Eğer sevdiğiniz başka biri yoksa sevmediğiniz bir insanla cinsellik için sevgili olur musunuz?

Evet sırf cinsellik için sevgili olur musunuz bir kızla?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben erkekler adına cevap vereyim hiç düşünmeden olurlar çünkü erkekler için kadın olsun yeter gerisi önemli sevdiğinle olsa daha güzel olur ama ama güzel bir kadınla birlikte olmak için her türlü taklayı atarız :D

2|0
    0|1
    • At kafası genelleme yapmamayı öğren sen bir önce insanlar senin sandığın gibi seri üretim malları değildir sen hangi fabrikada üretildin bilmiyorum ama ben sana açık açık düşüncemi söyleyeyim "erkeğiz diye bizim zar gibi sorunumuz yok diye her deliğe girmek zorunda değiliz bu inanç ve karakteristik bir durumdur" .

Erkekler Ne Diyor 11

• hayır kesinlikle yapmam ...

2|0
    0|0
  • biz ona fuckbody diyoruz

1|0
    0|0
  • En iyi cevap seçtiğinin altına bak anlarsın sana da şurada kısa cevap vereyim "Aşık olmadığım kızla yatmam"

0|1
    0|0
  • hayır, tamam cinselligin yeri ayrı ama eger salak salak davranıp her ortamda beni kücük düsürecek karakter bakımındanda zayıf bir bayansa isterse altın kaplama olsa cinsel organı benim icin biter

0|0
    0|0
  • hep aynı soru... istiyorsan gel olalım.. ama yaşın kaç?

0|0
    1|0
  • fuck buddy ye karşı değilim. sana lazımsa ekle görüşelim

0|0
    0|0
  • kız güzelse olur hoşuma giderse eğer

0|0
    0|0
  • olunuyor vede bence çokde ilginç bir deneyim ...

0|0
    0|0
  • olabilir ama onada bağlı bu oda olursa olurum

0|0
    0|0
  • Tabi.

Cinsellik çok önemli.

0|0
    1|0
  • evet...

hatta böyle bir akım bile var dünyada..

adına da sexbuddy diyorlar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kızda bir erkeğin onla sırf cinsellik tabusu üzerine bir ilşki yaşadığını farkedip halada ilişkisini sürdürüyosa gurursuz demektir

0|0
    0|0
    • belki kızında hoşuna gidiyordur onla cinsellik yaşamak sadece cinsellik için sevgili olmazmı kızlar

• Erkekler olur, benimle de bir i*ne sırf seks için sevmediği halde beraber oldu. Oysaki ben çok sevmiştim. Ben asla bunu yapmam. kızların çoğu da yapmaz ama erkek yapar, hele de öncesinde kızlardan kazık yemiş biriyse, insanlıktan çıkıyorlar. Sanki tüm kadınlar aynı.

0|2
    0|0
    • aynen katılıyorum ama insan kendine yazık ediyor. bence sevmek öncelikli olması gerekiyor, ama şu anda para önemli..

• Senin gibi düşünenlerin nesli tükenmek üzere, Artık kadınlarda da var, ama erkeklerde daha çok para olsun, sadece seks yapayım tamam, sevgi aşk bunlar hikaye.

• olunuyor işte ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...