Kapat

Neden hemen suyu akıyor?

Arkadaşlar ben aklımdan en ufak bişey geçirsem hemen penisimin suyu akıyo, ve bu ağrı yapıyor zamanla. Daha da kötüsü mesela sevgilimle öpüşürken o kadar akıyor ki ıslaklık kendini belli ediyor segilim boşaldım zanneder diye korkuyorum. Yolda birinden tahrik olsam suyu akıyor o derece. Bu normal mi herkesde bu kadar hızlı ve çok akıyor mu. Bunu nasıl çözebilirim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bel soguklugu hastaligina benziyor doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • Bel soğukluğu cinsel yoldan geçmez mi. Ben bakirim sadece öpüştük sevgilimle ilişkiye girmedik o da bakire

• Surekli akmaz o

• bel soğukluğu tükürük bezlerinden de bulaşanlar vardır

En İyi Erkek Görüşü

• Abicim bu senin sağlıklı olduğunun ispatıdır. Bu çok normal bir durum! olmasa o zaman bir sıkıntı var demektir. Erkek tahrik olunca meni yolları orgazm için hazırlanır yani bir nevi yağlama gibi düşün. Spermlerin rahat hareket etmesi için! Bir süre sonra eğer orgazm olamazsan kasıklarında müthiş bir ağzı başlar buda tahrik derecesine göre değişir yürümekte bile zorlanırsın yani tek çaren orgazm olmak yoksa ağrıdan duramazsın. Bunu nasıl çözersin haramdan karşı cinsten uzak durarak çözebilirsin. Bu yaşlarda hormonların tavan yaptığı, enerjinin üst seviyede olduğu bir dönemde bu yaşadıkların kadar doğal ve normal bir şey yok! Canını sıkacak bir durum yok kısaca :) Sağlıklı uzun güzel seneler dilerim.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler abi içimi rahatlattınız :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece sen değilsin merak etme rahat ol

0|0
    0|0
    • Ya çok sorun oluyor otobüste, yolda boxer ıslak hale geliyor. Çözümü var mı bildiğiniz

• Her önüne gelene bakma
      Islaklık olur mutlaka

• Kadınsızlık çok zor. Son günlerde bende senin gibiyim. Oluyor mutlaka etkileniyoruz ya da istediğimizde mutlaka akıntı oluyor.

• PC Kegel kas egzersizlerini yap enaz 2-3 ay sonra düzelirsin, düzeldikten sonra da ara ara devam edersin egzersizleri.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bu işe yarayabilir

• uyarılma muhabbeti var ya o işte. biraz kolay uyarılıyorsun. boşalmayınca ağrı yapıyor kolay uyarılan bir çok erkekde yaşanır

0|0
    0|0
  • Normal değil ne suyu bu bende su mu akmıyor :D

0|0
    0|0
    • Nasıl akmıyor. Ben herkeste akar sanıyordum

• Valla kendımı bildim bileli 13-14 yaş arası sadece su akıyordu. Sonra bildiğin döl olarak akıyor.

Yükleniyor...