KS'de aldığınız en absürd mesaj nedir?

Çok sevdiğim birini ekleyemediğimden dolayı bir süredir mesaj kısmını acık bırakıyorum. Türlü türlü mesajlar aldım. En komiği 'Gay bir köle ister misin?' mesajıydı.

Size gelen en absürd mesaj neydi?

Güncellemeler:
biraz gülelim.

0|0
15|26

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• 'kamerada beni görmek istermisin'

tanımıyorum :)

1|1
    0|0
  • Bana İslam'ı tebliğ eden bir arkadaş vardı. Şimdi ne yapıyordur bilmem.

3|1
    0|0
  • Bana mesaj atimiyler :/

1|0
    0|0
  • en son yorumlarında tutarlı ol adamın asabını bozma dediydi manyagın biri.

duyuyorsa elimi yumruk yapıp ilgili parmagımı uygun zeminden geçirerek yukardan aşşagı sallıyorum.

1|0
    0|0
  • bir arkadaş kendini devrimci olarak nitelendirip siteyi yobazlardan kurtaracaklarını, gruplarına destek olmamı yazıyordu. hedef seçtiği üyeleri dahi yazma cür'etini göstermişti.

sonra kendinin ve grubundakilerin üyelikleri iptal edildi :)

2|2
    1|0
    • öylesi de var :) burda kız diye konustugum biri siteden nefret eden erkeklerden biri cıkmıstı. hristiyanmıs. cok iyiymişim, ondan dolayı itiraf etmiş. gel de totonla gülme.

• Eyvallah kardeşim.

• Absürt ne demek bilmiyorum ama bir eleman bana iki güne bir tatlım diye mesaj atıyordu. İlk başta yanlış attı herhalde diye ses etmedim. Baktım ben ses etmedikçe eleman devam ediyor. Listemden degaj dikmek zorunda kaldım.

2|0
    0|0
  • 'Kaç dakıkada bolaşıyorsun'

Ciddiyim.

2|0
    1|1
  • Kimden: wil*woman

Tarih: 14.04.2013 18:04:15

ben bişey sorucaktım erkek gözünden nasıl merak ediyorm.salak mısın sen diyebilirsiniz ama merak ediyorum napıyım.sorum şu boyum 175 bacak boyum 103 olucağımdan değil ama manken fiziği istemişimdir hep.sizce bu bacak boyu bir mankene yakışır mı?

1|0
    0|0
  • iyiymiş ya gözümden yaş geldi. O mesajı atan kullanıcıyı eklemek istiyorum. Normalde kimseyi eklemem ama beynini inceleyesim geldi sdfksjdf

hatırlayamadım mesajlar kapalı zaten sadece listemdekiler atıyor çok ilginç birşey yok ama bazen maksat muhabbet açılsın diye mesaj atanlar oluyor içlerinden, tam adamına atıyorlar, bilmezler ki bir tomruk var karşılarında sdklfs

1|0
    0|0
  • " Overlok makinesi ayağına geldi Frikik :) "

1|0
    0|0
  • mesajda burda oyle kalmıs eskılerde herhangı bı saklama sebebım yok kalmıs oyle bıcok mesaj gıbı buyrun

link

1|1
    0|0
  • bir gay bana asılıyordu sitede sevişelim mi dedi .(( bende senin bildiğin erkeklere benzemem ben dedim :)

2|0
    0|0
  • elemanın teki penisinin büyük olduğunu söylemek için konu açmış..

GöSter diyenler olmuş cevaplarda..

Sen gösterirsen Ben de gösteririm diye laf attım makarasına..

hemen bir ılık mesaj atmış bana..

mesaj şu : '' BANA GÖSTERSENE''

:))

1|0
    0|0
    • bir ara burada pipisinin resmini profil resmi yapan bir abi vardı. sildiler hesabını.

• beter olsun :D güzel degilmis demek ki.. haha

• bir mesaj atanımız bile yok

1|0
    0|0
  • ne mesajım var ne arkadaşım var be dude.öyle eğleniyorum sanki kendi kendime

1|0
    0|0
  • gay misin diye mesaj atan bir kız olmuştu.

1|1
    0|0
  • "Omuz önemli"

Bu mesaj kimbilir kaç maviliye daha geçilmiştir? Tuhaf bir site

1|0
    0|0
  • haydi lan mesaj atalım birbirimize :D cok kötü hissetmiş herkes mesaj gelmiyo die :D

1|0
    0|0
  • şöyle bir mesaj almıstım

' selam meraba canım sex sever misin ? '

1|0
    0|0
  • Mesaj değil ama cevabımın altına adamın biri ''Tam tpimsin ekle tanışalım'' yazmıştı 2 gün önce :\

1|0
    0|0
    • tipiymişsin işte :) ekleseydin ya.

• Allah islah etsin neler var ve vardır

1|0
    0|0
  • Neden küfür ediyorsun

1|0
    0|0
  • selam kamışın var mı ? --sanal sex ister misin ?

1|0
    0|0
  • kate upton gibim memiklerim var görmek ister misin tarzı bir mesaj almıştım sdffsdfsd

1|0
    0|0
  • :)))) güldürdün iyi mi

1|0
    0|0
  • nerde gay varsa dönüp dolaşıp beni buluyo burda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Cinsel açlık çeken zavallılar .Burda yazamam ama çok pis saydırıyolar bana :(

1|1
    0|0
  • daha önce hiç karşılaşmadım konuşmadım da gelen mesaj bir maviliden:

bana bak ben tayt giymeyi seviyorum giyiyorum ve giymeye devam edicem kim ne derse desin umrum değil

böyle bir mesaj şaka değildi anladım ama neden bana attı meçhul

1|0
    0|0
  • "canım cinsel sohbet sevmiyor musn"

1|0
    0|0
  • Biri beraber mast.yapalım msnden demişti. Biri de bana şeyim büyük mü diye link yollamıştı. Attım 2sinide siteden beyinsiz,gerizekalı,abazalar sizi :( biride cevabımda takewando severimi görmüş beni döv hadi,tekmele diye buna güldüm.

2|0
    0|0
  • Evlensene benimle.

1|0
    0|0
  • Aklımda kalan bişey yok hiç

1|0
    0|0
  • ayaklarına bakım yapmayı sever misin diye mesajlar geliyordu bir aralar

1|0
    0|0
  • Tekmelemek ister misin?

2|1
    0|0
  • geçenlerde tanımadığım birinden konu başlığı olarak "okuma" yazan bir mesaj aldım. okumadan sildim mesajı da.

1|0
    0|1
  • sende lezlik var mıdediydi biri :D arkadaş arıyomuş :D

1|1
    0|0
  • Gerçekten flörtöz müsün?

1|0
    0|1
  • çok sayıda şey resmi yollayanla karşılaştım :S

1|0
    0|0
  • Ayak fetişleri beni seviyor.

1|1
    0|0
  • s...ks yapmayı ve konuçmayı severim ,sen severmisin dedi?başımdan aşağı kaynar sular döktüler sanki,çok sinirlenmiştim

2|1
    1|0
Yükleniyor...