Baba-Kız İlişkisi Ama Ensest Değil?

Arkadaşlar öncelikle ben de OKB var obsesif olarak aile fertleriyle ilgili rahatsız edici şeyler düşünüyorum. Şimdi, ben kendimden 10-20 yas büyük insanlardan hoşlaniyorum. Aranızda ddlg'yi bilen var mi bilmiyorum ama baba-kiz ilişkisi yani ensest değil tabi bunları da düşünüyorum sizde bu isteklerin obsesifin bir ürünü mu anlamadim. Ama kendimden büyüklerle düşününce istekli de oluyorum. Sizce bu durumumu doktorla paylaşsam mi ki?

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim durumum budur

Daddy Dom - Little Girl
Gerçek anlamda ensest olmayan ve rol gereği Babaç birisi ile küçük kız arasındaki ilişkiyi temsil eder, Buna uygun ortam hazırlanır. Genelde ataerkildir. Bazen ileriye kaçıp BDSM yani Bondage/Discipline/Sado/Mazoşizm unsurlar içerebilir. Uç bir ruh halini masumane ve bilinçli bir biçimde ihtirasa kavuşturma gibidir. Gerçeği ise Enseste girebilir ve kabul edilemezdir.
Arkadaşlar güncelleme de durumumu belirttim detayda da OKB rahatsızlığı turu olan düşünsel sorununu paylaştim sadece sizinle. Kafanızın karışmasına gerek yok

0|1
6|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ben ve dahi bir çok erkek , her zaman olgun kadın arzulamıştır. Uzun süre mature , milf filmleri izledim , halada izlemekten son derece keyif alıyorum. Bu bir fantazi , bir begeni. Ben yaparken normal olan unsur , sende neden anormal olsun ki? Zamanla normale döneceğini düşünüyorum. Bence tedavi olmanı gerektiren birşey yok.

1|0
    0|0
    • Haklisin ben de bundan bahsediyordum

• Seni soeunlu olduguna iten ne , bu arada yaşın kaç gerçekte?

• Bu durumu psikoloğa paylaşman gerek psikiyatr vb. Daha söyleyeceklerim var ama kafanı karıştırmak istemiyorum en doğrusu psikoloğa gitmendir.

0|0
    0|0
  • Kim bu hoşlandığın büyük erkek 😉

0|0
    0|0
  • Kendinden cok büyükleri hayal etmek sıkıntı değil. Ama aile bireylerini dusunmek kesinlikle problemi gosteriyor

0|0
    0|0
  • Ddlg yi biliyorum böyle düşüncelerim yok ama ne olduğunu merak edip bakmıştım yani adam bekarsa sıkıntı olmaz yani senin tercihin

0|0
    0|0
  • Şişman rock'çı kızlar eklesin

0|0
    0|0
  • babandan mı hoşlanıyon

0|0
    0|0
  • sence bu hastalık ise doktor yardımı sart

0|0
    0|0
    • Bence bir sorun yok ama size soruyorum bir farklılık var mi diye

• Hastalık mi değil mi diye soruyorum sen de evet ya da hayır diye cevaplicaksin böyle triplere girmene gerek yok. Evet ya da hayır. Bu kadar basit

• trip degil bu yani sonucta hissttiğin duygu bakıs acın cok önemli hoslanma ama nasıl bir duygu bu

• sana nasil yardimci olabiliriz babami ariyosun?

0|0
    0|0
  • Bende buyuk seviyorum

0|0
    0|0
  • Hastasın

0|0
    0|0
  • Psikologla paylasman saglikli olur

0|0
    0|0
  • kendinden büyükler normal herkes yaşıyo bunlarıda aile içi olunca sıkıntılı tabi doktora başvur

0|0
    0|0
  • Neden doktor olmadim zamaninda..

0|0
    0|0
  • Nasıl yani baba kız ilişkisi?

0|0
    0|0
    • Yani kendimden yaşça baya büyük insanlardan hoşlaniyorum. Ddlg ilişkisi gibi babam olarak görüyorum yani karşıdaki adamı o da beni küçük kızı gibi

• Anlamamıza sevindim

• rica ederim

• Onun yapacagı bısey yok

0|0
    0|0
  • Paylaş bir an önce

0|0
    0|0
  • Acil doktora acil hiç bekletmeden hemde

0|0
    0|0
  • Acilen psikiyatriye görünmelisin. Bu bilinçteysen düzelmek istiyorsun demektir bunu erteleme.

0|0
    0|0
    • Sence ben de ne gibi bir sıkıntı var da acil pskiyatriye görün dedin

• Cevaplarsaniz sevinirim. Görüşünüzü merak ediyorum

• İstiyorsan takip et. Butadan yazışmak olmaz.

• Enteresan bir durum

0|0
    0|0
  • seks mi

0|0
    0|0
  • Öncelikle sunu belirtmek isterim ki benim de bir tarafim bdsm tutkunu tabi bunu ilerletebileceğim bir partner bulmam cok zor diğer yandan senin isteğin olan konuya gelecek olursak eğer bu dediğin ensest olmamakla beraber sadece rol icabi olan birsey fakat yine iki tarafinda rızası ile olan birsey fakat burada zor :) yanlis anlamadim umarim

0|0
    0|0
  • bende seviyorum sevgililerimi babaları olarak çoko miktim çok zevk aldılar

0|0
    0|0
  • büyüklere ilgi duyman yaklaşım olarak seni belki daha korumacılık olmasından çekici kılabilir , ama içinde ailevi ilişki gibi düşünmek ayrı bir psikolojikır. . etkilediğin şey içinde duymsal olarak farklı algılanabilir senin bunu içinde sadece doğru yönlendirmen gerek. . kendinden büyüklerle ilgilenmek cinselik çekiminde farklı bir ihtiyacıtır ama ensest dediğim gibi anormal. .

0|0
    0|0
  • bende de pantyhose fetişi var hiç doktara gitmeyi düşünmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ankara da yasıyorsan sana yardımcı olabılırım cnku bu tedavi gerektiren bir durum
    Of anlasılamıyorum demek yerine en kısa zamanda psikiyatriye başvuru yapmanı tavsıye ederm sevgıler 💕🍀

0|0
    0|0
  • Bisey anladiysam zenci olayim.

0|1
    0|0
  • İyi bir pratisyenden destek al sakıncalı durum. .

0|1
    0|0
  • Psikolog görün

0|0
    0|0
  • Evet bu bendede var

0|1
    0|0
  • doktora anlatırsan iyi olur ona göre teşhis koyup tedavi eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...