Testislerim kucuk galiba?

Yasim 19 yakin zamanda sperm testi yaptirmistim sayi hareket her sey normal cikmisti, sol tarafta varikosel var ondan yaptirdim. Kontrol ediyorumda testislerim cok kucuk gibi geliyo bana , bugun o bolgeyi tras ettim detayli olarak testis derisi incelmis gibi oldugu icin mi boyle geliyo bana acaba? Normaldi yani daha doktora gideli 2 3 ay oldu. Testis kuculup buyuyebilir mi belkide genetik kucuktur ne dersiniz?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkesin testisi, penis gibi ayni ölcülerde degil, herkesin farkli büyüklüklerde. Eger testler normal ciktiysa zaten bir sorun yok, doktor zaten büyüklügünü görmüs, kontrol etmistir..

0|0
    0|0
    • Baskan etti evet normal biraz soldaki etkilenmis dedi ama sperm testi normal cikti her sey sadece mlrfoloji bozuk cikti biraz o da duzelebiliyomus duzgun yasam duzeniyle. Bu testis 2 ay icinde kuculmez dimi ya acikcasi tras ettikten sonra boyle hissettim sicaktan testidler yumusuyo ya ondanmi oyle geldi acaba. Bakarak kontrol edincede normal grliyo. En az 2.5 4.5 cm civarlarinda oluyomus yumurtalar benim ki goz karari yan bakinca 3 cm falan galiba bilmiyom ya yasim daha 19 anlamiyom bende nerden cikti bunlar

• Bu konuda sadece kendi doktoruna güven, bitkisel ürünler ve bos vaadlerle insanlarin ümitlerinden iyi para kazanan sarlatanlar doldu.. Yaptiklari kanun boslugundan faydalanmak, kendi reklamlarini yapip büyük paralar kazanmak..
      Su an icin varkoselin ilacla, bitkiyle tedavisi mümkün degil.. Önemli olan cok erken teshis ve tedavi, bu yolla yüzde 80 varan cocuk olmama durumu önlenebiliniyor.
      En kötü ihtimal, cocugun olmaz, ama bu suanda sözkonusu degil ve eger kafana takiyorsan, erkeklikle alakisida yok, sadece tedavi olmazsan cocogun olmama ihtimali yükselir.. Cinsel iliskiye bir engeli yok.. Doktoruna güven ihmal etme, baska sacma sapan nette buldugun bos reklamlara inanma..

• evet çok haklısın çok sahtekar dolu her yer ama ıbrahım saraçogluna guvenıyorum atv de çıkıyodu kımya uzmanı botanık bılımcısı, adam dıyo ben bulup ın sanlara soyluyorum ıstedıgınız yerden alın yeter kı taze olsun dıyo. Denemeye karar verdım galıba bıtkılerın faydalarını araştırdım at kestanesı falan bıldıgın damar saglıyla ılgılı şeyler hep mesela kıraz sapını kaynatınca özünde de kalp damar saglıgına ıyı gelıyomus. Bıtkıler ın faydaları varsa kullanmaktan zarar gelır mı kı? Şımdı olurda ılerlerse amelıyat olabılır şu durumda daha cok bıtkıye yoneldım açıkçası. Kafam karışık aılemde bır şey bılmıyolar bu konuda ama araştırmadan emın olmadan alıp kullananlardan degılız yanı kazık yıcegımızı sanmıyorum

• Ne kadar küçükki

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ele tutunca anlasiliyo zaten oyle p. rnlarda ki ler gibide buyuk degil normaldede. Elle tutunca coknkucukmus gibi geliyo ama dikkst ettim 3 cm falan var

• Takip et mesaj yaz

• mesaj atılmıyo takıp ettım

• belki takıntı yapmissin

0|0
    0|0
Yükleniyor...