Arkadaşlar artık sokağa çıkamıyorum. Bir yardım eder misiniz?

Aşırı derecede cinsellik tutkum var. Sürekli mast yapıyorum. Her ne kadar yapmak istemesem de. Ve bundan kurtulmak istesem de. Emin olun her şeyi denedim. Kendime bir çok farklı hobiler edindim belki kurtulurum diye. Yararlı olur belki diye ama olmadı. Olmuyor. Dışarı bile çıkmıyorum utancımdan. Ben ne yapacağım şimdi.

Güncellemeler:
Yaşım da 21 bu arada.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Birincisi bundan kurtulmak istemen güzel bişey
    Ikincisi bu o kadar da büyütulecek bsey degl üçüncüsü sevgili Bul kendine

0|0
    0|0
    • O da yanlış geliyor.

• hmm
      saclarin cok dokuluyor mu senin genel olarak

• Hayır. Gencim. Hiç bir yaşlılık belirtisi yok.

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir sakin ol. Mastürbasyonun yani bildiğimiz 31 in faydası yadsınamaz. Yanı sıra tatlı ve karbonhidratlı (ekmek lavaş vs) gibi enerji yapan şeylerden bir süre uzak dur. Becerebilirsen kendine temiz (aidsli olmayan) bir partner bul. Ama elin kızının günahına girme dünden razı olan birini bul. Zaten sendeki bu durum geçici. O yüzden sakin ol. Ulen baktın hiç olmuyor. Bir gün bir bahaneyle anneni komşuya gönder o ara vakit kaybetmeden git annenin çeyizini annenin yatağının üstüne ser sonra onların üstüne bir güzel zıç böyle her yeri boyayarak zıç leş gibi koksun. Döndügünde annen onları o şekilde bir görsün seni babana bir şikayet etsin şöyle güzelce bir baba dayağı ye bak nasıl durulursun. Tabi bu en son çare.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anlıyorum seni sana tavsiyem sana yapma demiyorum sadece şunu söylüyorum 3gün yapma sadece 3 gün tut kendini ve bu 3 gün boyunca seks ile ilgili hiçbirşey düşünme sadece 3 gün sonra canın istemeyecek göreceksin

0|0
    0|0
  • Soğuk duş al

0|0
    0|0
Yükleniyor...