    0|0
  • hayır seks için evlenilmez

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra önemli değil ya artık bakirelik filan ama çok sevmem lazım evlenecek kadar

0|0
    0|0
  • % 95 sex için %100 hem sex hem para için :)

0|0
    0|0
  • kızlar para için mi evleniyor?

0|0
    1|0
  • bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudakları ve delinmemiş organıdır ;)

0|0
    1|1
  • öpüşünce kanıyomu veya geişliyomu :)

0|0
    2|1
  • Her ne kadar çok derin bir konu gibi görünse de aslında yoğurdun kaymağı gibi yüzeysel bir şeydir bu. Dini değerlerden gelen bir toplum baskısı ve mahremiyet. Kadın Evlilik öncesi bir ilişki yaşarsa namussuz oluyor ama iş erkeğe geldi mi her yol mübah. Mahallede ellenmedik kız bırakmayan eli sürekli şeyinde olan zihniyet diyor ki evleneceğim kadın temiz olmalı peki ya o kirlettiklerin o zaman. Asıl namussuz kim? Kadınlar iffetlerini korurken bunun sadakatle ilgili olduklarını sanırlar ki bu da büyük bir yanılgısır. Aldatmak isteyen biri her zaman aldabilir. Benim için bakire olup olmaması hiç önemli değil çünkü gerçek ifftesizlik fizikte değil kişinin ruhundadır. Ruhu kirli olmadıktan sonra benim için hiç sorun değil. Açıkçası bakire olmayan birini bakire olan birine daha çok yeğlerim. Neden mi. Çünkü bu toplum baskısı yüzünden "ben kendimi kocam için saklayacağım" zihniyetini taşıyan kadın çok tecrübesizdir. Cinsellik eğitimi eksikliğinden dolayı bir sürü sorunlar ile karşı karşıya kalır bu birey.

3|1
    1|0
  • biri çıkıp haklısın demesini bekliyorsun sanırım haklısın her önüne gelenle yatın belki çocukta aldırın ne önemi var dimi vay beee

1|0
    1|0
  • Tabikide öyle değil..Eşin bakire olması gerek. Yani bence her 2 tarafında bakire olması gerek . Birbirlerinin özeli olmamılar ölene kadar

1|0
    0|0
  • hayır seksten ibaret görmediğinden değil..

bekaret konusunda çok büyük bir toplumsal baskı var..

erkeklerde bakire kız istiyor..

buna rağmen erkeklerin ve toplumun terchilerini düşünmeden evlilik öncesi cinsellik yaşayan kadın korkutur..

bu denli bir baskıyı iplemeyen bir kız ileride toplumun başka baskılaırnıda iplemez..

örneğin sadakat konusundada çok büyük bir baskı vardır gerek toplum gerekse erkekler tarafından...

bekaretini korumak gibi bir baskıyı sallamayan bir kadın evlendikten sonra sadık kalma aldatmama gibi baskılarıda iplememe olasılığı olan...bacak arasına sahip çıkamayan..bacak arasına karsı zaafı olan bir kız olma ihtimali yüksektir..

o yüzden erkekler bakire ister(herşeyi yapıp zarı koruyanlarda bakire değildir bana göre)

olayın seksle bir ilgisi yoktur..

en azından benim için...

kocasıyla namusuyla evlenmiş,namusuyla boşanmış bir dul kadınla evlenirim...bakireden bir farkı yoktur benim için...ama evlenmeden yaşamış aynı değil...

namusuyla evlenmiş dul kalmış kadının isterse 3 kocası olmus olsun...sorun değil...ama evlenene kadar şeyine sahip cıkamamıs bir kız büyük risk bence...

1|0
    0|0
  • sadece onun için dğeil tabi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakireliği bu yazdığınız nedene nasıl bağladınız ki? Mahremini, özelini eşiyle paylaşmasını istemek ahlaki, kültürel ve dini nedenlerledir. Önceliklerdendir. Ne için evlenmek istiyor olabilirler sizce? Temiz ve namuslu bir hayat sürebilecekleri bir eşle ömür geçirmek için olabilir mi?

1|7
    1|3
    • güzel açıklama +1

• sihiliel sana katılıorm.herkes kendi gibi birini bulmalı temiz kadın istiosan önce temiz erkek olmasını bleceksin ozamn bu senn hakkındır

• Tabi ki değil. Sorudaki bağlama göre cevap verdim. Sonuçta zina her iki taraf içinde geçerli...

• Gercekten sevdikten sonra bu ayrintilara takilacaklarini sanmam. Sonucta kac erkekten kaci evlenmeden once birileriyle bir seyler yasamiyor ki? Biz onlari kabul ediyorken onlarin bizi kabul edememesi neden?

3|2
    0|1
  • Dört dörtlük bir kız olsa bakire olurdu :)

1|3
    0|2
  • evlendin mi ilk olacaksın her iki taraf içinde ...

0|2
    0|1
  • Burası Türkiye be cannım. Burada erkeklerin hepsi kendi bölgesinin padişahı ! İnsanlar uzayya çıkıyor,bizimkiler bekaret tartışması yapıyor hala. Ulan aşıksın ve dünyanın en güzel duygusu,huyu güzel suyu güzel her b.k tamam ama senin derdin akıtacağın 2 damla kan ise ben senin erkekliğine! Ne komplekstir aman allah,ilk sahini ben olacam. Hele biri konu o değil aldatılma korkusuyla yaşarız gibi bir şey demiş bakire değilse. Niye arkadaşım kendine güvenin ya da eş olarak seçtiğin kadına güvenin bu kadar mı? Hayatının kalanını geçireceği insanda 2 damla kan arayan zihniyetlere acıyorum. Yazık size,(ama unutmayın size de denk gelecek onlardan,olmadı diktirmişlerdir) içiniz de hep bunun korkusu olsun e mi?

1|1
    0|3
  • evlenirken bakire isteme nedenleri kıyaslanma korkusunda yatıyor bence . başkasıyla birşeyler yaşamamış olsun ki kıyaslanamasın başkalarıyla. kadının gözünde mükemmel olan o olsun . ya diğer adam ondan daha iyiyse daha mutlu etmişse kadın bunu beğenmezse amannn haaa..büyüklük takıntılarını biliyorsun zaten aynı yere varıyor durum . bünyesel olarak en iyi olmasalarda en azından birinin gözünde öyle olabilme isteği. sahip olma diye adlandırılıyor ya birde bir kızın bekaretini almaları olayı. bu daha da saçma . kimse kimsenin sahibi olamaz . hele ki bir deri parçasını kanattı diye .

2|2
    0|2
  • Bu yazdığınızla sex için mi evlenirler arasında hiç bir bağ yok. Bakirelik aranmasındaki mantık mahremini eşine saklayabilen karakter ve ahlak değerinde birisi olması tercih ettiği bayanın. Ne alakası varki o dediğinizin için evleniliyor olması?

0|5
    2|0
    • o zaman niye kızın bacaklarının arasıyla ilgileniyorlar.

• mahremini ve ahlakını eşine saklayamayan erkeğe ne demeli.bu dediklerin sadece kadınlar içn mi geçrli?

• her ikisi içinde.

Yükleniyor...