Nişanlımın cinsel organında siğil var?

Nişanlımın cinsel organında siğil var testisinin üstünde. O yüzden onunda çok morali bozuk bana bulaşçak diye. Benim merak ettiğim bana neden oluyo bilmiyorum dedi ben biraz araştırdım cinsel yolla bulaşan bişeymiş yani biriyle ilişkiye mi girdi başka türlü olması mümkün mü gerçekten bilgisi olanlar cevap versin lütfen?

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Siğil ellerinde olusmus olabilr. Sonra kendini tatmin ederken ellerinden cinsel organına gecmis olma olasılıgı yuksek. Ve inanilmaz illet veren bir hastalık. Tıpta adı hpv virusu diye geciyor. Kriyoterapi yani dondurarak yakma tedavisi var. inanılmaz aci ve agrılı bir yontem. Doktora basvurmalı, cinsel organında oldugu için utanmamali. Cogalma ve bulasma olasılıgı cok yuksek. Gecene kadar cinsel yolla temasta bulunmayın. İnternetten arastırabilirsin genital siğil olarak. ya da hpv virusu dersen yine çıkar. Allah yardımcısı olsun inan cok illet bir hastalık. s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Konu hakkında yanlış yorumlar görüyorum. Ellde ayakta siğiller farklıdır genıtl bölgede çıkanlar ıse Hpv dir Hpv nin görüldüğü yerler ağız anüs Ve cinsel bölge çoğu doktor tek yol cinsellık olarak öne sursede Çökük bir bağışıklık sistemının bu çok kucuk olan bulaşma rıskını arttırabılıyor. Hiç bir deneyımı olmadan bu talıhsızlıgı yasamıs olan ınsanlar mevcut. Öncelıkle siğil oldugundan emın olun siğile benzeyen bir çok lezyon var Ayırıcı tanı yapılsın Fibroeptreryal polip olabılır, yağ kıstlerı olabılır, incimsi papuller olabılır. Nişlanlın Çok eşli bır hayat yaşamıyorsa Mutlaka ayrıcı tanı yaptırsın Ne oldugu çıkar ortaya

1|0
    0|0
  • Genelde cinsel yolla bulaşır. Tedaviye başlasın hemen.

0|0
    0|0
  • nişanlını hemen ön yargıyla idam etme istersen. Evet bazı tür siğiller bakteriler vasıtası ile bulaşıcı olabiliyor. Ama belki nişanlın pantolan veya şort alırken daha önce başka birinin denediği bir ürünü giymiş ve ondan da bu bakteriyi kapmış olabilir, illa birini becerecek diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • Cinsel yolla bulaşan bişey se girmiş

0|0
    0|0
  • dr gitsin

0|0
    0|0
  • öncelikle bir hekimin o lezyonu görmesi lazım, eğer hpv ye bağlı siğil ise bulaşabilir ve bu durumda partnerinizin o iltihaba bir şekilde bulaşmış olduğunu gösterir. dediğim gibi hekim görmeli önce

0|0
    0|0
  • Siğiller alınıyor. Ancak tekrar çıkma olasılık yüksek şayet test yaptırsın olumlu ise aldırın yok zararlı derlerse ilişkiye girmeyin asla hem sizin için ve ilerde olacak cocuklar için çok sıkıntlı

0|0
    0|0
  • o sigil degil

0|0
    0|0
  • Siğil her türlü buşaşır

0|0
    0|0
  • doğru düşünüyosun.. ama ona pat dye söyleme.. laf al ağzndan

0|0
    0|0
  • genelde biriyle ilişkiye girerek bulaşır ve aıds olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • cinsel yolla bulaşır. daha önce birisiyle birlikte olmuş

0|0
    0|0
  • Kurana el bastır anlarsın

0|0
    0|0
  • cinsel organımda değil de ayağımda çıkmıştı. birini oya oya, tırnak makasıyla geçirmiştim. diğerini ise doktor dondurmuştu anca öyle geçmişti. ayağımı dondururlarken öyle acı çekmiştim ki; eğer cinsel organa da öyle yapıyorlarsa gg

0|0
    0|0

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• HPV (human papillomavirus) adlı virüs siğillerin ana nedenidir. Siğile neden olan bu virüsü kapmak, cildinizde kesik ya da sıyrık olduğunda daha kolaydır. Çocukların sık sık kendilerini yaraladıkları düşünülürse, bu durum neden çoğu çocukta siğil şikayetine rastlandığını da açıklamış olur. Ayrıca vücudun sık sık traş edilen bölgelerinde de, örneğin erkeklerin yüzünde ve kadınların bacaklarında siğil çıkma olasılığı yüksektir. Vücudunuzun herhangi bir yerinde çıkan siğil, vücudun başka bir yerine sıçrayabilir.

Burdaki yazilanlardan ben anladım ki sadece cinsel yolla bulaşmıyor..

1|0
    0|0
  • esımdede cıktı. hemde cok fazla sayıda, ıstanbulda tedavı oldu. once yanma tedavısı yenıleyınce donma tedavısı. aldıgım baska dr duyumları cınsel yolla bulastıgı yonundeydı. ama o hiv kadar yapıldıgını bısey cıkmadıgını ve strese bagladıklarını yemınler ederek anlattı ( gunahı boynuna ınandım )
    ısı anormal yogundu. o donem uykusuz bır hayat, maddı anlamda göçük bır donem gecırıyorduk. hanı derler ya hersey ustuste geldı. aynen oyleydı.
    sonucta tedavıler kremler kasıntılar kanamalar vs derken gectı

0|0
    0|0
    • Anladım bende eğer beni aldatmışsa yani bir ilişkiden kapmışsa bunu ortaya çıkarmak istiyorum ama bunu nasıl yapıcam bilmiyorum kafayı yemek üzereyim

• offf berbat bır hıstır : ( allah yardımcın olsun.

Yükleniyor...