Penis boyumla alakalı sorunum var?

Sağlık probleminin ayıbı olmaz, doktora gitmeyede utanıyorum ama burda söylemek istiyorum.

Penis boyum 19 cm ama penisim ereksiyon halinde değilken çok küçük oluyo, büyüdüğünde ise kocaman oluyor şimdi benimki et penisimi yoksa kan penisimi..

Sizin bilginiz var mı?

Güncellemeler:
Sağlık sorunundan bahsediyorum, çekinmeyin :Dd

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• evet Kan penisidir Wikipediada gezinirken rast gelmiştim :D

0|1
    0|0
    • Üzücü bir durum :Dd

• la havle şu laf atan üyenın ismi fastana ona dıyorum

• hmm anladım haklısın :Dd

gerçekten bu durumuma üzülüyorum, sadece bendemi böyle sorun var onu merak ettim ama sende bilmiyosun galiba

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Muhtesem penis 😄

0|3
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• Kan penisi.

0|1
    0|0
  • İşte ideal olan o.. Yalnız işte sorun benim yaşıma geldiğinde hala faal olacaksın.

0|1
    0|0
    • Anlamadığım küçükken çok küçük oluyor bu bir sorunmu acaba onu bilmiyorum abi

• Kültürel yapıya göre değişiyor..6 Yaşında kızı evlendirmek için konuşan deyyussun konusundan iyi.

• Tmmdır teşekkür ederim

• kan penisi, et penisinde o kadar boy farkı olmaz.

0|1
    0|0
  • Kan penisı

0|1
    0|0
  • Nick inin hakkını veriyorsun :)

0|1
    0|0
  • benim ki de 45 cm. Kırbaç olarak kullanıyorum.

0|1
    0|0
    • üff aptal aptal konuşma, kanıtlarsam her istediğimi yapacak mısın? Neyse..

• O aletle başka şansın yok. Er geç olacaksın.

• Gaysın galiba neyse uzak dur

• Sağlık problemin yok, kan penisi olanlar oyle

0|1
    0|0
  • Benimde öyle çok küçük ereksiyon hakli büyük 19 cm den de büyük ama 25 cm değil kesin bir bilgim yok nasıl oluyor

0|1
    0|0
    • İnan bana bilmiyorum küçükken onu tanıyamıyorum :Dd

• Kalınlığı önemli 3 parmak kalınlığında bence benimki iyi ama seninki büyük neyse kardeş kızlara anlatırsın bunları :Dd

• Öyle diyorlar kalınlık önemliymiş benim 4 parmaktan biraz kalın kızlara anlatmak lazım katılıyorum

• benimki de normalde kolumla yarışıyor kardeşim ama ereksiyon geçince 19 cm oluyor bu şimdi et penisi mi kan penisi mi kızlar soruyor penisi mi?
    seninki ks penisi o belli oluyor

0|1
    0|0
  • Seninki ot penisi😄😄😄

0|1
    0|0
    • Valla üzülüyorum dalga geçiyosun sende

• O kendini bilir

• @piremseesss

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...