Dışkımdaki kan mıydı?

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim yaşım 21 ve 17 yaşımdan beri anal fissür var bende. Önceden dışkımı yaptıktan sonra silerken hafif kan gelirdi bunu bılıyorum anal fıssür yüzünden oluyordu. 1 senedir cok şükür kan falan gelmemeye başladı. Merhem verdi doktorum anal fıssür için. Asıl sorun şu: geçenlerde pancar suyu içmiştim kabızlıga cok iyi geliyor diye duymustum içtikten sonra büyük tuvaletime cıktım ve baktığımda kıp kırmızı gibiydi dışkım afedersiniz önce çişimi yapmıstım onunla karıstıgı için anlayamadım kan mı yoksa pancar suyundan dolayı mı böyle oldu diye? Bağırsak kanseri değilimdir ınsallah :( cok düsündğrüyor bu durum benı

0|1
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Yok ben vakti zamaninda pancar suyuyla zayifladim bende sen gibi kan saniyordum degil biseyin yok merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Pancar suyunu rengi o , normal cisinde kirmizi olmustur.

Analfissür icin doktorda tedavi oldunmu, öylece duruyormusun?

0|0
    0|0
    • Heh iyi bari icim biraz olsun rahatladi :) doktora 6 ay önce gitmistim hemoroid var sanmistim igneyle öldürme teknigi var, is hemoroidi onu yaptircaktim sonra doktorum anal fissür oldugunu söyledi ama yinede igneyi de yapti ve özel karisimli merhem verdi her gün 2-3 kez sürüyorum 6 aydir kanamam falan yok sadece bazen o yuvarlak sey cikiyor zorlayinca. Yirtilma kapaniyor git gide dedi 1 ay önce gittigimde

• 😂😂😂😂cok boktan bir soru✌

0|0
    0|0
    • Kusura bakmayin sormadan edemedim icim icimi yiyor günlerdir :(

• Yani haklisin konu bok olunca insan panikliyor😀😀😀

• dışkının resmini çekip koysaydın

0|0
    0|0
  • Doktora gorun derim erken teshis iyidir

0|0
    0|0
  • çok su iç bol bol bide idrar yoları tahlili yaptır

0|0
    0|0
    • 1,75 litre iciyorum her gün :) idrar yollarimla alakali degildir bence

• Son zamanlarda 2-3 aydir aci hicbirsey yememeye özen gösteriyorum hastaligimdan ötürü :) demek kanserlik bir durumum yok heralde

• Kanser olsan isal olursun

• Değildir ya. Içtiğin birşey olabilir. Du dökerek giderken su kırmızı oldumuydu?

0|0
    0|0
    • Iiste kac gündür dikkat ediyorum cisim bem beyaz geliyor cok su ictigimden ama nedense ne zaman pancar suyunu icsem büyük tuvaletime ciksam kip kirmizi oluyor aniden etrafi

• Bişey olmaz ya. Geçmiş olsun

• Cok tesekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...