Kızlık zarı diktirmek sizce de çok alçakça değil mi?

evlenene kadar istedikleri haltı yiyorlar istediği erkeğin altına yatıyolar evlilik çağı geldiği zaman da kocaları olacak adamı ben bakireyim diye kandırıyolar. bu nasıl vicdansızca bir zihniyettir hadi diyelim adamı kandırdım evli olduğunuz süre boyunca vicdanının sesini nasıl bastıracaksın? dürüstçe neden söylemiyolar geçmişte ne haltlar yediklerini de bu yola başvuruyolar? şu kızlık zarı dikimini icat edenin de yatacak yeri yok ayrıca

0|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Alcakla hepsi böyle kdd

0|1
    0|0
    • hepsi değildir bro genelleme yapmayalım:)

Kızlar Ne Diyor 5

• haklısın. erkeğin her haltı yiyip sonrada hiç kimseyle ilişki yaşamadım demesi kadar alçakça

0|0
    0|0
    • aynı şey erkek için de geçerli bu yazdığımdan erkekler için dürüstlük şart değildir diye düşündüğümü nerden çıkardın

• öyle bir şey düşündüğünü söylemedim ben. sadece kendi görüşümü yazdım

• Siz hala nerdsnz ya

0|0
    0|0
    • biz Türkiye'deyiz bacım siz nerdesiniz? hayırdır geri kafalılıkla suçlar gibi yazmışsın

• Erkeklerin her haltı Yiyip ben bakirim demesi kadar alçakça

0|0
    0|0
    • evet erkeğin bu yalanı söylemesi de alçakça haklısın.

• Onlar için namusun, vicdanın önemi yok ki.. Afedersin ırıspılar işte

0|0
    0|0
    • bunu yapan ırıspı olmasa bile ruhu öyledir kesin.

• Evet alçakça da siz erkekler yüzünden böyle oldu. Siz erkekler yatmayı biliyorsunuz evlenmeye gelince de bakire kız istiyorum diyorsunuz. Bakire olmayanları almıyorsunuz onlarda evde kalmamak için öyle yapıyorlar işte.

0|0
    0|0
    • herkesi aynı kefeye koyma. ben seks yapacaksam da gider fahişeyle yaparım sevdiğim kadınla değil.

• çok seviyosam ve evlenmeden önce bana bunu itiraf etme dürüstülüğünde bulunursa ben de dert etmem. ama tabi bakire olmamanın da bazı durumları var bir sürü kişiyle yaptıysa sevsem bile o kadar tolerans göstermem

• aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 6

• Alçakca da laf mı kardeşim, kansızlığın dik alası. Bir de öğrenmişler şiir gibi bir laf ''Benim için benden öncesi önemli degil benden sonrasına bakarım'' ulen senden önce onurunu hiçe sayıp önüne gelenle yatan galtak senden sonra mı uslanıp durulacak. Kiminin midesi kaldırıyor ki ben asla anlayamadım bu durumu.

0|0
    0|0
    • abi müstakbel karısının zarını diktirdiğini duymasına rağmen benden öncesi önemli değil diyecek kadar geniş mideli de yoktur herhalde:)

• vallahi kardeşim benim de pis bir huyum var bu tip durumlarda kız mundar olmuş gibi geliyor bana. İlk ben konuşmalıymışım gibi geliyor :D

• ha anladım psikolojini dayı ama olsun ya 1 kere buluşmuşlar bişey yapmamışlardır merak etme:)

• Diktirse ne olur kank en fazla 1 gün suresi var düğünden önce hangi ara benim yanimdan gidip diktircek :D :D

0|0
    0|0
    • öyle bir kandırır ki sen bile şaşarsın:) çok mu zor bahane bulmak bro ya akrabam hastaydı onun yanına gittim der bunu yapan şeytan yalan mı üretemicek:)

• kadın milleti biz gibi saf değil bro hepsi şeytan çok güvenme kendine o yüzden:)

• ilk defa güzel soruya denk geldim. evet, aa ben hata yaptım demek, diktirene kadar da özgürlük deyip, Kahrolsun toplum ahlakı deyip ana babasının namusuna ses getiren insanlardir alcaklar.

0|0
    0|0
  • Benimki durustce soyledi. Soyleyemeyen karaktersizler var.

0|0
    0|0
  • Abim , adi üstünde NAMUSSUZ, zaten namuslu olsa, diktirmeye ihtiyaci olmazdi, hayatlari namussuzluk..

0|0
    0|0
    • haklısın abi, ama diktirmesi diktirmeyi gerektirecek hallere düşmesinden daha büyük namussuzluk

• O sorun degil belli oluyor zaten dostum. Ama dedigin dogru sahtekarlik resmen

0|0
    0|0
    • nasıl belli olduğunu bilmiyorum dostum sen biliyorsan bizi de aydınlatabilirsin hayat bu karşımıza ne çıkacağı belli olmaz:)

Yükleniyor...