Sorum kızlara yardım.....

selam;

Arkadaşlar şimdi evlendiniz ilk gece hani birleşme oluyor ya..kız bakire hiç ilişkiye girmemiş yani eşinizin penisi vajinanıza girerkene içinizde bişeyin yırtıldığını hissediyor musunuz?yani o penisiyle ne kadar sokunca yırtılıyor?birde mesela siz üsttesiniz penisini o deliğe soktuğu gibi yırtılıyormu? o içine sokmaya çalışırkene sizde aşağı inip yukarıya doğru zıplama gibi yapıyonuzmu?Ben bekarım evlenince ne yapıcam korkuyorum çok acır yapamassam diye Nolur aydınlatın beni...

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim öncelikle direk ilişki düşünme canın yanar fakat önce ön sevişme yapin o sana oral yapsın biraz vajina sulansin ve misyoner pozisyonunda ilk birleşmeyi yapin hem korkma çünkü gergin olursan vajina bölgendeki kasların gergin olur kasılır yine ağrı olabilir ne kadar sakin olursan o kadar iyi olur hakkınızda hayırlısı kardeşim iyi günler.

1|1
    1|2
    • çok teşekkürler rahatladım birazda olsa ;)

Erkekler Ne Diyor 11

• bedenini tanımaya calis. zarın yapısı vajinanın yapısını incele. öyle korktuğun gibi değil bu işler.

0|0
    0|1
    • siz başkasınınkini yırttınızmı?kaç santim girdi yıtıldı?vajinanın içine rahatlıkla sığıyor mu penis?

• hahah tamam unutmaya çalışıcam gün gelince olucak babannemler,ananemler, çocuğu olan herkesin yırtık sonuçta :)

• sen yırtma işine takmışsın. bu ifade senin için korkutucu galiba.

• Tıbbi olarak aydınlanman gerek sadece biraz.Panik yapma korkacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • Zarın yeri hakkında bilgilenmen lazım biraz.O tip şeyleri merak ediyorsun sanırım.

• Ayrıntıl biraz bu psikolojiyi aşma gerek sadece.Nasıl davranman gerektiğini bilirsen zaevk alırsın zaten.

• Nasıl davranılması gerektiği önemli.Normal davranılırsa hiç bir sorun olmaz.

• En yakınında bir yerlerde karton vardır.Hadi bulamadın diyelim.Okumak dışında her türlü ihtiyacımızda kullandığımız gazete sayfalarını al iki elinin arasına ve aşağıdan yukarıya doğru yırt işte o çıkacak ses senin o güzel gecede vajınandan yankılanarak çıkacak sesin aynısı olacaktır tabii erkeğin hünerli çıkar yırtmadan önce gazeteyi güzelce ıslatırsa ses falan çıkmaz acı falan hissetmezsin acısız sızısız yırtılma işlemi gerçekleşmiş olur.

1|0
    0|0
    • waww hiç aklıma gelmemişti bak :) doğru gazeteyi ıslatınca ses çıkmıyo :)

• İnşallah partnerin gazete okumayı seviyordur.Sende bol bol okutursun.:D

• yırtılmazmı hemde çarşaf gibi. birde oluk oluk kan akar. dehşet birşey vahşet yani.

0|2
    3|0
  • haydar dümene döndü burasıda mk cahil kaynıyo

0|1
    2|0
  • Sen bacakları nı açıp yat. Gerisini o halleder sen kendini sıkma boşuna strese girme

0|1
    0|0
  • Eşine Uzan lan Diye haykır önce sonra kontrol bende de ahmet...

Sen keyifli ve eğlenceli olarak yapmaya çalış :)

0|0
    0|0
  • eğer eşin hayvan gibi birden sokarsa o zaman görürsün acıyi.tamamen erkeğin elinde acıtmamak

0|0
    0|0
  • ilk gecede işi bitirmissiniz siz ya ilk gece daha narin ve nazik gecer arkadaşım

0|0
    0|0
  • vah vah çok üzüldüm şimdiden bir salatalık al eğitimlere başla istersen ha

0|1
    5|0
  • yapamazsan ömrü billah bakire kalırsın bu kadar basit:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aşık olduğun adamın kollarında cenneti yaşarsın emin ol. ilk gece için kadının üstte olduğu pozisyon tavsiye ediliyor kontrol sende olacak çünkü. merak etme yaparsın sevdiğin erkekle. Bende bekarım ama evli olan halamdan birde arkadaşımdan duyduklarıma göre bu böyle.

0|1
    0|0
  • sen kendini erkeğe bırak ilk gece o nasıl yapacağını bilir zevk almana bak :P ...şimdiden bukadar sitres yaparsan zevk alamazsın kendini kasmaz rahat olursan düşündüğün gibi yırtılma acıma yok bumu diceksin...

0|0
    0|0
    • peki sizin yırtıldımı yani kaç santim girerse yırtılıyor elimde değil yaa off yardım için teşekkür :)

• her kızın yapısı ve nekadar derin de olduğu filan değişiyormuş...kendini rahat bırak önsevişmeyi uzun tutun inan bana sen isticeksin içinde hissetmeyi acıyı filan unutucaksın hatta acıdığını bile farketmiceksin güzel şeylere odaklan...

• çok saol :))

• panık yapma bence, bıkaç vıdeo ızleyebılırsın dıye düşünüyorum bıraz napıcam ne edıcem gıbısınden daha eğlencelı geçıcektır

0|0
    0|0
    • nasıl videolar youtubede varsa link atabilir misiniz?p*rno izlemiorumda töbe ettim..1 kere izlemiştim..

• hard mı ızledın naptın :D canım benım youtube falan bılmıyorum orda var mıama daha slowmotıon bışeyler ızle oral olmayan mesela

• sıkma kendini eşin seni 10 saniye tuş eder göz açık kapayasıya kadar bu iş biter

0|0
    0|0
  • ya bu kadarına da yuh ya google ye sor...

0|0
    0|0
    • burada ben yaşayanların yorumlarını almak için sordum internetede baktım fazla ayrıntı yazmıyor

• Eşin öğretir sana, meraklanma şimdiden.

0|0
    0|0
    • sağol :)

• aa gerçektenmi sizde benim gibi korkuyo muydunuz?peki ilk gecede eşiniz direk içinize soktumu siz kendinizi rahatmı bıraktınız?yani o içinize girerkene zıpladınızmı?p*rnoda zıplıyolar ya hızlı hızlı ondan yani..

• sonra yazarım olur mu? P*rnolar abartılı onları örnek bilme canım.

• hyr sandgn gbı ole cok acımıyo. yırtılırken hıssetmdm kucuk bı yanma oldu okdr korktuguna degmıyo

0|0
    0|0
    • peki erkek içine sokrakene siz bişey yaptınızmı zıplama gibi yırtılması için yoksa kendinizi serbest bıraktınız omu soktu?

• yok bısey yapmdm kndını kasmaman gerekıyor yoksa daha zor olur ve acı cekersn

• çok saol yardımınız için. :)

Yükleniyor...