Bakirelik ve oral seks?

Evet kızlara soruyorum bekaret konusunda herkesin fikri değişse de çoğunluk olarak bir çok erkek arıyor ve bunun farkında olan bir çok kız da koruyor ama bunu korumasına rağmen oral seks yapmaktan hiç çekimeyenler de var gördüğüm kadarıyla. Bence bekaret isteyen erkeklerinin büyük kesimi başka bir erkeğin penisini ağzıyla tatmin eden bir kızı istemez ve bu erkek kadınlara meta gözüyle bakıp her kıza kayıyım ama sevgilim bakire olsun mantığında bir öküz değilse hak etmez. Neden bunu yapıyorsursunuz ve sizin bunu yaptığınızı bilecek erkeğin sizi istemeyebileceğini (kişiye göre değişir) nasıl içinize sindirebiliyorsunuz ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bireyselleşme denecek şimdi ve bende neden bu düşüncelerini savunmuyorum diye bol miktarda eksi alacağım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakirelik takıntısı olan erkekler birde bunu düşünsün bakire ama analcımı oralcımı ...bence o kişi bakireliği haketmiyor sen her haltı yap sonra bakireyim de en sinir bozucu tipler el değmemiş bakirelerinde adını kirletiyorlar...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu an çıktığım kızla anal oral her türlü seksi deniyoruz kız bakire ağzına bile boşalıyorum düşün sürtünüyoruz ama ben bu kızla evlenmem çünkü sonuçta evlenilicek kız ayrı eğlenilecek kız ayrı bu kızla 1 ayda bunları yaşadım sen düşünebiliyormusun bu kızın evlenilecek kız olduğuna o yüzden tek gecelik ilişkiler her zaman iyidir :)

0|2
    2|2
    • Eğlenilcek evlenilcek ayrımı yapmasan iyi olur bakire ama benim dediğim gibi bir kızla evlenebilirsin geçmişte neler yaptığını bilemezsin bile

Yükleniyor...