Beni sevmeyen birine nasıl kadınlık yapacağım?

eşime geçen bir soru sordum.eğer bakire olmasaydım benimle yinede evlenirmiydin dedim. evlenmezdim dedi.o zaman beni sevmiyorsun. alt tarafı bir zar içinmi evlendin dedim. o da bakire olmasaydın evlenemezdim dedi.. o günden beri onunla ne konusasım nede onu göresim var. ben aşk evliliği sanıyordum. artık beni sevmeyen birine nasıl kadınlık yapacağım. lütfen bir akıl verin.

Güncellemeler:
arkadaşlar nasıl sorun yok..adam ciddi ciddi bakire olmasaydın evlenmezdim diyor..hadi eskiden bir hata yapıp bakireligimi kaybetseydim.demekki şu an evli olmayacakdım.o bir zarla evlenmiş.benle degil.niyet sadece zar bozmak.bu düşünce delirtcek benı.yüzüne bile bakamıyorum.evlenmeden önce sorsaydm bakıre degilim deseydim keşkede aşkını görseydim.çok mutsuzum.
keşke evlenmeden önce biriyle yatıp öyle evlenseydim.en azından sevgisinden emin olurdum.artk ömrümü şüpheyle geçiremem.bakireyim diye evlendigine göre.herhangi bir bakireylede evlenebilırdı.çok midesizmis.nefret ediyorum ondan.
hani erkekler sizden sonrası önemliydi.bakireligni siz bozun.ama artık bakire degil..istedigiyle yatabilir.artık anlayamazsınızki.ama anladım.boynuzlanmak sizin için önemli olan ilk ben bozuyum.mesele bu degilmi.

0|0
19|22

En İyi Kız Görüşü

• ama bakire olup

evlendikte sonra tadini alip

baskasiylada olan cok kadin oluyo

kim nereye kadar ne yasa kadar namuslu kalcagi beli olmuyo

2|1
    0|1
    • evet işte bunu anlatmaya çalıştım.benım namusum bakire olmammıydı.olmasaydım.namussuz diyip evlenmicektı.zoruma giden bu.

• kadin icin ilk tat önemli deyil

kime asiksa o anlar kalir aklinda

kadin duygusal dir

• kesinlikle, haklısın hesiye

Erkekler Ne Diyor 22

• Önemli olan zar mevzusu değildir. Önemli olan, ona benden başkası sahip olmuş, onun mahremine girmiş düşüncesidir, önemli olan kültürdür, örfdür ki bence de doğru bir düşüncedir.

Bizim kültürümüzde, dinimizde evlilik dışı ilişki yasaklanmıştır ama son yüzyılda bir anda çok modern olduk!

Bu modernlik ise ben örümcek kafalı olmaya razıyım!

4|2
    0|0
  • Suç birazda sende, yanlış zihniyette ki bir adamla birlikte olmuşsun ve evlenmişsin ama seninde zihniyet bakire olarak kalıp evleneceğin erkeğe kendini teslim etmekten geçtiğinden kaçınılmaz şey gerçekleşmiş.

Fazla yorum yapılacak birşey yok.. Fakat şunuda unutmaki bu sitede yorum yazan 100 kişinin 95'de kızlarla beraber olur sonra evleneceği kızın bakire olmasını ister... Kavram karmaşası yani...

1|0
    0|0
  • aşk evliliğiyse bunları konuşacak çok vakitleri olmuş olmalı peki o zaman aklı nerdeydi bu soruyu sormamış ona? Peki sebebini sormuş mu? Ya da erkek de bakir miymiş? Şöyle bişey var sevdiğinin daha önce bişeyler yaşamış olma düşüncesi bile kahrolmamıza sebep oluyor ki başka biriyle seks.. Onunla her seks yapısında eskiyi düşünecektir ya da sürekli bunu yüzüne vuracakti ne kadar sevse bile. Tavsiyem sorsun neden evlenmezdin? sen de bakir misin? Erkek de bi zahmet açıklasın zaten erkek ne derse desin (kestirip atmadığı sürece) kız cevaptan memnun kalacaktır

0|0
    0|0
  • Bak şimdi biz erkeklerde şöyle bir şey var. Eşimizin başka biriyle birlikte olduğunu düşüncesi bizi kötü yapar. Yani sadece benimdin başka biriyle olamazdın gibi bir anlam yükler. Yani seni sevdiği için böyle demiş olabilir. Seni sahiplendiği için böyle demiş olabilir.

0|0
    0|0
    • iyide seviyor olsaydı bakire olmasamda evlenmesi gerekmezmiydı?

• Garip arkadaşımızın yorumu olmuş bak. Zara bakılmıyor burda. Evlenmesi gerekmeyebilirdi bak sevdiğim kız neler yapmış diye.

• çok takmışsın kafana. onun derdi zar bozmak değil, seni tamamen sahiplenmek, tamamen onun olmanı istemiş. bana sorarsan bakire olmayana sahip çıkabilen daha çok erkektir ama bakire olmayanla evlemek istemeyen de sevmiyor anlamına gelmez. evliliğini bozma derim çok gereksiz olur. mesela bozmak değil mesele tamamen ona ait olman yapısı düşüncesi gereği oyle istiyordur illa bozmak için değil yani.

0|0
    0|0
  • adamın hatası dürüstlüğü galiba. bunu şöyle anlamalısın:" bakire olmasaydın seni almazdım, çünkü evlilik dışı ilişki yaşayan biri benim ahlak ilkelerime uymaz, o zaman seni sevmezdim. ama sen bakireydin ve bana uyduğun için seni sevdim ve aldım." eşini böyle anlamalısın.

0|0
    0|0
    • gerçi biraz maksatlı bir soru gibi geldi yani.

• insanlar çoğu zaman değer yargılarıyla davranırlar, mantıksal çıkarımlar yapmazlar. o yüzden mantıklı gibi görünse de eksik bir cevap olmuş.

• "o zaman her bakıreyı sevebilır.o potansiyel var" cevabına karşılık

• bana göre sende eşini sevmiyorsun baksana keşke evlemeden önce başka bir erkekle yatsaydım diyorsunn

bence buda çok saşma degilmi adam haklı kim isterki garacına başka bir aracın girip çıkmasını burda önemli olan sadece bir zar degil orjinalini ilk kullanmaktır :)):

0|0
    0|0
    • ha yani ilk senin olsunda

sonra nolrsa olur

• ne alaka hediye hanım ben ilk benim olsun

sonra nolursa olsun demedim ilkde benim olsun sonuna kadarda benim olsun mezara kadar yaniii:):

sonra ne olursa olsun olmaz türk erkeginde:):)

• Senin canın sıkılıyor belli. Evlenmeden önce dünyada kalan son bakire sen miydin?

Tek mi olduğunu sanıyordun? Kocan seni seçmiş işte. Senden başka birini değil. Git boynuna sarıl birlikte olduğunuz anların tadını çıkarmaya bak saçmasapan varsayımlarını da bırak...

0|0
    1|0
  • Adam seni sevmiyorum dememişki?

0|0
    0|0
  • ölene dek benim olsun ne ilki ayrıca evlenmeden ilişki ev kızına ters,ya evlenmezse deneye deneye gidersin evlenmezsin en iyisi olur biter

0|0
    0|0
  • Ayrılmak için binlerce sebep bulabilirsin.

Sevmiş.. Evlenmişler artık.

Bakire yada değil iş işten geçmiş.

Bakire olmasaydım evlenmezdim ha deyip yuva yıkmak kolay değil...

0|0
    0|0
  • bence senin sorunların var bu konuyu sevip sevmemeye bağlamışsın ya başka bişey demiyorum

0|0
    0|0
    • saçma bi tribin içine girmişsin o adam seni

severken bakire olduğunu düşünerek sevmiş

sana güvendiği için sevmiş emin ol aksi durumda

evlilik gerçeklesmezdi bile sevmese böylesine

önem veren birisi bile olabilirdi senin bekaretini

alan. Onemlisin seviyor ki böyle bir cevap vermiş. Çarem duymak istediğinden farklı birşey duyunca

böyle aptal triplere girebiliyorsunuz çık o

triplerden yoksa kaybedeceksn adamı ona göre.

• erkek aidiyet ister kadınların hatası bunu sevip sevmemeye bağlamak bunun sevmekle bi alakası yok ilk olmak ister o kadar,anlayın artık SEVGİYLE ALAKASI YOKKKK!,

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce söylenmeli bunlar benimde kafamda bununla ilgili tereddütler hala var burada zar değil önemli olan ne yapmış ve neden söylememiş meselesi.

0|0
    0|0
  • her insan hakettiği kişilerle olmuyor işte..çok anormal bir söz sarfetmiş eşin.

1|0
    0|0
  • Önemseme sonuçta erkek

1|0
    0|0
  • o daha önce başkalarıyla yatmış olsaydı sen evlenirmiydin onunla peki

0|0
    0|0
  • adam sevmiyorum dememiş ki manyaksınız siz

güncellemelere bakılırsa iyi bi b.k yemiceğin anlaşiliyor yapma desekte

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce seni yine seviyormuş ama öyle daha da bir seviyormuş

0|0
    0|0
  • rahay bısıler yapmıs sızeee ...

0|0
    0|0
  • her erkek aynı bakmazkı olaya kıskanclık var hazmedememek varr herkes dını acıdan bakmıyor kiii...mutsuzum fılanda deme durup dururkenn kendın kaybedersınn..

1|0
    0|0
  • Böyle saçma sebep olurmu ya herkesin tercihi ayrı bende eşime aynısını dedim. Kızlık zarı değil olay yani biz türk erkekleri öyle yetiştirildik. Eşin seni şimdi seviyor ve niye sorun çıkartıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• öyle deme lütfen demek onun için önemli bu tür şeyler.hem böyle sorularla kafanı karıştıracagına evliliğinin tadını çıkarsan daha iyi olmazmı seni sevmiş dürüst bulmuş evlenilecek kadın gözüyle görmüş evlenmiş bundan daha büyük bir gurur varmı sence.hem genel erkekler bakireliği kadında arar yani onun ilk olması temiz olarak yanına gelmesini ister nekadar benim için önemli değil deselerde evlenselerde kafalarında soru işareti olur.bence eşine haksızlık etme.bakirelik nekadar artık önemsenmesmemiş gibi görünsede bunu genel erkelerimiz sorun teşkil eder sevdikleri bayanın geçmişide önemlidir onlar için.yani seni belki bakire olmadan kabul edebilir ama birgün biryerde patlak verse dahami iyi olurdu.namus önemlidir.bunu eşin için değil kendin için taşıması gerekir kişinin.yani o zar dediğin şeyi bazı kızlarımız okadar kötü durumlara sokmuşlar kibilerek isteyerek.ve hata üstüne hata yaparlar.biryere yaptıktan sonra ders çıkaracagına yaptıgından hala aynı hatayı yaparlar.ama istemeyerek yapanlarda var bunlarda eğgerki öyle bir sevgi ve mutluluk içinde birini bulup evlenmek isteseler bunu eşine anlatması ve nedenleri söylemsi belki sorun .ıkarmaz.diye düşünüyorum.a

0|0
    0|0
    • ama bakire olup

evlendikte sonra tadini alip

baskasiylada olan cok kadin oluyo

kim nereye kadar ne yasa kadar namuslu kalcagi beli olmuyo

• Çok gereksiz şeyler yüzünden hem kendini hem de eşini üzerek evliliğine zarar veriyorsun.

Sen kalkıp ben bakire olmasaydım diye soru sorarken sorun yok eşi istemezdim deyince mi sorun oluyor.Yazık vallahi yazık.Demek ki boşanmalar böyle çocuk gibi insanlar yüzünden oluyor.

Çok gereksiz bir şey yüzünden tartışmaya değmez.Daha evlilik nedir bilmiyorsunuz.

2|0
    0|0
  • Belkide baskasinin olmana dayanamazdi beraber olmazdi senle.. Olmayan bisey icin niye yuvani husursuz yapiosun ortada bisey yokken paranoyak olmussun.. Kolaymi erkeginden once baskasinin olman kaldirirmi bunu bi erkek? Hepsi olmadasa cogu bunu kaldiramaz...

Dusun benim sevgilim bakir degil kolaymi bu benim icin saniosun tecrubeliymis bilmem ne birak ya... Kiz basima bile icim icimi yior erkege kolaymi kaldirmak bunu... Soz konusu zar degilki soz konusu senin gibi birini bulmak... Soz konusu degerlerimiz... Bakire kalip neler yapanlar var... Adam seni sevmese gider baska bakire bulurdu cokmu zor bakire kiz bulmak?

Kusura bakma sevgilim bakir degil bu yuzden ayrilacak degilim artilari dahi olsa kolay degil bunu kabullenmek... Birak kabul.eder ama ici icini yer dahami iyi... Bos yere paranoyaklik seninki...

1|0
    0|0
  • olmamış olan birşey için sorun yapmaya değmez.hali hazırda mutlu bir evlilik var durup dururken sorun çıkarmaya ne gerek var.arkadaşına söyle kocasında sorun aramasın mutsuz olmayı kendi arıyor durup dururken sorduğu soruya bak.öyle birşey yok ama olursa böyle olurdu diyerekten olmamış olan birşey için üzülmeye bozulmaya mutluluk bozmaya ne gerek var?

0|0
    0|0
  • Arkadaşın nerde o gelip sorsun bu soruyu:))Buarada kötü bir durum zor.Sevdiğin kişiyi kandırmak bunlardan daha berbat olsa gerek

0|0
    0|0
  • ama sen şimdi böyle yaparak hem kendini üzersin hemde evliliğini.birileriyle yatarak kanıt yapacağına mutlu olmaya bak.bırak böyle düşünceleri derim.

0|0
    0|0
    • sen olsan sırf bakıresin dıye senle evlenen bırıyle mutlu olabılırmiydn.

• öyle değil canım.eger görücü usulü birşeyse bir sorun teşkil etmez.ama beni seviyor benimle bunun için evleniyorsa yani sadece bekireliğim genede üzülmem çünkü benim içinde namus çok önemlidir.binkere ölsem binkere dogsam genede önemlidir benim için namus kavramı.yani çok sorun etmem böyle birşeyi.ne mutlu bana eger ben bakireliğimi koruyup beyaz gelinliğimi rahat giyindiysem.ama aslada bakire olmayanları yargılama herkezin bir cevabı vardır.ben öyle birşey olsa bunu tatlı bir dille anlatırdım..

• Belki de evlenirdi. Bunu bilemezsin.

0|0
    0|0
  • gerçekte gerçekleşmemiş birşey yüzünden mutsuzsun.sana yardımcı olmak zor olsa gerek

0|0
    0|0
  • esin ortamlari görüyo onda

kimi kizlar hic flört etmedigi insanla bile zevkine sex yapiyo

inanki sen esinde önce birini sevseydin evlilige giden yola giripte

onla sex yapmis olsaydin oda deli kanli cikmayip seni öyle biraksaydi

ozaman kabul ederdi dürüstce anlatsaydin

0|0
    0|0
  • Bnece o anlamda dememiştir ben erkek olsam. Tabiki ilk izlenimde bakire olmayan biriyle evlenmezdim nedeni zar değil nedeni önceki insanla yaşanılan yakınlaşma o an ki durum o anki aşk demekki çok sevmişki birlikt eolmş acaba şimdi ben onu tatmin edebiliyormuyum öncesi nasıldı. bu soruları bi düşünün derim olay tamamen kıskanmakta yatar

0|0
    1|0
  • başkasını hazmedip hazmedememekle alakası var.adam kendinden önce biriyle olmanı tahammül edemezmiş işte yani eşini kıskanan biri bu da bir sevgi göstergesidir...saçmalama lütfen olmayan bir şey üzerine tartışıyorsun evlenmişsin artık eşinle mutluluğuna bak o seni seviyor ki kıskanıyor.

0|0
    1|0
  • kadının geçmişi erkeğin geleceği güzelim bukadar basit ;) bunun aşkla filan ilgisi yok herkes eşinin ilkinin olmasını ister :)

0|0
    0|0
  • bu gayet doğal öyle yetiştirilmiş eşin öyle muhafazakar bir toplumda büyümüş ben yadırgamıyorum açıkçası sen de takma bence kafana.

0|0
    0|0
  • zar için evlenmiş olsaydı sen değil başka bir bakirede bulabilirdi.. ayriyetten adam şuan düşünerek cevap veriyor.geçmişte olsaydınız ve belki kabul edecekti. bence bu kadr kafaya takma.

0|0
    0|0
  • istediğiyle yatarsa arkadaşının kişiliğiyle alakalı bir durumdur o , çok istiyosa boşanma yoluna gidebilir adam saçma saçma konuşmayın ya..rahat kıçına batmış resmen arkadaşının.

0|0
    1|0
  • selam noldu esinle durumu cözdünmü baristinmi

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Boşanmayacaksan bu durumu sorun etmek sadece seni ve karşındakini yorar.

0|0
    0|0
  • Zaten böyle bir sorun yokken bence kafaya takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...