Ertesi gün hapı ve smear testi (rahim agzı kanseri). Bu hapı kullanan arkadas varmı?sizdede kanama uzadımı?

iki ay önce bu lanet hapı kullandım,iki aydır ara kanamalarm bir türlü bitmedi. son iki haftadır ise ilişki anında kanamalar oluyor.korktum ve jinekoloğa gittim dün. doktor ultarasonda her şey temiz demesine rağmen bu testi yaptı. ve hormon testini de.korkuyorum psikolojim sıfır.on gün sonra sonucu alicam.o güne kadar perişan gezcem ortalıkta.bu hapı kullanıpta kanamaları iki ay süren arkadaş varmı?yada duyduğunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver yoktur birşeyin. Fazla takma. ama sevgilinle evlen bence. yoksa bu tip perişnalıklara tek başına gitmek kötüdür.

1|0
    0|0
    • tabiki evleniceğiz haziran gibi düğünümüz var ama zamansız çocuk istemiyorum..sadece kanamalar çok korkuttu.teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• herşeyin bir çözümü var başka hastaneye git duruma baksınlar

1|0
    0|0
  • Ya her hapın bir şekilde zararı var keşke sen değilde erkek korunmuş olsaydı. Ama senide anlıyorum erkeğe güven olmaz diye sen kullandın bir yönden iyi ama böylede sonuçları var işte inşallah birşey çıkmaz. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • bence bunu problem yapma b isıkıntı olmaz inan bu kanamaların dengesizleşmesi bozuk psikolojinede bağlı olabiliyor sen sakinleşmeyi dene yada cidden kafanı başka şeylere ver biraz ilişkilerinede ara ver boğazına bak lütfen

1|0
    0|0
  • haydar hocaya sor:))

0|0
    0|0
  • korkma bence bi zamanlar eski sevgilim kullanmak zorunda kalmıştı sadece kanaman fazla sürer ve çok kanamalı olur halsizlik falan sen dua et hamile kalmamışın

1|0
    0|0
    • evet çocuk düşünmüyorum şu an.evlilik planlarımız bozuluverirdi erken evlenme ve onca sorumluluk..teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• doğum kontrol hapları, rahim duvarını incelterek yumurtanın tutulmasını engelleme mantığı ile çalışır. duvardaki incelme fazla olduğunda hassasiyet ve ara kanamalar oluşur. muhtemelen sende de öyle bir şey oldu.

endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum, zamanla kendi kendine toparlanacak zaten. ancak doktorun belki bir haftalığına östrojen hapı kullanmanı isteyebilir, rahim duvarının daha hızlı biçimde normale dönmesi için.

1|0
    0|0
  • Semar testi zaten normal şartlarda da her yıl yaptırlması gerekir.

Hormonların henüz düzelmediği için kanaman oluyordur.

1|0
    0|0
    • ilk defa smear testini duydum.ve her yıl düzenli olarak yaptırmaya karar verdim.inşallah hormonlardandır.çok teşekkür ederim

• geçmiş olsun . rica ederim. yaptırmamız gerek ama daha o kadar bilinçli değiliz insanlık olarak 16 yaşından iti baren düznli jinekoljik muane olmak gerek aslında. Bakirelerde dahil..

Yükleniyor...