Vajinusmus diye bir hastalik bileniniz var mi? Nedir?

Erkek arkadasimla hicbir sekilde iliskiye giremiyoruz arastirmalarima gore vajinusmus cikti. Bilincaltindaki korkular nedeniyle vajinanin kendisini kapatmasiymis. basina gelen ya da bilen varmi? Ne yapmaliyim

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun tamamen psikolojik. Ama iyi haber kendin yenebilirsin
    Bilinçaltında önyatgıların var malesef. Bunlar
    Mahalle baskısı ve aile baskısıyla 7-8 yaşından itibaren koz çocuklara cinselliğin çokkk ötürü bir şey olduğunu ve uzak durulması gereken bir şey olduğu devamlı bilinçaltına işlenir. Sonra kız evlenir tam Gerdek öncesi bir abla gelir ve bundan önce öğrendiğin herşeyi unut cinsellik çok güzel bir şeydir ve Kocanı mutlu etmen lazım der. Ama 20 - 25 Senede bilinçaltına kazınan bu düşünce o an Biter mi? tabiki bitmez
    Bundan kurtulmanın yolu kendi vucudunu tanıyacak ve kendi vucudundan zevk almasını öğrenMekke olur. Bunın yolu ise mast ile tam orgazm olmaktan geçer
    Gerçek orgazm olabiliyormusun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tedavi olmalısın canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tedavisi var. Cinsel terapi uzmanına gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Evet biliyoruz sende de olan bir sey bu yani merak etme duzelirsin korkulacak bir seyi doktora git hem bu halti yiyonuz da hemde korkuyonuz cok ilginc

0|0
    0|0
    • Hic yapmadigim icin korkuyorum zaten. Iyimisin

• korkulacak bir şey diğer kızlar çatır çatır elin oğluna veriyor sen yapabilirsin ellerini kollarını bağla gözlerini kapat sonra oğlan bir anda hızlıca içine girsin hiç bir şey olmaz

• Başımdan geçti diyeyim bu tür bir sorun. Yolun çok uzun. Meşakkatli bir süreç seni bekliyor.

0|0
    0|0
  • anti depresan al ya da melissa çayı iç. sakinleştirir.

0|0
    0|0
  • Duydum tedavisi biraz uzun

0|0
    0|0
  • aynen var tabiki çaresi var olmaz olurmu.

0|0
    0|0
  • vajinamus olmussun

0|0
    0|0
  • R. XX denen tek bir hap sorununuzu giderir.

0|0
    0|0
  • Sakat durum giren cikamaz tibbi mudahale gerekir

0|0
    0|0
  • Kapattığı iyi olmuş. Bir pisliği, günahı yapmaktan kurtulmuşsun. Gerçi oraya kadar olan kısım da günahtı.

0|1
    0|0
    • Sanane gunah sevap? Peygamber misin

• Nefsine söyle saçmalamasın. Bu tepki onun eseri.

• Evet çok zor bişi geçmiş olsun ama tedavisi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tedavisi var kendiliğinden geçmiyor sanırım

0|0
    0|0
  • Benim ablam yaşadı aynısını tedavi oldu 6 ay sonra ilişkiye girdiler

0|0
    0|0
    • Nasil tedavi oldu? Neden o kadar uzun surdu

• Kadın hastalıklarına gidiceksin işte orda nasıl oluyo bilmiyorum konuşarak seni rahatlatıyo doktor sonrada ilk tek parmak sonra iki falan kendi kendine sokuyosun alışmak için sonra ablam altı ay sonra aradı beni sonunda oldu diye. Ee korkulcak bişey var mıymış dedim Hayır boşuna korkmuşm falan dedi. Yalnız neden o kadar uzun sürdü diyosunda bunun On yıldır tedavisini gören hala yapamayan bir sürü insan bile var araştır görürsün doktor kendisi bile dedi bize beş senedir gelen vajinusmus hastam var diye tuhaf bişey yani

• Egzersizleri varmış sanırım önce bir parmak sonra 2 böyle yavaş yavaş ilerliyormuş ggeçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Tedavisi cok basitmis doktra gt

0|0
    0|0
Yükleniyor...