Kadınlar regl olmasa ne olurdu?

Bu soru çok kafamı kurcalıyor. "Çocuk olmazdı" gibi klasik cevaplar istemiyorum. "Orkid markası olmazdı" gibi cevaplar olabilir.

Kendimi kadınların yerine koydum da bir an. Ne uyuz bir durumdur bu ya. Hadi 3 gün bir ihtimal atlatılır da 7 gün regl olan kadınlar var. 7 gün boyunca kanıyorsun. Allah sabır versin.

1|3
31|10

En İyi Kız Görüşü

• Reglin şu an bize zararı yok. 7 gün yoğun kanama gören bir kadının mutlaka bir sorunu vardır. Regl olmak artık çok kolay, tak at.. Ananem anlatsın da o zaman anlıyorum kadın olmanın ne zor olduğunu. Eski eşyalarını keser ve adet bezi yaparlarmış, o bezleri yikarlarmış.. Çok eşyaları da yok tabii. Kadına itina yok, o halde babam bizi tarlaya götürürdü der. Biz şimdi regl kadınlar çalışmasın diye projeler hazırlıyoruz.
    Ama tabii orkid diye bir marka olmazdı, 8 lira paketi kendini şaşırdı 😁

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence üreme diye bir şey olmazdı sanırım
    hiç bir kadını bu kadar sevemezdik :)
    Trip atacak bahaneleri olmazdı
    -Ayy aşkummm özel günümdeyim öküzlük yapma diyemezlerdi :D

Regli olmak ne kadar ağrı dolu olan bir süreç ise de kadınların işine gelen bir sağlıklı trip atma zamanlarıdır :)
    http://i.hizliresim.com/VY2llV.jpg

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Yani istemediğin bir cevap vermek durumundayım ama en önemli faktör çocukları olmaz. Buda bir ailenin ve milletin çoğalmasını engellerdi büyük ihtimal. Onun haricinde kazalarda erkekler kan kaybından daha çabuk ölürler, ama kadınlarda kan kaybından ölme oranı daha düşüktür. Çünkü her ay düzenli kanamaları olduğu ve vucutlarındaki pis kanı attıklarından dolayı. 10 güne kadar yoğun kanaması olan kadınlar bile var. Allah hiçbir kadından bu özelliği eksik etmesin diyorum.

0|2
    0|0
    • çok saçma bir görüş hiç anatomi bilmeden sallamış, herkes için geçerli kan kaybı miktarı yüzdesi aynıdır. biraz bilinçli sallasaydın bu yaşa gelmiş in oku öğren bari

• @bigaripdunya arkadaşım ben herkeste kan oranı aynı mı dedim. Ayrıca sen hiç regl oldun mu da biliyorsun. Ayrıca anatomi biliyorum demedim ama bu yazdıklarım doğrudur. 3 gün adet gören de var 10 gün görende var. Hatta 3-4 ayda bir olan kadında. Sen şimdi neyin kafasını yaşıyorsunda böyle bilip bilmeden yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorsun ben onu anlayamadım. Maksat xper olsun peşindesin galiba.

• @dennisnick herkesin bir konuşma adabı olucak. Kimse kimseye saygısızca davranamaz. Ayrıca ben sadece kendi bildiklerimi yazıyorum. Burada tıbbı bir açıklama yaptığımı hiçbir zamanda savunmadım. Şunuda aktarmak isterim ki burada kim doğru bilgi veriyor. En azından ben kendi bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum. Bir yanlışlık varsada bunu edebi ile söyleyecek. Öyle karşıma geçip laga luga yapmayacak. Ki sizlerde yazdıklarımı anlamama özürlüsünüz. Israrla anlamamakta direniyorsunuz sadece. O yüzden sizin gibi çoluk çocuk ile uğraşıcak ne zamanım ne vaktim var.

• ilaç sektörü ağrı kesici kaleminde büyük zarara uğrardı. bu zararı, hamilelik belirtilerinden emin olamayan kadınlar sayesinde, gebelik testleriden karşılardı.

pms olmazdı. kadınların cinayet / öfke suçu işleme oranı bir hayli düşerdi.

ayın belli günlerinde boyut değiştiren memeler olmadığından, sütyenlerde esnek kumaş kullanma takıntısı sona ererdi.

ay ne güzel olurdu <3

1|1
    0|0
  • Orucu sonradan tutma şeysi olmazdi ya ne guzel

1|2
    0|0
  • hatalı üretim tanrı sıçmış yine..

her ay rahmimde neden zar üretiliyor ki? her ay zar üret tekrar dışarı at.. üret at, üret at bu ne la!!

ben insan üretsem böyle birşey olmazdı 10 tane yöntemi var..

tanrı çok beceriksiz çokkk hayali tanrıdan ancak bu çıkmış..

üreme hatalı zaten tam bok..

hem ben niye ürüyorum ki erkek üresin ohhh olaya bak.. erkek dasakları yaysın kadının içinde bir yaratık alien 4 filmi gibi...

bozuk bozuk bir z. ikktirr git.. iklimleride karıştırmışsın zaten..

2|1
    0|0
  • sinir, stres, gerginlik, trip, çikolata krizleri olmazdı :D düşündüm de süper olurmuş ya :(

0|2
    0|0
  • 72 günüm bana kalırdı asd

1|3
    0|0
  • Tripli ve sivilceli kızlar azalırdı, çikolata satışında %30 azalma olurdu

1|1
    0|0
  • Reglim gecikti hamile miyim? soruları yerine karnım şişmeye başladı acaba hamile miyim? Soruları türerdi sanırım.. trip bahanemiz azalırdı ama trip atmaya devam ederdik, bahanemiz olmadığı için de daha sinir bozucu bir hal alırdı..

1|3
    0|0
  • Karın ağrısı olmazdı.
    Gereksiz duygusalliklar olmazdı.
    Ani sinirlenmeler yaşanmazdi.😄😄

0|1
    0|0
  • Hamile olmazdilar

0|1
    0|0
  • Birazdan abur cubur alacağïm yerdeki insan daha az para kazanırdı😂
    (Tam zamanında sorulan bir soru yahu😂)

0|2
    0|0
  • şişerdik

0|2
    0|0
  • Mesela sen böyle bir soru soramazdın

0|2
    0|0
  • Regl sancisi tribi atamazlardi.. ;)

0|1
    0|0
  • Regl olmazsa yumurtlama olmazdi yumurtlama olmayincada yumurtaliklarin bir faaliyeti olmazdi o faaliyet olmayincada vucut kadinlik hormonu uretmezdi e kadinlik hormonu olmayincada erkek olurduk.

0|2
    0|0
  • PMS denen bela olmazdı.

0|1
    0|0
  • Yılda 60 gün bizde kalırdı, ne güzel..

0|1
    0|0
  • teşekkürler , o berbat sancıyı çekmek zorunda kalmazdık

0|1
    0|0
  • yakın arkadaşların önünden gidip arkamda bir şey var mı diye sormazdık

0|1
    0|0
  • Erkekler streslerini çekmek zorunda kalmazdı bizde hep pozitif olurduk 😂

0|1
    0|0
  • kanıyorsun sızlıyor orası ve her şey saçma geliyor

0|2
    0|0
  • Trip yüzdeleri biraz daha azalmaya yüz tutardı sjsjn

0|1
    0|0
  • Benim için daha iyi olurdu. Zayıflamazdım.

0|1
    0|0
  • Genç kalmaz erkenden yaşlanır hemen herşeyde hasta olurduk.

0|1
    0|0
  • Benim 7 gün.. olmasa rahatlardık be canımdan can gidiyor ağladığım bile oldu

0|2
    0|0
  • Nesil devam etmezdi

0|1
    0|0
  • Nutella satış patlaması yaşamazdı 🙈

0|1
    0|0
  • yatıp kalkıp bunumu düşünüyosun boşver bişi olmazdı siz erkekler nasılsanız kadılarda öyle olcaktı

0|0
    0|0
  • Kanamazsan sıkıntı asil pimi cekilmis bomba gibi her tarafa saldirir gergin olursurekli vucuttaki pis kandan kurulmak icin fafaydalıdır aslinda erkeklere de bu yüzden kan bagisi yapin derler hatta

0|1
    0|0
  • işte kadınlara saygı duyulması gereken bir konu daha :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mast yapma oranları artardı. 😄

0|1
    0|0
  • Bahane edecekleri birşey eksilirdi o kadar :D

0|1
    0|0
  • ne olacak, doğurma işini erkekler yapardı, tıpkı deniz atları gibi.

0|1
    0|0
  • Agresif kadın kalmazdı regl olmasalar

0|1
    0|0
  • olurdunuz

0|1
    0|0
  • Triplere son :D :D
    Çikolata satışları düşerdi.

0|1
    0|0