Sizce hersey bukadar kolay midir?

3 Adimda Anne Olun!

Sevgili Bayanlar Biliyorsunuz Dunyadaki en Mukemmel Duygu Annelik Duygusudur. Her Kadinin hayalinde Anne Olmak Cocuk Sahibi Olmak. Peki Cocuk Nasil Olur?
Henuz Yeni Evlendim Cocugum Olmuyor diyen Bayan Arkadaslari duyar Gibiyim Oncelikle Bu biraz Nasip Ve Zaman isidir.

Yeni Evli Olan Bireyler Cocuk sahibi olmak icin Su Adimlari Takip Etmelidirler.
Bunu uyguladiginizda %90 Cocuk Sahibi Olabilirsiniz. Degerli okuyucumuz.

1. Saglikli Beslenme Anne Ve Babanin bol vitamin ve mineralli Besinler Tuketmelidirler.
Cunku Babanin Sperm Hucreleri kuvetli olmalidir.

2. En Onemli Olan Diger konu ise Annenin Adet Giris ce cikis Zamanlarini hesaplayip dogru Gunu Bulmak Cunku Yumurtlama dongusu donemini iyi yakalamak gereklidir.
3. Adim ise Cinsel birlesim belkide En onemli olan kavram bu dersek yeridir. Cunku spermlerin 59 derece gibi bir isiya ulasmasi onlarin guclu hareket etmesini Saglar. Penisin Oldukca sicak olmasi hamilelik oranini %70 artirdigi uzmanlar tarafindan Destekleniyor. Peki penis sicakligi nasil artar? Bu oral yolla gerceklesir Partnerinizin Penisinizi Oral yolla Masaj yaptigi takdirde bu isiya ulasabilirsiniz. Bu yazi umarim gerceklesecek olan hayallerinize yardimci olur Saglicakla Kalin.

0|1
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlenince artık

0|0
    0|0
  • Çocuk istemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...