Bayanlarda cinsel isteksizlik nasıl geçer?

erkekler için cinsel isteksizlik erken boşalma gibi rahatsızlıkların hem bitkisel ilaç olarak hemde kimyasal ilaç olarak tedavisi varama bayanlar için malefes ne bitkisel nede kimyasal ilaç olarak tedavisi yok benim bu konuda bildiklerim bunlar yani kadın cinsel isteksizlik çekiyorsa ne kullanırsanız kullanın ne denerseniz deneyin ki bazen 3 4 saat bizimkini orgazm etmeye çalıştığımı biliyorum.benim işimi görüp sırtımı dönmemi istiyor ama ben tam tersi o da istesin karşılıklı olsun istiyorum zaten çalışma şartlarım çok ağır eve gidince bide onun için sadece onun gönlü olsun diye bazen 3 saate kadar ujğraştığımı biliyorum sizden bu sorunun çözümü için destek ve bilgi istiyorum bu arada bazıları hemen tahmin de bulunmasınlar diye yazayım penisimin boyu 14,5 cm çapı 6 ,5 cm yani bende problem yok bayanlar cevaplarsa sevinirim erkekler cevap vermesinler çünkü abuk subuk şeyler yazıyorlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• alındım şimdi ben buraya bu güne kadar hiç abuk sabuk şeyler yazmadım. :) senin sorununun çözümü var arkadaşım. linki kontrol edersen anlarsın. birde muayyen günlerinden sonraki 1 hafta boyunca kadınlarda yumurta kalitesi arttığı için cinsel istekde artıyor. eğer bu dönemde bile sıkıntı yaşıyorsanız bir doktora görünsün eşin zira ciddi problem. ( link ) linkte kadında infertilite arttırımı için bikaç tavsiye var. arginmax womens ı da deneyebilirsiniz. umarım istediğin seviyeye ulaşırsınız

Kızlar Ne Diyor 1

• ben size bu konuda yardimci olurdum ama size nasil ulasabilirim.bende cinsel isteksizlik yasiyordum bu sorunu cözdüm, kadinligimi yeniden kazandim.

• nasıl çözdünüz

• Öncekileri Göster
    • bana mesajlar geliyor nasil buluyorlar beni allam rezil oldum

• lütfen cevap verirmisin

Erkekler Ne Diyor 1

• Bayanın fantazilerini ortaya çıkar..İnternetten bayan fantazileri diye araştır..Sana ve eşine en uygun fantaziyi kullan..Fantazilerden rahatsızlık duyma..Bak gör cinsel hayatınız renklenecek..Örneğin birisinin sevişirken sizi izlediği ve kudurduğu vs..internetten araştır derim...3 saate gerek kalmayacak göreceksin

Yükleniyor...