Hayatımda ilk kez seviştiğimi anladım?

5 senelik ilişkimde 10 kez cinsel yaklaşımımız oldu ama ben sevişiyoruz sanırdım sonra biri kalbimi çaldı 5 senedir tanıdığım biriydi.ayrıldığımı öğrenince benle ilğilenmeye başladı ve ben hala eski sevgili mi mi seviyorum yoksa onu mu anlamak için sevişmek istedim HAYATIMDA İLK KEZ SEVİŞMİŞTİM sevişirken dahi bunu ona söyledim.ilk kez sevişiyorum diye. eski sevgilim hep oral yapar boşalırdı başka bir yerimi öpmezdi.hep cinsellik bu mu derdim.

yeni sevgilimle 2 saat sevişmişiz ve bana dedi ki" bakire olduğun halde 2 saat sevişmişsek bakire olmasan 7 saat sevişiriz"

şimdi sizlere bir kaç sorum olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

eski sevgilimle neden sevişemiyorduk beni sevmediği için mi ?yoksa sevişmek nedir ikimizde bilmediğimiz için mi?ya da bana kıyamadığı için mi?

yeni sevğilimle nasıl böyle tutkulu seviştik ? o beni sevdiği için mi?ikimizde biribirmizi sevdiği için mi?yoksa ikimizde ateşli olduğumuz için mi? ve neden bakireysen 2 saat seviştik bakire değilken 7 saat sevişiriz dedi evlilik mi düşünüyor?

ŞİMDİDEN teşekkür EDERİM UZUN BİR SORU OLDU ya da SORULAR DİZİNİ OLDU KUSURA BAKMAYIN

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• aşk, tutku , şehvet bunlar olunca böyle olur işte her şey

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir kere bir laftan evlilik düşünüyor demek hayal olur. Ayrıca önceki sevgilin dar bir çevrede yetişmiş ve seks konusunda pek tecrübesi yok ya da ona öyle şeyler normal değil gibi kafasında tabu oluşturmuş. Yani biraz tecrübe sahibi erkek zaten öncelikle bayanın ön sevişmeye ihtiyacı olduğunu nerelerinden daha çok duyarlı olduğunu ve zevk aldığını bilir. Dolayısıyla doruk noktada bir bayanın zevk alması için onun en çok zevk aldığı şekilde kendini ayarlar ve ona göre davranır. Sorun bu yani ayrıca evlilik konusunda bayanlarla erkekler hep zıt düşüncelere sahip nedense:)))

0|0
    0|0
  • Sevişmek bir sanattır,bir erkek kadın vücudunu ve haz aldıgı noktaları keşfeder bilirse ona gerektiği gibi hakkını verir,bilmeyen yaşamayan ya da cahil kalan biri sadece tek düze ilişkide kalır,sevişmenin evlilikle alakası yok,karşındaki kişi ile sevişme konusunda tam anlaşmışsınız,paylaşımızının güzel oldugu görürülüyor,

0|0
    0|0
  • Her insanın yoğurt yemesi farklıdır. Her erkek ve kadının sevişmesi ,uyumu anlaşlması farklı olacaktır..Son derece doğaldır..Öteki onu yapar başkası bunu yapar..Olgun erkek zevk vermeyi bilir...20 lik kızlar bir türlü 50 lik adamlarla sevişince peşlerinden koşamaya başlıyorlar...Sebebi gerçek sexin, hazzın ne olduğunu öğrenmeleridir..İş sadece para, lüks, hediye falan değil..Çekim gücü...

0|0
    0|1
  • bakire olmak ve sevismek. ya da sevistigini sanmak. en kotusu bakire oldugunu sanmak.

3|0
    0|0
  • Kısaca seni istiyor o zaman daha uzun yaparız diyor anla işte sende akıllı ol evlenince onunla olursun şimdi idare et seni kandırmasın siz kızlar safsınız gider kanarsınız ondan sonra pişmanlık akıllı olllllll

0|0
    0|0
  • Onbirinciye kısmetmiş. :)

0|0
    0|0
  • belki ikinizde en azgın olduğu döneme geldi belkide eski sevgilin sevişmei bilmiyodu belki de çok ileri giderse elinden bir kaza çıkar diye korkuyodu ama 5 yıl boyunca onca sevişmeden sonra senin kızlığına bişey yapmadıysa oturup tekrar bir düşün istersen belki de çok seviyodur...

0|0
    0|1
  • geminin dümeni tayfadan kaptana geçmiş bu kadar basit...

0|0
    0|0
  • Bi çok nedeni var bunun. Anlatması uzun.

0|0
    0|0
  • bu yaşa kadar boşa yaşamışsın desene

0|0
    0|0
  • yaşını merak ettim

0|0
    0|0
  • ten uyumu diyen kızlar ne kadar iyi ya :D

0|0
    0|1
  • sorunun uzun olması sorun değilde,neden bakiresinki zar bu kadar önemlimi?

0|0
    0|0
    • karşıma çıkan hiç bir erkek bekaretimi bozmak istemedi elimi öptü anlımdan öptü sarıldı olmaz sen daha iyilerine layıksın dedi bende hep bunu düşündüm neden yapmıyorlar yapmadılar diye sinirimden bazı anlar bozup kurtulayım diye bişeyler yaşadığım insanlar bile yapmadı kıyamadı kimse bana cevap bende merak ettim hep

• kaynaşşmıyorum mantık evliliğide zor ikinci ile evlenirim gibi gelmişti ama o eski sevgilim gibi benle ilgilnemeyince gene aklım eskisine gidiyor kötü bir durum

• aynen benim gibisin biliyomusun

• evlilik mevlilik düşünmüyo salak , kız olmasan çifleşirdik çatur çutur diyo , sakın bekaretini verme ona .

0|1
    1|0
  • valla güzel kardeşim sen ateşliyi bulmuşsun senin gibi ateşliymiş o gençte ki sevgi konusunu sevişme ile kıyaslamak yanlış birşey evet insan sevdiğini arzular fakat hemen işi sevişmeye döken bir ilişkide sevgide aranmaz tercihin ve seçimine karışmam doğru olmaz çünkü renkler ve zevkler herkeze göre farklıdır yeni erkek arkadaşinda baya sallamış çünkü 7 saat değil en fazla 4 saat olur o işler geriside yorgunluktan canın pek istemez yapsanda o kadar zevkli olmaz ne diyim kardeşim benden bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Eskisi bir şeyinden tiskinmiştir.Yeniside abazalıktan onu düşünmemiştir

0|0
    1|0
    • eskisi hiç bişeyimden tiksinmediğini söyledi daima kıçında pok olsa tiksinmem diyordu

• İlişkilerde genelde olan şeyler.Ağızda çıkan bir diş çürüğü ya da değişiki hastalıklara bağlı ağız kokuları dişte kalan kırıntılar biz farkedemesekte patnerimize çok büyük rahatsızlık ve tiskinti verebiliyor.Erkekler bu konularda kadınlardan daha ateşlidirler.Laf icabı söylemiştir o lafıda.Kim kime söyler ben seninle öpüşmekten tiksiniyorum diye bacım

• kıyamadıgından olabilir ama ben kıyamadıgımda sadece vajınasında acı duydugumda yapmazdım yüz esekli hosuna gitmezdi . onun dısında gayet ateşli sevişirdik oda bakireydi 3 yıldır birlikteydik gercekten harika sevişirdik bütün zevkleri tattırırdım ona aranızda bence sadece ten uyusmazlıgı varmıs . birinin seni daha cok sevdigini sevişken anlayamasın.

0|0
    0|0
    • ilk cümlelerini anlmadım bana orol yapmazdı zaten kendine yaptırırdı arka arkaya ve artık itici gelirdi sevişmeden bunların olması

• öğle olmadını biliyorum o seviştiğim adam beni sevdi 5 6 sene beni bekledi ben eğlenilecek kadar basit değilim ayrıca insan sevdiğini arzular diye düşünüyorum .

• arzular ama arzularını bence bu kadar belli etmez cünki sonucta bskasıylada birlikte olmussun esk i dediginle insan bir çok kişiyi sevemez bence. ayrıca senin onla seviştiginid biliyo rahatsız bile olmamısmı ilginc valla ne diyim size mutluluklar.

• ilk sevgilin belki sana zarar vememek için olabilir ama ikinci sevgilin ateşliymiş :)

0|0
    0|0
    • ilk sevgilim gerçektenilkdi yani herşeyi onunla öğrendim kıymadığını söylüyor ama ben artık inanmıyorum

• peki 2 . sevgili de yapmadı onun ki neyin necisi?ve eski sevgilim geçende yanına gelsem gözünün yaşına bakmam yapardım dedi sevgisi bittiği için mi beni kendine baglamak için mi böyle söyledi?cünkü tadını alsam sana bağlanırım bırakamam diyordu evlilik korkusu oldugu için ayrıldık

• 2. sevgilin azgın kızım senin

Kızlar Ne Diyor 4

• ten uyumu önemlidir ve tamda anlattığın gibi birşeydir :) daha sonra neyaparsanız yapın birbrinize doyamaz olursunuz falan filan...

0|0
    0|0
    • sadece 1 kez seviştik 2. ile 1 sene önce o da.ten uyumu çok mu önemli onu bana çeker mi?

• ten uyumu tabiki çok önemlidir çekim vardır tabikide ikinci üçüncüde olacaktır bir araya gelince rahat duramazsınız zaten tenler çeker...

• o zaman biz bir araya gelmeyelim kimi sevdiğimi daha biliyorum

• TEN UYUMU tatlim.. atiyorm cok seversiniz, ama tenleriniz uyusmaz, yani o seni öperken sanada dokunurken, hic birsey his etmezsin..

0|0
    0|0
  • her muhabbetin sonunu nasıl evliliğe bağlıyosunuz ya. Çok hoslanmıs senle sevismekten iste. Tamamen iliskiye girebilsek o daha da heyecanlı ve uzun sürerdi demek istemis.

0|0
    0|0
  • iş beyinde bitiyor canım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...