Ağda yaparken genital bölgede yırtılma! Ne yapsam acaba?

Dalga geçeni cidden şey yaparım. Önemli bir sorun. Şimdi efenim dedim ağda yapayım. Nasıl bir ölümüne yapıştırdımsa iç dudakla dış dudak arasında 3 cm kadar bir deri ayrıldı. Yırttım yani. Neyse hemen soğuk suyla yıkayıp pamukla tampon yaptım ama bakamıyorum felaket görünüyor :( şimdi doktora gitsem kesin dikiş atar ama bunu nasıl başardığımı anlatınca kesin kıs kıs güler. Kendi kendine iyileşir mi bu napim? :(

1|1
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• peki kanama var mı

0|0
    0|0
    • Evet yirtik diyorum kanama nasıl olmasin :/

• 😆😆😆😆

• teşekkür. ederim nasıl geçtimi.

En İyi Kız Görüşü

• Yırtık büyük ve kanıyorsa gitmeni tavsiye ederim. Ama şöylede birşey var kız olduğunu sanmıyorum öyle olsa bilirsin. Traş ederken bazen keserim beş on dakikaya iyileşir birşey yok gibi birinde yanlışlıkla jiletle iç dudaktan bir parça kopardım ve iki üç saat içinde hiç birşey kalmamıştı.

0|0
    0|0
    • Daha önce basima böyle bir şey gelmedi nereden bilebilirim ki jilet kullanmiyorum. Eger cidden 2-3 saate geçer diyorsan öyle olsun umarım. Bir de yani kesik değil hani elini falan cam keser de deri ayrilir ya öyle oldu. Kesik olsa bu kadar korkmam zaten.

• Sorma sebebim eğer parça kopmadı ise ve bu yırtık iç kısımdaysa çabuk iyileşir kaynar birbirine. Hiç dikişlik bir yaram olmadığı için şimdi tam olarak tahmin edemiyorum.

• Anladım sağ ol arkadaşım. Umarım dediğin gibi olur. Kopma yok şükür de yirtik da korkunç görünüyor. Baktikca tansiyonum düşüyor bildiğin. Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 36

• İstanbul da bir kaynakçı ibo var meşhurdur. Sen oraya bir sarı kaynak attır sağlam olur.

0|0
    0|0
  • terramicin sür veya bepanten plus olmadı, madecassol sür. eğer içerde yani nemli yerde ise Bactroban kremi sür, iç yaraları daha çabuk iyileştiriyor ve antibiyotik de içeriyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • en güzeli lazer canım geçmiş olsun krem sür dokunma oraya mikrop kapar

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Dikişli bir durumda ise git diktir

0|0
    0|0
  • Git dikiş attır ileride partnerin delikleri karıştırır ya da idrar yaparken kaçak olabilir yani erkekler gibi pisuvara işeyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Icim yandi ya

0|0
    0|0
    • Bir de beni düşün. Cidden bayiliyordum görünce.

• gülmez bence ama eğer kanama durmuyorsa git yoksa bırak kalsın sende oraya ağda yapma köpükler var onlardan kullan

0|0
    0|0
    • Bir daha yapmam zaten. Bugünden sonra yani imkansiz bir şey. Doktora gitmek istemiyorum. Dikiş attir dikişi aldır bir sürü uğraş.

• kanaman yoksa gerek yok temiz tut pansuman yap geçer

• Sesli gülmekle kalmadım kahkaha attım. Mahvettin güzelim kutuyu... defolu oldu şimdi o... kim alır ki.. hayvan gibi asılmasaydın kibar olsaydın😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • acır

0|0
    0|0
  • Lan kocan evlenince oranı görünce olayı anlat adam gülmekten seni yapamasın :)

#Haşırt

0|0
    0|0
  • nasıl yrtılma yaw musterılerım hep yaptırıyor kımsede boyle bır vakaa yokk

0|0
    0|0
  • En azından bir bayan eczacidan yardım alabilirsin

0|0
    0|0
  • demirden yapsa kırarsınız

0|0
    0|0
  • Dikişlik bir durumsa vakit kaybetmeden doktora gitmenizi tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • Kendi iyileşmez mi?

• Duş alacaktim almıyorum. Kaç gün sudan uzak durmalı.

• Soru üzerinden yardim istiyorum, teşekkürler.

• git doktora ne gülmesi sağlık bu bir mikrop bakteri vs kaptığında daha kötü olursun

0|0
    0|0
  • hemen doktora git.

0|0
    0|0
  • Çok kötü olmuş geçmiş olsun bence doktor git önemli bir şey yani

0|0
    0|0
    • Sag olasin.. doktora gitmesem kaç güne iyilesir acaba.

• bilmiyor valla bir anna falan danış böyle bişey oldu falan diye

• Ağdayı çok beklettin galiba

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun gitmekte fayda var

0|0
    0|0
  • O kadar yani? Ağda değil japon yapıştırıcısı mubarek :)

0|0
    0|0
  • Nasıl yırtılma

0|0
    0|0
  • Yuh oha nasıl başardın dikkat et ya

0|0
    0|0
    • Olan oldu artik yapacak bir şey yok da ne zaman iyilesir acaba.

• Basta çok kanadi tabi ama su an sızıyor hala. Oluk oluk akmiyor yani tampon yaptım çünkü pamukla.

• Bence doktora git pansuman yapılsın dikiş atılsın ki yani oranın sağlık açısından çok çok önemli olduğunu bilmen gerek ;-)

• Saglik onemli git doktora

0|0
    0|0
  • Derı duruyo mu

0|0
    0|0
  • Asdfhfhs

0|0
    0|0
  • Vucut kendini iyilestirir merak etme

0|0
    0|0
  • pamuk olmaz yapışır ki ayrılan yeri bir süre sabit tutmalısın

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • haydaa kullanılmadan pert :D

0|0
    0|0
  • Doktora git sonuçta idrar yapılan yer yanma olur dahada kötü olur

0|0
    0|0
    • Idrar yapılan yere uzak aşağı bölgede. Zaten hijyene falan dikkat ederim o sıkıntı değil ama bakamıyorum bile başım dönüyor gördükçe. Kötü oldu.

• Geçmiş olsun umarım en yakın zamanda iyileşir

• Sağ ol teşekkür ederim.

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• oharo ne yaptın arkadaşım dikiş atılması gerekebilir 3 cm diyorsun.

0|0
    0|0
    • Yani ölçmedim ama tahminen öyle bir yırtık. Başıma neler geldi sanırsam dünya üzerinde bunu yaşayan ilk kişiyim.

• Doktorlar bu tip şey'lere gülmez dalga geçmez.
    İnsan psikolojisi anatomisi patofiziyolojisi bilmem nesi'ni çok iyi bilirler..
    Git korkma :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim de yarın yola cikmam lazim. Dikiş durumu cok daha zor bilirsin. Dikiş atabilir ayrica yoldayım oturmam lazım falan. O nedenle acaba dedim geçer mi bugün kendiliğinden. Yara kapanmaz biliyorum da kanama durur deri yapışır aci azalır mi biraz falan diye öneri alayım dedim :(

• Tamamdir teşekkür ederim, olmadi gideceğim zaten evde böyle paytak ordek gibi dolanmanin faydasi yok.

• E yani kendini daha iyi hissedersin. Rica ederim;)

• Git doktora sen

0|0
    0|0
  • Yok artık. Böylesine ilk kez duyuyorum 😂 hastaneye git. Orası önemli biryer. Allah korusun bişey olur bide.

0|0
    0|0
  • Git doktora yaaa ne utanması doktordan utanır mı insan

0|0
    0|0
  • ayy benimki acıdı. nasıl başardın kanka aklsjdlajsdl krem sür dokunma hiç

0|0
    0|0
    • Hiç sorma bacim nasıl becerdim ben de bilmiyorum ki. Ne kremi süreyim açık yaraya?

• Gitmek istemiyorum :(

• O zaman bekle geçmezse git üzüldüm valla

Yükleniyor...