Bir kızın düzenli hastalığı?

Şimdi bir kız düzenli olarak hasta oluyor ne dediğimi muhtemelen anladınız... Şimdi bu kız erken hasta oldu 1-2 gün gibi bişi ve günü gelince tekrar hasta oldu bu neden 1-2 günlük erken hasta olmuştur bunun sebebi nedir...

1|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya zaten bir iki gün önce olduysa bu bitmez ki 2 gune tekrar olma. gibi bir durum olmaz ama devam eder
    Hem iki gün oynamalar çok normal yani herkes aynı tarihte tam aradan bir ay geccek gibi bir kaide yok.
    Bu hormonları herşey etkiliyor hele ki stress

0|0
    0|0
    • Yok cok önceden oluyor sadece bir iki gün sonra tekrar günü gelince bir daha oluyor neden erken 1-2 gün oluyor

• Rica ederim

• İyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç bir sebebi yok. Bir kaç gün önce ya da sonra olabilir. Nebsim değişikliklerinde olabiliyor. Hamile olmadığı kesin 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Olabilir normal duzensizlik evlenince duzene giriyomus oyle diyo doktorlar

0|0
    0|0
  • Üst üste diyorsun yani... Stresten olabiliyor, psikolojik olabiliyor bunun haricinde tabikide vardır bir hastalık vs eğer yoksa dediğim gibi...

0|0
    0|0
  • 1-2 gün oynayabilir günleri bunlar normal şeyler.

0|0
    0|0
    • Anlamadın ki

• Sevişmiş olsa ve tahriş sebebiyle kanasa 1 2 gün sürmez saatler bile sürmez o kanama. Hormonlarla alakalı olabilir bir doktora görünebilir. Çok anormal bir durum mu bilmiyorum ama böyle farklı durumlarda doktora görünmekte fayda var. Kanser falan vardır Allah korusun.

• Yok doktor stres diyormuş

• Olur öyle her şey neden olabilir. Stres, kilo alma, baharın gelişi...

0|0
    0|0
  • Stresten daha fazla seylrde oluyo ne var bunda

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyle alakası yok stresten havadan yedi yiyecekten tut bünyesine kadar

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkür ederim

• Rica ederim ama devamlı oluyosa bu bir sorun vardır allah korusun rahimde vs

• 1 hafta bile erken olabilir stres hava değişikliği beslenme bile etkiliyo

0|0
    0|0
    • Gerçekten stresten olabilir mi?

• Olur

• Anladım

• Hamilelikle ilgisi yok bayanların bir kaç gün erken ya da geç adet görmesi gayet doğal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...