Niye olmuyor? Yardımcı olurmusunuz?

5 aydır eşimle çocuk istiyoruz yumurtalıklarımı hesaplıyorum yastıkta alıyorum altıma ama hala gamile değilim ve aşırı mutsuzum yine adet oldum ya lütfen bilgilerinizi paylaşın

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• şşey duşmuştum peki birlikte olduktan hemen sonra duş mu alıyorsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Acele etme stres yapma. Birde incir kürü var onu yap yumurtlamayı arttırıyor. Doktora git kontrol ol. Bir iltihap kist durumu varsa erkenden tedavi olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• uzmana görünmek lazım ama en ucuz ve görünen rahatsızlık eşinizin varikosel olmasıdır benim arkadaşlarımda bu olay vardı erkek tedavi oluyor ucuz bir yok bazen ameliyat olunuyor ama basit ameliyat arkadaşlarımın şuanda çocukları var iki üç sene çocukları olmuyordu ama 5 ay az en az 1 sene bekleyin fazla kafaya takmayın dna lar bundan etkilenir rahat olun çocuk olmuyacakmış düşüncesini üzerinizden atın birde eşin senin içine boşaldığı zaman kalçanın altına yastık koy meni dışarıya değil içeriye doğru aksın en a beş dakika vajinan havada kalsın acil şifalar dilerim

0|0
    0|0
  • belki eşinde sorun vardır, bir de o yastık alsın altına (çok mantıklı başlamıştım halbuki)

2|0
    0|0
  • sabırlı olmalısın öncelikle, moralini bozarsan iyi olmaz. Benim tavsiyem güzel bir tatile çıkın ama gidip yayla havası alacağınız bir yer olsun ve doğal beselenecek bir yer 10 gün kadar. Temiz hava doğal yiyecek ve içecek vücudunuzun toparlanması için birebir gelir. Sağlam kafa sağlam vücudtta bulunur. sonrasında da sabırlı olacaksınız. hemen olsun değil de kendinize geniş zamanlı hedef çizin mesela 1 sene denemek gibi. 1 sene boyunca deneyin ama 1 sene boyunca sonuç beklemeyin mesela. çünkü birşeyi ne kadar çok isterseniz olmaz.

0|0
    0|0
    • Tamam sakinleşmeye çalışacağım ama stres yaratım aşırı

• sağlıklı vücut herşeyden önemli. Ben çocuğum olmaz diye tahmin ediyordum ama şansımıza denemeye başlamadan önce yaylada kalmıştık ve o dönem benimde eşiminde vücudumuz kendine geldi gözle görünür bir fark oluştu. Tabi çocuğumuz da gayet sağlıklı şimdi. Düşünsene ikinizinde hasta veya vücudunuzun yorgun olduğu bir dönemde çocuğunuz oluyor, benim tahminim bu çocuğun sağlığına da etki eder. Sağlıklı bir spermle daha az sağlıklı bir sperm arasında fark var diye düşünüyorum.

• uzun süre doğum kontrol hapı kullandıysan yumurtalıklarında tembellik oluşabilir.. ama durmak yok denemeye devam.. geçecektir.. olaki 1 sene içerisinde düzelme olmaz ise.. doktora gitmelisin kontroller için..

0|0
    0|0
    • Hiç hap kulanmadım 6 ay önce doktora gitmiştim doktor yumurtalıklarımın cok salıklı oldunu söylemişti sonra salıklıysam cocuk deneyelim dedik sonraki ay işte

• bir yılı bekle derim ben ilk etap ta.. sonrasında ise doktora gidersiniz o sizi yönlendirir..

• Tamam teşekürler :)

• eşinin spermlerini ölçtür, sayısı yeterli mi, hareketli mi, bunlar önemli eğer onda bir şey yoksa o zaman tekrar senin üzerine yoğunlaşırız.

0|0
    0|0
  • Kardes doktora danisin ve tedavi olun

0|1
    0|0
  • Rahim ağzında yara olabilir doktora görün

0|0
    0|0
  • Eşim sperm ölçtürsün ondan kaynaklı olabilir

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet o çocuğun hangi gün doğacağı zaten yazılı gerisi tevekk, ül..

0|0
    0|0
  • Sıkıntıyı sadece kendinizde aramayın
    Beraber kısa zamanda doktora görünürken size artı katar

0|0
    0|0
  • bir sizin istemenizle olmaz o

0|0
    0|0
  • Doktora gidin belki eşinin spermi azdır. Tahlil gerekli

0|0
    0|0
  • doktora gittinizmi?

0|0
    0|0
  • Test yaptirdiniz mi ne sıklıkla ilişkiye giriyorsunuz

0|0
    0|0
  • yastık alınca altına noluyoki :I

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • demkkı erekgınde sıkıntı var ve spermler sıcak degıl yeterınce

0|0
    0|0
  • Seviştinizmi

0|0
    0|0
  • Kocanın spermelerindeki canlı hücre sayısına baktır.. bende 36 milyon

0|0
    0|0
  • Esın doru yere bosaldıgına emınmısın

0|0
    0|0
  • ıcıne akıttmı

0|0
    0|0
  • yastik olayi nedir ya

0|0
    0|0
  • stress yapmaaa

0|0
    0|0
  • 5 ay cok uzun bir süre sayılmaz. eşin içine boşaldiktan sonra bacakları havaya dikin. Belden de destek alarak

0|0
    0|0
  • doktora gidip muayene olun eşinizde olsun belki spermler zayıfdır. daha önce nasıl korundun?

0|0
    0|0
  • Bu işin başı sabır biz 5 senedir uğrrşıyoruz 1 tanede düşük oldu

0|0
    0|0
    • Allah yardımcınız olsun sabırlı olmalıyız inşallah en kısa zamnda Allahın izniyle cocğunuz olur

• Inş. sizde kafanıza takmayın bu kadar en büyük etken stres bu konuda

• misyoner deneyin eşine buzzer içir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktora bir git bakalım buradakilerin sözleriyle hareket etme bence

0|0
    0|0
  • doktora gittinmi

0|0
    0|0
  • Canım bize sorcağına bir doktora gidip görünsene

0|0
    0|0
  • 5 ay mı 2 yıldır hiçbir tıbbi problemimiz olmamasına rağmen çocuğumuz olmuyor hemen umutsuzlanma

0|0
    0|0
    • Yaa anladım tamam umarım ikimizde en kısa zamanda Allah duğamızı kabul eder

• Sabret olur bazen uzun surebilio

0|0
    0|0
  • Eşinde birşeyler yapabilir mesela yaptığı bazi şeyler spermlerine iyi gelmiyor olabilir dar pantolon giymek slip giymek sauna hamam herşey olabilir. İnternetten araştırın ona göre o da dikkat etmeye çalışsın. Bol şans

0|0
    0|0
  • Adet kanaması olmayabilir 20-24. Gündeyse

0|0
    0|0
    • Adet kanamanm hep oluyo

• Test Yapsana idrar testi 9 günlük hamile falansan sonuç veriyo

Yükleniyor...