Namus söz konusu olunca yalan söylemek günah sayılır mı?

Başlıkta belirttiğim gibi namus söz konusu olunca yalan söylemek caiz olur mu? Eski sevgilim askerden dönünce bana tecavüz edeceğini söyledi çünkü bir kaza sonucu ilişkisiz kızlığımı kaybettim ve onda bunu malesef biliyo. Doktora gittim muayene oldum kızlığım gitmemiş desem günaha girer miyim? Namusumu korucam sonuçta yani. Kızlığım olmadıgı için bana tecavüz etse bisi olmaz diye düşünüyo namussuz.

Güncellemeler:
Ben namus söz konusu olunca yalan söylemek caiz mi diye soruyom millet saçma sapan yorumlar yapıyo anasını satiyim elimde miydi ha?
Ondan kurtulmak için yalan söylemekten başka çarem yoktu. Doktora gittiğimi, doktorun kızlığımın esnek olduğunu söylediğini söyledim. Biraz daha anlattım anlamadı çünkü. Sonra yazmayı kesti neti de kesti. Peşimi bırakmış mıdır?

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Askerliği bitmeden savcılığa gidip nitelikli şekilde tehtid ve cinsel tacizde bulunduğunu ispat edebilirsen Askeri mahkemeye düşer ve bir mucize eseri askeri hapishanede intihar etmeden yıllarca yaşabilirse (Orada bir gün bir yıla bedeldir) çıktıktan sonra askerligini 2 yıl uzatmış şekilde kaldığı yerden yapmaya devam eder askerligi bittikten sonra daha nizamiye kapısından çıkmadan sivil mahkemeye götürürler bir de ordan ceza yer ve ömrü biter. Bunu ona hatırlat ve böyle manyaklarla ilişki kurmaktan vaz geç.

1|0
    0|0
    • Oha vay anasını gerçekten mi 😳 Korksun da sussun diye bişiler zırvaladım, sonra bana defol yazdı, işine gelmedi, sonra engelledim. Gerek var mı artık, engelini açıp bunları sıralamaya?

• Haklarımı nasıl bilicem

• google ana yasa kitabı ya da bilen biriyle derin sohbet

En İyi Kız Görüşü

• direk polise git tehdit ediyo beni diye

0|0
    0|0
    • Her an annemleyim bir ayrılamıuom ki gideyim

• troll değilsin dimi?
      bana böyle bir tehdit gelseydi askerdeyken başına 1000 kişi üşüştürürüm.

• Anaa harika. Süpersin tamam hemen grubuma yazıyom arkadaşlara haber salıyorum illa ki bulunur onun ordan adam. Yok gerçekten troll değilim

Erkekler Ne Diyor 21

• şerefsiz işte.
    o sana kaza sonucu kaybettiğine de inanmıyordur, sadece inanıyormuş gibi yapıyordur, sen ona verene kadar inanıyormuş gibi yapcek sonra benden önce kime verdin dicek. akıllı ol.

0|0
    0|0
    • Napicam nasıl kurtulucam yalan sölesem günah olur mu iste

• seninde karakterin çok basit onu yazmayı unutmuşum sanırım cevabı almışsındır aptal aşık seni.

• O tip biriyle olmak ne kadar doğru?

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz diye birşey yok sonuçta içine penis giren vajina ile girmeyen vajina arasında koca bir fark var

0|0
    0|0
    • Aynen ama o anlamıo

• Yaa lanet herifi eskiden sevmiştm ama artk nefret ediom.

• Nefret ediyorsan gebersin şerefsiz

• Tecavüz? Bu adamla neden halen birliktesin? Delirdin herhalde?

0|0
    0|0
    • Hayır birlikte değilim valla ayrılalı çok oldu bu bana mesaj attı bende niye hala bana ulaşıon dedm sevgilimi buna musallat ettim snra bu namussuz da musallat oldu benim kız olmadgmı yeni sevgilime söleyince bu furkan benden ayrıldı ö er de keyf etti tabii kız yalnız kaldı mikerim dedi kendi kendne

• Yaa ekimde askerden gelecek benle buluşmazsan ailene herşeyi anlatırım diyip illa buluşturacak biliyom huyunu ama buluşamam ya ailem herseyi öğrenirse. Lan babam kalpten, annem sinir krizinden gider.

• Tecavüzcünün lafına mı inanacaklar kızlarının mı?

• Sana bunları söylüyorsa gidersin savcılığa şikayet edersin. Hatta askerlik yaptığı yeri arayıp durumu komutanlarına bildirirsin. Bir güzel icabına bakarlar.

0|0
    0|0
    • Gerçekten yaparlar mı

• Engelleme. Sana ulaşabilsin. Bakalım ne diyecek

• Ama o zmn da kuyruk sallamış gibi görünürüm.

• yok artık sen dalga mı geçiyorsun

0|0
    0|0
  • yalanın bahanesi olmaz, yalan yalandır, küçüğüde büyügüde günahdır. ne yazık ki mecbur kalınca söylüyoruz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ailesine veya ailene bildir veya gerekli mercilere başvur. ilk defa boyle biseye tanık oldum

0|0
    0|0
  • nasıl bir ilişkiniz var sizin böyle

0|0
    0|0
  • Valla nedicegimi bilemedim belki tam anlatamadigin için belkide tam anlamadigim için.

0|0
    0|0
  • niye ayrılmıyorsun?

0|0
    0|0
    • Yaw ayrılalı 1,5 yıl oldu çıkmıyox ki

• Yazılarla ihbar et görsün tecavüzü.

0|0
    0|0
  • Ne sacmaliyosun sen yaa?

0|0
    0|0
    • Demin yasadım saçmalamıyorum.

• O da asker askerde erkeklıgı olduruyolar sap atıyolar yemeklere

0|0
    0|0
  • Sayilmax

0|0
    0|0
  • Bırakmaz peşini

0|0
    0|0
  • troll soru diyor xperimi alıp gidiyorum...

0|0
    0|0
  • Yemin ederim 2 dakikadır düşünüyorum ne yazsam diye cevap

0|0
    0|0
  • oha ya nasıl böyle erkeklerle arkadaşlık ediyorsunuz şaşıyorum

0|0
    0|0
  • Dag basindami yasiyor, serefsiz soysuz.. Aslinda normalde elinde bu sekilde tecavüzle tehdit etttigini ispatlayabilirsen dogru polise ver.. Bence ailene durumu anlat, yanliz ve carsiz kalam, silen sana kizar diye korkma, ailen böyle durumlar icin var...

0|0
    0|0
  • Girmesin de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O nasıl oluyor kız kaza sonucu nasilmis

0|0
    0|0
  • Ve bu onu fırsat olarak mı görüyor?

0|0
    0|0
  • Tabikide günaha girmezsin kendini koruyorsun sonuçda

0|0
    0|0
    • Evet bende mecbur yalan sölefm dıktora gttm bozulmamış dedm hala kızıım dedm biraz da askeriyeden kuzenlerim var dedm tehdit ettim korkuttum sustu.

Yükleniyor...