Ürolog var mı aranızda?

Arkadaşlar mastürbasyon sırasında fazla zorlandı ve ertesi gün 1 saat ereksiyon halindeydi 1 kere boşalma oldu. Olay 3 gündür devam ediyor penisten durduk yere sıvı geliyor berrak yapışkan bir kıvamda testislerde 2 kere ağrı oldu 1. ağrı 2 saate yakın sürdü 2. ağrı 5 dk falan. Şehvetsiz geliyor hiç istek falan yokken birden geliyor acaba neyden kaynaklanıyor olabilir? Doktora gitmem gerekir mi?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Gecmis olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence git, mezi salgı bezlerinin ayarını bozmuşsun. tedavi ol.

0|0
    0|0
    • Sağ testiste ağrı meydana geldi 15 dk falan azaldı ve sağ testis derisinin üstünde iki tane çizgi gibi bişey oluşmuş iyi korkmaya başladım gideceğim

• fazla zorlama, bir an önce doktora git.

• Tabiki doktora gitmen gerekli kardesim ne duruyorsun, neyi bekliyorsun..
    Doktor degil profesör olsa görmeden kontrol etmeden, test yapmadan kesin birsey söyleyemez ama durumun normal degil, nedenini ancak sana bir doktor söyleyebilir..
    Bak korkutmak istemiyorum, erkeklerde 16- 40 yas arasi görülen en cok kanser türü testis kanseridir, hem onunda kontrolünü olmus olursun..

0|0
    0|0
    • Dayı vur dedik öldürdün be internette bakıyorum normal diyorlar doktorlar bu yaşlarda olur diyorlar

• Bende senin gibi erkegim meslegim önemli degil, cünkü reklam olur, eger cinsel uyari olmadan, testislerinde kasiklarina beline dogru sancin varsa doktora görünmen lazim, normal bir olay degil.. Psikolojik o sekilde sanci olmaz, zevk suyu seklinde sivi akmaz..
      Idrar yolundan mikrop girmistir o yapabilir, akintida olabilir, yanma sancida olabilir, bu arada sürekli idrara cikacakmis gibi sorunlarda yaratabilir..
      Git uroloji doktoruna muayene etsin, gereken testleri yapsin sonuca göre gerek varsa tedavi eeder raratlarsin.
      Yine tekrarliyorum cinsel tahrik olunca testislerden, kasiklara , beline dogru bir agri, sanci oluyorsa, bosalinca sancilar hemen geciyorsa , normal ama diger türlü degil.

• Sancı olmuyor sadece sıvı geliyordu bu gün sadece bikere oldu

Yükleniyor...