Erken boşalma sorunundan nasıl kurtulurum?

Cinsel birlikteliğe başladıktan sonra 5 dk içinde boşalıyorum. Gerek oral gerekse elle nişanlımı tatmin ediyorum ama bu meseleye canımı sıkmaya başladı

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Batucum bak şimdi ben bir kadın olarak sana tavsiyem şu. Boşalacağın zamanı mutlaka hisssedersin o anda başka birşey düşün ve tut kendini zamanla zaten düzene girer.

0|1
    0|0
    • Peki sen bir kadın olarak bu durumdan rahatsız olurmusun

• tabiki olurum tam zevk alacağım anda boşalmak olurmu olmazsa git doktor desteği al ayıp birşey değil.

• Tamam çok sağol

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntı bir durum. Geciktirici denemekle başla. Daha sonra düzenli bir şekilde ilişkiye girdikçe sürenin artması lazım. Bende geç boşalma ile mücadele ediyorum:)

0|1
    0|0
    • Geciktirici nasıl kullanılıyor hangisi daha etkili onuda bilmiyorum. Yardımcı olurmusun

• Geciktirici jeller var. İlişkiden önce süreceksin onu. Hangisi en iyisi bende bilmiyorum ona google'dan bakmak lazım.

• Tamam sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Cipralex 10mg eczaneden al ilişkiden önceki gün sabah tok karnına iç. İlişki günü sabahta bir tane içersen 1 saate kadar uzatırsın süreyi.

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi ya mutlaka deneyeceğim sağol

• Diğer anlatılan yöntemlerle hiç uğraşma dediğimi yap. Cipralex bir antidepresandır. Yan etkisi yoktur ayrıca bağımlılık yapmaz. Doktora sorabilirsiniz. Gece içme uykuyu kaçırır uyuyamazsın. Uyuşturmaz tam aksine enerjik olursun. Tek yan etkisi ilacın etkisi geçerken esneme yapıyor. Ben kendim kullanıyorum. Hatta netten araştır eksisızlukte bir dünya yorum var.

• Hizli yapma on sevismeyi uzun yapin 20 25 dk ve baslarda yavas ol hatta arada cikarip 1 dk sonra tekrar devam et

0|0
    0|0
    • Tamam denerim sağol.
      Peki geciktirici kullanmanın bir mahsuru var mı

• Ben hic kullanmadim kendim geciktiriyorum

• Girdikten sonra 5 dakka içinde bosaliyorsan ilkinde normal dostum

0|0
    0|0
    • Maksimumu öyle yani 2. 3. Sefer öyle oluyor.

• Kardeş birine zarar falan veririz ergen dolu burası oyüzden

• Ya bişey olmaz. Sen burdan yaz. Ergenler erkek sorularına takılmıyor zaten

• Çokmu erken

0|0
    0|0
  • Ucuna lastik bagla

0|0
    0|0
  • Çözüm boşalma

0|0
    0|0
Yükleniyor...