Temizlik önemli ama nasıl yapmalı?

Ben 21 yaşındayım ve aşağı yukarı 9-10 yildir ozel bolgeme jilet kullaniyorum yani başından beri işte
Ama aklım yettikce agdaya geçme ihtiyacı duymaya başladım bir kez denedim ufak bir kısmına yapistirmistim öyle acıdı ki devam edemedim. Genelde kıl tüy problemi çok olan bir insan değilim ilk baştan keşke agdayla baslasaymisim kimse tabi anlatmayinca..
Neyse sorum şu ben ağda yapmak istiyorum ama bu acıyı hafifletecek bisey biliyor musunuz benim durumumda olan varmı?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dediğin gibi keşke ilk başta ağda yapsaydın.. neyse ilk şimdi başla sende yeni yapacağın için acı fazla olur alışınca azalıyo. birde banyo yapıp güzelce kurulan öyle ağada yaparsan tüylerde yumuşama olduğundan daha rahat oluyor.. birde ağdayı çekerken tüylarin çıkış yönüne doğru çek..

0|0
    0|0
    • Ama çıkış yönüne cekersem tam almaz ki

• Tamam teşekkür ederim :)

• rica ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Senin yerinde olsam , lazeri seçerdim ve bir süre daha jiletle idare ederdim. Tüylerin kalınlaştığı için dayanmak zor olur..

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim lazer mantıklı gelmeye başladı

• Hem mantıklı hemde senin için zorunlu gibi. maddi durumun iyi ise ortalama 1300 tl ye artık kendğn kullanabileceğin kazer cihazları var.

• agdada sonuc degıl lazere gıt

1|0
    0|0
  • Neden orasi Özel bölge?
    52. Bölge falan mi? 😂😂

0|0
    0|0
  • Arkadaş harbiden seks den soğudum bunların vajina derdinden

0|0
    0|0
  • Çok mu canın tatlı senin? :)

0|0
    0|0
    • Ya canım. tatlı olabilir ama 9 yıldır jilet vurduğun yeri agdayla hiç yoldun mu sen :)

• O zaman seni tebrik ediyorum :)

burada soruları ben sorarım :D dermişim

• :) sorabilirsin, çekinme :p

• Jiletle iyice kisalt traslan sonra agdaya git ayrica kremde kullan acin kesilir

0|0
    0|0
  • bundan sonra bence sana ağda fayda etmeyebilir kalın değil mi koklerı felan?

0|0
    0|0
  • Jilet çok fazla çıkarmaz mı? Ve daha sık

0|0
    0|0
    • Ev3t daha sık daha kalın o yüzden agdaya gecemiyorum yoksa diğer yerlerde problem yok yani

• Yine sen daha iyi bilirsin ama bence kullanma jilet bidaha kuaföre gidiver alsınlar Ağdayla alışınca sen alırsın

• en sağlıklısı jilet

0|0
    0|0
  • ilk zamanlarda illaki acır diye duymuştum birde tüy dökücü krem sür ve pudra kullan

0|0
    0|0
  • kaymak gıbı dımı oran

0|0
    0|0
  • Benim penisi al. içine sorun kalmaz

0|0
    0|0
    • Benden sana tavsiye IQ ölçtür

• Kesin çözüm canım

• Ben erkek olarak cevap vereyim bende jiletle aldım hep ve artık sinir bozucu olmaya başladı haftada kesmek zorunda kalıyordum sonra ağda denedim ağladım resmen ya yerimden zıpladım senelerce jiletle alınca kalınlaşmış iyice kıllar şimdi epilatör kullanıyorum yeni yeni rahatlıyorum ama süper oldu tavsiye ederim biraz dişini sık ve kullan

0|1
    0|0
    • Vay be tebrikler :) tamam aklıma koydum yapacam. zaten

• Rica ederim yardımcı olabildi isem

• Zaman'ında bayağı araştırma yaptım da ondan dolayı dedim

• Soğuk su

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuaföre git

0|0
    0|0
  • Lazere git hiç uğraşma

0|0
    0|0
    • Ya zararları var diyorlar ama bunu da düşünmüyor değilim siz yaptırdınız mı

• Ya cidden mantıklı aslında tekrar çıkmıyor demi kesin :) teşekkür ederim bu arada

• Aynen ricaederim

Yükleniyor...