Baba-Kız İlişkisi Ama Ensest Değil?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle ben de OKB var obsesif olarak aile fertleriyle ilgili rahatsız edici şeyler düşünüyorum. Şimdi, ben kendimden 10-20 yas büyük insanlardan hoşlaniyorum. Aranızda ddlg'yi bilen var mi bilmiyorum ama baba-kiz ilişkisi yani ensest değil tabi bunları da düşünüyorum sizde bu isteklerin obsesifin bir ürünü mu anlamadim. Ama kendimden büyüklerle düşününce istekli de oluyorum. Sizce bu durumumu doktorla paylaşsam mi ki?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar benim durumum budur

Daddy Dom - Little Girl
Gerçek anlamda ensest olmayan ve rol gereği Babaç birisi ile küçük kız arasındaki ilişkiyi temsil eder, Buna uygun ortam hazırlanır. Genelde ataerkildir. Bazen ileriye kaçıp BDSM yani Bondage/Discipline/Sado/Mazoşizm unsurlar içerebilir. Uç bir ruh halini masumane ve bilinçli bir biçimde ihtirasa kavuşturma gibidir. Gerçeği ise Enseste girebilir ve kabul edilemezdir.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar güncelleme de durumumu belirttim detayda da OKB rahatsızlığı turu olan düşünsel sorununu paylaştim sadece sizinle. Kafanızın karışmasına gerek yok
Baba-Kız İlişkisi Ama Ensest Değil?