Regl olunca bayılıyorum ne yapmalıyım?

Regl dönemimde bayılıyorum kansızlığım var çok kan kaybediyorum. Artık kadın hastalıkları doktoruyla kanka olduk ne yapmalıyım?

0|5
7|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya benim de senin durumda olan bir arkadasim vardi evet durum cok zor olabilir o da adetini kisiklamak icin dogum kontrol hapindan kullanmisti. Doktor ona oyle yazmisti ve yani ise de yaradi. En azindan kan kaybetmeyince oyle siddetli bayginlik gecirmiyordu veya halsizlik. Yani sende kullanabilirsen bir dene istersen ama herkez de kullanmaz anlarim zaten cogun da anasi dover oyle bir hap istegiyle bulursa kizini :D
    Sen bir yine konus doktorunla bu durumu, bolca seker gezdir yaninda yemek yemegi de unutma. Demir eksikligi yapar kan kaybedince onu da onlemek icin caydan uzak dur demiri oldurur ve bol sebse tuket :)
    Benim tavsiyelerim bunlar ama en iyisini yine doktor hanim veya bey bilir ablacim.

Insallah bu durumun daha iyiye gider

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler

• Eig icin cok tesekkur ederim tatli dillim :* opuyorum seniii :) ♥

• Ne demek birtanem

Erkekler Ne Diyor 28

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktorun çözüm önerileri yok mu? Ya da verdiği ilaç vesaire?
    Kan yapıcı bir şey istersen keçi boynuzu özütü yiyebilirsin. Etkilidir.

1|0
    0|0
  • Doktoru degistir?

1|1
    0|0
  • Bol bol pekmez tahin ye başka doktorlar dene ağrı kesici iç sulandırsın ya da yoğurt ye ayran iç

0|0
    0|0
  • Tarçın kanı kanı keser ama doktoruna danışmadan alma.

0|1
    0|0
  • bal pekmez kuru üzüm yi bide hemofili falan yok dimi

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...