Merhaba arkadaşlar yardım lütfen.. ilk ilişki hakkında bir sorum var

erkek arkadaşımla uzun süredir beraberiz. her gunumuz bir öncekinden güzel.. karakterli efendi adam gibi biri. hiç cinsellik muhabbetlerine girmiyor aile terbiyesi almış harika bir adam... evlenmeye karar verdik. ama hiç cinsellik konuşmayan bir ikili olarak bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum ama evlendiğimizde yaşayacağımız ilişkilerden çok korkuyorum... çekiniyorum.. evlenmeden önce jinekoloğa gidip kendini hazırla bilgilen deniyor, ayrıca kızlık zarı kalın mıdır esnek midir kanama olur mu olmaz mı bunu da öğren ki problem yaşanabilcek her ihtimali kaldır deniyor.. ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çiş yapmayı da bir üroloji uzmanından mı öğrendiniz ? "Hayır tabikideee sılakk şeyy" dediğinizi varsayarsam hiç kendi kendine kuruntu yapma. Hiç sigara içmemiş birine sigaranın nasıl içilmesi gerektiği konusunda konuşan bir sigara tiryakisinin verebileceğinden fazlasını veremez. Doğru bilgiler verse bile herkesin sigaradan aldığı zevk ve içiş tarzı farklıdır. sende ne tür bir etki yaratır sorun çıkaryır veya ne şekilde keyif verir. Bunu bilerek yola çıkman gerekli.

Kısacası önce bir dene ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• herşeyi erkekten bekleme sen aç konuyu o zaman.sen açarsan konuyu rahat rahat konusur.herşeyi çözersiniz

0|0
    0|0
  • Bilgilen derken sen çok yanlış anlamışsın kardeşim, gidip yap demiyor sana.

0|0
    0|0
  • ah garibim bulmuşda bunuyor bu zamanda bu kadar ketum unu bulmak zor şahsen ben haftasında çözerdim seni :)))

0|0
    0|0
  • Ülke olarak bir yanlışımız var esasen cinsellik bize ayıp olarak öğretildi.Cinsellikten bahsetmek bu kadar kötü birşey mi ? Terbiyesizlik mi ? Sevdiğimle bunu konuşmamalı mıyım konuşursam edepsiz mi oluyorum ?

0|0
    0|0
  • çok efendi kibarca sölemiş git jinekoloğa öğren nasıl yapılır diye:D

0|0
    0|0
  • net soruyorum daha önce cinsel birlikteliğin oldu mu? buna sevişme okşama elleme oral anal da dahil?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine başka dert ara

0|1
    0|0
    • arkadaşlar merhaba benim içim içimi yiyor 2 yıldır öncelikle şunu belirteyim ki hiç kimseyle ilişkiye girmedim evlilik öncesideböyle bir şey yapmak istemem hayatımda ilk defa erkek arkadaşım oldu ve biraz o anlık bir yakınlaşma oldu eli malum bölgeye gitti temasta bulundu adet dönemim ya yeni bitmişti ya da bir kaç gün vardı eve geldiğimde iç çamaşırımda koyu kahve tonlarında jel gibi birsıvı geldi sizce muayeneye gitmeli miyim böyle ikilemde kalmaktan çok korkuyorum

• için rahat edecekse gitmelisin kuzum... şahsen senin yerinde olsam ben de ikilemde kalırdım :/

• evlenmeyide düsünüyosaniz beraber konussaniz olur bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...