Sinüzit hakkında bilgisi olan var mı

doktora gittim sinüzit teşhisi koydu. dikkat edeceksin kendine dedi. özellikle başıma dikkat etmem lazımmış.terli terli saçın ıslak dışarı çıkma rüzgarda dolaşma falan dedi.

aklıma takıldı gençlik yıllarımda sırf şeklim olsun mahallede arkadaşlar konuşulsun diye, düzenli olarak mahallede ki eczaneden prezervatif alır, sabahları ıslak saçla çıkardım dışarı .sizce rahatsızlığımın sebebi o yıllarım mıdır

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet..

Jöle denilen şey sayesinde bende de var o..

Ortaokuldayken kova kova kullanır, her gün de saçımı yıkar ve o şekilde çıkardım sokağa..

..

Eczaneden tuzlu su serumu ve bir at şırıngası al.

Tuzlu suyu çek şırıngaya.

Yat yere ve burnunun içinden beynine kadar bas tuzlu serumu.

Sinüslerini ara sıra temizlemelisin bu şekilde..

Ayrıca, yanında her zaman şundan bir tane bulundur: link

Hayat kurtarır.

Geçmiş olsun..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Özellikle alın kısmını sıcak tutman lazım. Bere taktığında alnını tamamen, -kaşın üstüne gelecek kadar- kapatmalısın. Bir bardak suya 1 yemek kaşığı tuzu karıştırıp, bu karışımla burnunu şiddetli bir şekilde temizleyebilirsin.

0|1
    0|0
  • sinüzitin tedavisi var ilaç ile .. ıslak saçla dışarı çıkmıycaksın evet onlar sebep olmuştur ..enfeksiyon kapmamaya çalış mikroplu insanlardan uzak dur ..buhar iyi gelir

0|1
    0|0
  • çok fazla ağrı yapabiliyor

0|2
    0|0
  • Doktorun dediklerini dinle canım. Doğru söylemiş.

Kışın veya hava soğuk oldugunda şapka falan tak.

Tamamen tedavisi yok sinüzitin ama onu kötüleştirmemeye çalış.

Geçmiş olsun bu arada dikkat et kendine :(

0|2
    0|0
    • şapka bir sürü var ya

dolu yatak odamda ki çekmecenin gözü

bir işe yaramıyor diye yakınıp duruyordum .onca stok bak gün geldi lazım oldu

çok sağ ol kuzum

• Çok anaçsın bu gün.. :)

• link

Bak bunu buldum belki işine yarar ama tabi doktor kontrolü ile birlikte yap bu tür şeyleri. Dikkatli ol yani birşey olmasın. İyileşmeye çalışayım derken kendine zarar verme canım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yok hayır sadece neden bu değil..sinuzit klimadan falan herşeyden çıkar..sigara içiyorsan sigara dumanı burun kanllarında zaman zaman tıkanıklığa neden olur o bile sinüzit nedeni..

0|1
    0|0
  • Dostum, çok dikkati olman gerekiyor körlüğe kadar yolu var ciddiyim. Bende boğazım için doktora gittim çok ağrıyordu ve boğazımda birşey bulamadılar film çektirdim aşırı derecede sinüs bulundu.

Burun spreyi verdiler, antibiyotik derken eskisine göre çok iyi fakat arada bir soğuk havalarda kendini hissettiriyor.

Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun, bu arada geçliğin çok kötü geçmiş. ^^

0|1
    0|0
  • Greyfurt yeşil mandalina sık suyunu iç sabahları büyük bir bardak ile o söker. Benimde vardı motosiklet yüzünden oldu. Denemediğim kalmamıştı

0|1
    0|0
  • prezervatif ne alaka şimdi...

0|1
    0|0
Yükleniyor...