Erkek arkadaşım bakirelik testi yaptıracak yardımm?

Arkadaslar yeni bir ilişkim var aslında cokta yeni değil 1 ay oldu ben bakireyim ve erkek arkadasım daha önce kimseyle birşey yaşamadığımı biliyor bakire olduğumu söyledim fakat güvenmiyor ve bugun bana ayrılmak istedigini söyledi birilerinden birşeyler duymuş bende ne duydun dedim kimle yattın dedi kimseyle yatmadım dedim yarın hastaneye rapor almaya gidiyoruz dedi benim içim rahat gideriz sıkıntı yok dedim kimden ne duydun dedim orayı bana bırak dedı ne duydun söyle dedim bana bırak dedi tamam gidelim ama beni soktuğun bu durum gerçekten çok aşağılayıcı dedim yarına kadar bana yazma dedı bende birsey yazmadım.. Yarın gidicez raporu almaya sizce gerçekten bana değer veriyor mu ne yapmalıyım raporu aldıktan sonra? gerçekten seviyorum bende

0|1
63|102

En İyi Erkek Görüşü

• Bakireysen git sonra bakire oldugubu ogrensin surundur biraz sonra devam edin sevgiline de hak ver sen kendine hakaret algilama o kadar profesyonel yalanci o kadar iki yuzlu sahtekar var ki sana inanmak istedigi halde inanamiyor onun yerine koy kendini oyle dusun sana hakaret felan ettigi yok tamamen diger sahtekarlardan dolayi boyle bisey yapio onur gurur seref demis biri alakasi yok sanki seni aldatiyormu da millette beyin yan sanayiden cikma. Carpitmada saptirmada ustune yok bakire olmayan kizlar topa tutacaklardir sevgilini dinleme onlari sen kendini onun yerine koy anlayisli davran ama dogru ortaya ciksin birazcik da surundur :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canim seni anliyorum. benimde bir yillik bir iliskim var, bakire oldugumu biliyordu. iki uc ay once iliskiye girdik ve kan gelmedi. biliyodu inaniyodu bana ama yinede ici huzursuz oluyordu. ben teklif ettim doktora gidelim diye gittik ve zarimin hala durdugunu esnek olabilecegimi soyledi doktor. ici rahatladi. bu benim icin sorun degildi bende merak ediyordum cunku. ama daha bir aylik bir iliskide sana inanmamasi cidden gurur kirici. hayatinda henuz buyuk bir yeri yok, hayatina yeni girmis biri. sen yarin git doktora, yalniz oyle rapor falan vermiyolar onu sadece adli tip veriyor diye biliyorum. seninle birlikte girsin doktora. arada bir perde olur Zaten duyar doktorun dediklerini. ama ben yerinde olsam devam etmek istemezdim. sende doktordan cikinca, kimden ne duydun bilmiyorum ama senin sadece bana inanman gerekirdi sozlerimin bir onemi olmaliydi de ve git

0|0
    0|0
    • Basıl esnek bir zarmış arkadaş senin erkek arkadaşının penisi 5 cm mi?

• @or_ak yahu bu kadar cahilsin yorum atmaya nasil utanmazsin, esnek zar demek dogumda yirtilabilir demek.

Erkekler Ne Diyor 101

• Senin Hiç Kadınlık #Gururun, #Onurun ve #Şerefin Yok mu?

10|9
    0|0
  • Raporu onun gözüne soktuktan sonra ayrıl..
    O eleman aşkı sevgiyi çok yanlış anlamış.. Güven ilişkinin temel taşlarından biridir.. Sana güvenmeliydi..
    Sana değer verdiği falan yok.. Tek düşündüğü şey "kullanılmamış sıfır maI almak"..
    Bu cümlede "maI" yerine konan da sensin..

4|1
    0|0
    • Şu an kendimi o kadar kötü hissediyorum ki.. haklısın

• Yuh bir kadını kırmak incitmek onuru gururu oynamaktır bu belliki sığır herif kendine güveni yok ki senden şüphe ediyor ayıp be birde sevgilim diyorsun sende ne geniş birisin kızım bırak gitsin ne yani benimle yat anlarım dese ne yapacaksın kafayı mı yedın uzak dur

1|0
    0|0
  • Söyle adamlara kendinizi ispatlamaya calisiyosunuz ya harbi bes kurus degeri haketmiyosunuz sen degilim demissin kendini bildikten sonra ona yalan borcun mu var gururun yok mu senin kabul ettin bide bunu.

5|1
    0|0
    • ben kendime yediremem bunu o raporu yediricem sonra ne düşünürse düşünsün

• Sen 1 aylik adama kendini ispat etme geregi duyucak kadar niye dustun ben onu algilayamadim adam kendini at dese gidip aticak misin kendini

• Senin şu elemana adamlık testi yapsak Karı bile ondan adam çıkar Neyse böyle Adamlık dedikte delikanlı adamlara ayıp oluyor şimdi. Kime ne senin bakire olup olmadığınından. O kim bilir kimlerle ne b*klar yemiştir onun için diyorumya yazımın başındaki testen geçmesi gerek onunda. Ulan böylelerini varya sabaha kadar dövmek lazım ya

3|1
    0|0
    • çok kötüyüm inan ki yaptığı ve benı dusurdugu durum o kadar kötü ki diyecek sözüm yok yarın o raporu verip yanından ayrılıcam ne halt yıyorsa yer sonra

• Sende bir adamlık testi yaptır tabi varsa... de ona.

• susmak en ıyı cevaptır tek kelıme etmıycem ona

• Kusura bakma da sana biriyle yatmadigini ispatla diye beyinsiz bir talepte bulnmus Sen de saf saf beni seviyor mudur diye dusunuyorsun halen.

1|0
    0|0
  • Kimseden bisey duymadi bu palavra bunu bahane ederek senin bakire olmani kontrol edecek sana guvenmeyen biriyle daha 1 ayda nasil boyle bir rezillik yaparsin o adam gucenmiyosa yarin neler yapar hicni beyin yok sende gurur onur yok mu bukadarmi asagilisiyon kendini zana deger verdigi teksey zarin

1|0
    0|0
  • Bunu sana sevgiliyken yapmis sen bide benim mal tanidigimin yaptina bak evlendigi kisiye gerdekte kan gelmedi zar esnek diye doce dove baba evine birakti kiziniz onceden biriyle yatmis demis sonra doktora gitmisler ki kizin zar esnek kopek gibi pisman olup yalvardi ama nafile hem gul gibi karisindan oldu hemde dayagini yedi hemde artik kucuk gotulen biri oldu bu malada sen ilkonce deki sen kocammisin rapor filan ne ayaksin de okadar hakki yok hem agirlik koy gidersende kivir popona sok o malin ve sic agzina iyice bukadar yapmaya hakki yok yani vede boşver gitsin o dallama penisi var diye erkekmi sanki

0|0
    0|0
  • O yaratıkla bütün iletişimini kesmelisin.

Kadına, satın aldığı herhangi bir mal gibi davranan böyle tipleri görüp duydukça,
    okudukça deli oluyorum!

Hala nasıl "seviyorum" diyebiliyorsun, anlamak zor gerçekten.

1|0
    0|0
  • Değer verse güvenirdi sana güvenmeyen kıskanç kişileri hayatından çıkar ve sevgilin için test yaptırmak zorunda değilsin eğer çok yeni bir ilişki ise bu aşağılayıcı davranışı onu terk etmene fazlası ile yeter.

İstersen testi yaptır sonra yol ver gitsin "ben de sana güvenmiyorum" de
    İstersen de hiç test işine girme güvenmiyorsan yolun açık olsun de gitsin.

Çünkü kıskanç bir insan gelecekte hayatını sana zindan eder benden söylemesi :(

0|0
    0|0
  • ne diyim şimdi böyle insanlardan korkulur , tamam önemli birşey iffet ama bu kadarı bence insanlık dışı

2|0
    0|0
    • sence sevıyor mu

• hayır o lafı yedırıcem ona

• boşver hacı

• Sana değer verdiği için yapıyor bunu bence. Ben olsam bende aynısını yaparım. Çünkü senin hemcinslerin bizim erkek kısmını psikolojik olarak yipratti. Ben kimseye guvenemiyorum. Kızlar önüne gelene verir olmuş hem bu yüzden de ülkemizde evlilik yaşı yükselmeye başladı evlilik ortalama yaş sınırı 25 i geçiyor artık kızların yuzunden

0|0
    0|0
  • Raporu aldıktan sonra yüzüne fırlat. Bu mu sende ki değerim de. Sonra trip atarak acısını 1 hafta çıkart. Eğer ayrılmak gibi bir niyetin yoksa, seviyorsan fazla zorlama.

0|0
    0|0
  • sevse noolur güzel kardeşim bugün bir aylık ilişkide test isteyenle yarın evlen cocuk bendenmi degilmi die onada test ister ben senin yerinde olsam rapor da almam beynini kemirsin ipnenin o düşünceler hiçbişe ispatlamak zorunda degilsin hele böyle andavallılara hiçççç

0|0
    0|0
    • napayım be kardeş ben o lafın altında ezilemem daha fazla

• çok aşağılayıcı
    sen kendi saçma salak hayatını kendin çizmişsin bize bişey düşmez

1|0
    0|0
  • O raporu al ve gözüne sok ayrıca bu ilişki yürümez ayrıl o raporu gözüne soktuktan sonra

2|0
    0|0
  • Raporu alacaksan illa al ve aldıktan sonra bas tekmeyi ona

1|1
    0|0
  • Ayrıl!!!

1|1
    0|0
    • ayrılıcam yarın raporu verip

• Sana değer vermiyor

0|1
    0|0
  • Ne utanc verici 😕

1|0
    0|0
    • birde benı dusun ne haldeyım

• Ne değeri be bir böcek kadar değersizsin zaten kabul edip hastaneye gidecek olman bile seni değersiz kılmış
    Şaşıyorum acıyorum hatta

0|0
    0|0
  • Hic kizma ama zavallinin tekisin

2|0
    0|0
  • raporu çıkarttıktan sonra ayrıl arada güven yoksa zaten bırseyler coktan bıtmıstır kımden duyduysa onunlada yesınler bırbırlerını.

1|0
    0|0
    • ayrılıcam direkt raporu verip

• rapora alsın popona soksun sende ayrıl ayrılmazsan sanada yazıklar olsn

2|0
    0|0
  • 1 ay çok erken ayrıca kesin bir evlilik süreci de ortada yok iken bunu nasıl yapar eğer bunlar var ise sana değer veriyor ve cok seviyor

0|0
    0|0
  • kizkardesimin evlenecegi erkek bozuntusu sunepe boyle birsey isteyecek ben onun agzini burnunu kirip, akan kani ona icirmeyecem oyle mi? boyle serefsizlere kendinizi ezdiriyorsunuz, dediklerini yapip kendinizi kucuk dusuyorsunuz sonra gelip vay erkekler boyle vay erkekler soyle.. once bir kendi kendinizi korumasini bilin..

0|0
    0|0
  • eee raporu aldıktan sonra ayrılacağım diyorsun niye rapor alıyorsun s. tir et gönder bu kadarmı düşüksün sen kendini biliyorsan millet ne derse desin aldırma milletin dedikleriyle hareket edecek olsaydık evin yolunu bulmazdık ispatlayacağın bsey yok kendini biliyorsan sen yeter.

0|0
    0|0
  • Raporu al göster ve kaldırıp yüzüne fırlat birdaha sakın beni arama de yani ben senin yerinde olsam öyle yapardım

0|0
    0|0
  • güven yoksa ayrıl en iyisi

0|0
    0|0
  • Saçmalamış bekaret testine daha 1 aylık tanıdığın biri için mi gireceksin? Saçma çok saçma hemen böyle ipleri onun eline verirsen evlendiğinde kırbaçı indirince buraya gelip dert yanma derim...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

Kızlar Ne Diyor 62

• sen ne ezik bir kızsın? yazıklar olsun senin karakterıne..
    annenle baban seni böyle bir itin iti ol diye mi yaptı acaba? kalkıp baban su istese getırmezsın. bu ergene ıspat için gidip rapor alacaksın öyle mi?
    yazıklar olsun sana karakterıne yedıgıne ıctıgıne aldıgın nefese.

2|1
    0|0
  • Soru uzun olduğu için detayı okumadım başlığa göre cevap veriyorum. DERHAL AYRIL: Böyle iğrenç varlıkları ölümüne yalnız bırakın, kendini aşağılatma lütfen.

1|2
    0|0
    • yarın ayrılıcam

• En doğrusunu yaparsın, seni değil zarını seven örümcek kafayla hayatı kendine zindan etme.

• haklısın... devam etmez onunnla

• Ayıp denen bişey bu sana güvenmiyor.. Sana güvenmeyen birisiyle bence arkadaş bile olmamalısın.. Sonuçta oranı açacak olan sensin başkasına

0|0
    0|0
  • Çok afedersin ama kadın cinsiyetinin yüz karası olmuşun.

Bu ne terbiyesizlik bu ne gurursuzluk.
    Senin annene babana üzülüyorum...

2|0
    0|0
    • ben ailemi utandıracak br şey yaptıgımı dusunmuyorum

• Ben başka türlü görüyorum.
      Anne ve babamın başı dimdik şerefine söz kondurmayan kızları olduğum için çok gururluyum

• Böyle bir şeye nasıl izin verirsin.. Bakireliğine göre mi değer verecek sana, bundan mı ibaretsin sen? Bir de inanmıyormuş, test yaptıracakmış. Sözünün de kıymeti yok. Bundan ağır hakaret olamaz bence.

0|0
    0|0
  • Hani senin kendine olan saygın. Hiç mi gururun yok. Bir aylık bir adam için gerçekten bu kadar kendine aşağılamaya değer mi? Sana inanmayan biriyle birlikte olmaya devam mı edeceksin? Hani sana gram saygısı ve güveni olmayan adamla? Hadi şimdi tekrar düşün bunları ve kendine ne kadar değer verdiğine karar ver o raporu almadan.

0|0
    0|0
  • bence hasta... bır şey falan duyduğu yok. sırf emin olmak için yapıyor. ben olsam kıçına tekmeyı çokdan vurmuştum. sen yapmadığın bır şey için o duruma düşecekmisin...

1|0
    0|0
    • yok duyma ihtimali var cunku bızı ayırmaya calısıyorlar

• sana ınanmıyorsa elaleme ınanıyorsa uzatmanın anlamı yok bence. çok aşşalıyıcı bır durum.

• O raporu al
    Ona Sun
    Doktorlada o konussun hatta
    Ve sonra yüzüne asla bakma.

Aynı şey bir arkadaşımın başına geldi
    Kiz rporu cikardi
    Doktor oğlana ayıp sana be demiş.

Kız halen çıkıyor çocukla... enayi !
    8 yıldır çıkıyor ! O çocukla
    Çocuk geçen dövdü kızı.

0|0
    0|0
  • Sakın. Ne gidip rapor al ne de o insan müsveddesinin yüzüne bak bir daha. Senin lafına inanmayan adamla olmaz. Ol maz

0|0
    0|0
  • Bakire olabilirsin ama ateş olmayan yerden dumanda çıkmaz canım.
    ama bu bir ay tanıdığın adam için yapılcakda birşey değil onunla gitme kendin git onu bir yere çağır ver raporu bittiğini söyle raporuda o sana konuşan insanla tekrardan değerlendırırsınız beni de ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • Sana değer verse sevse guvense rapor mu istersen saçmalama istersen ayrıca o raporu alamaz adli vaka o, arak geçer elini kolunu sallayarak o raporu alamazsnz

0|0
    0|0
  • Gidersen salaksn açık ve net başkasnn sözüyle sana bunu yapanla ilerisi düşünülrmü hiç yerinde olsam daha bir kere bile konuşup görüşmem, adamdaki rahata bak bide yarna kadar yazma diyor

0|0
    0|0
  • Raporu aldiktan sonra eline ver ve "Baskalarinin sözüme inanip beni böyle utanc verici bir duruma soktugun icin hayatimda sana yer yok artik, al bu raporu, sana ömür boyu kaybettiklerini hatirlatsin" de sonra havali havali yürü git ordan

0|0
    0|0
    • yaa sen çok yaşa.. cok guzel yazmıssın aynısını sçyliycem cunku ben ömrüm boyunca bu kadar kırılmadım

• Sen de canim. Yalniz bu sözleri iyi calis, sadece bir sansin var, laflar iyi girmeli. Ve olanlardan da haberdar et yarin

• Kadınlığın yüz karasısın sen bir insan kendini bu kadar aşağılatır mı be? Ayrılsın dünyanın sonu değil kimse vazgeçilmez değildir!

1|0
    0|0
  • Sen kendine değer vermiyorsun ki

0|0
    0|0
  • güvenmiyorsa sen neden hala ona ilgi duyuyorsun ki ceheneme kadar yolu var

0|1
    0|0
  • Ya o senden ayrılmak için bahane arıyor. Sana yarın vereceği cevap aynen şu
    "Bir daha bana yazma , senin yediğin haltlari biliyorum. Ne halin varsa gör bakire olmadığını da biliyorum " diyip sana psikolojik baskı yapıcak. Kendinden tiksindirecek ki bir daha ona yaklaşma ve yeni sevgilisiyle arasını bozma 😉 yapmak istediği bu

0|0
    0|0
  • ya sen manyak mısın allasen sana resmen yollu muamelisi yapmış ki onlarada böyle muamele edilmez bakire olduğunu o öğrenince onu terket iyi bir ders olsun ona

0|0
    0|0
  • Soru nerede?

0|0
    0|0
  • Bana kalsa hiç gitme aşağılayıcı birşey bu. Ama gideceksende o rapordan sonra onunla bağını tamamen kopar

0|0
    0|0
  • kızım sana değer verse bir et parçası umrunda olur muydu?

2|0
    0|0
    • bilmiyorum cok kötü durumdayım

• Ya siz hasta mısınız? Kim o be tutup sana böyle bişey yaptıracak. Valla bir tuhafsınız insanları biraz mesafeli alın hayatınıza.

0|0
    0|0
  • Raporu al çünkü kaytarırsan hakkında konuşulanları onaylamış olursun. Sonrasında tabiki ayrılmalısın çünkü bu dangalak her bişey duyduğunda seni sorguya çekmeye devam eder. Ama raporu almadan önce kimlerin arkandan iftira attığını öğren.

0|0
    0|0
  • Kimseden bisey duydugu yoktur kendisi merak ettiginden sana acikca soyleyemediginden boyle yapiyodur

1|0
    0|0
  • Raporu alıcaksın ve yüzüne fırlatacaksın benden bu kadar deyip gidiceksin safmısın birde peşindemi dolaşcaksın

0|0
    0|0
  • Salla onu once kendine baksin yalanda konusabilir

0|0
    0|0
  • Çok biliyor. boşver sürünsün gitme

0|1
    0|0
  • yüzüne çarpmak için bile olsa rapor almayı kabul etmemeliydin

0|0
    0|0
  • Valla ben olsam onun o eline o raporu verir s*ktiri çekerdim. Bana güvenmeyenin işim olmaz.

1|0
    0|0
    • ayrılıcam zaten raporu aldıktan sonra ama az ve öz konusmak istiyorum ağırına gitsin içine otursun

• Ayrıl o gerizekalıdan kendinı küçük düşürme bukadar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    32
Yükleniyor...