Hıc profesyonel masaj yaptırıdnız mı? nasıldı?

sonbaharda evlendıgımız ıcın balayına gıdemedık gecen hafta balayı nıyetıne anltalyaya bır otele erken rezervasyon yaptırdık tatıle gıttık. otel hedıye olarak tekne turu ve masaj hedıye ettı balayı cıftyız dıye
eşim cok gıdıklandıgı ıcın ıkı hakkımızı da ben kullandım. ılkınde bır bayan sırt masajı yaptı cok hosuma gıttı rahatladım son gun yıne masaj yaptırıdm eşimın kontenjanını ogun masaj salona gıttıgımde cumartesı gunuydu bayan masöz yokmus bır erkek varmıs sekreter kız öyle dedı dusunurmusunuz dedı bende esım odada kalmıstı uyuyordu 10 saat araba surecegı ıcın. dusudum kabul ettım. hayatımdakı en guzel rahatlamayı yasadım. yanlıs anlamayın seks vb degıldı gercek anlamda rahatlama. tatılı masajla anladım. bu sekılde profesyonel masaj yaptıran var mı?

1|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Yaptırmadım.

1|0
    0|0
  • Yaptırmadım ama güzel bişey olsa gerek.

1|0
    0|0
  • Profesyonel olarak bölgemde masaj salonları bolca mevcut birgün kendimi bitkin ve yorgun hissettim bu güzel şeye ihtiyacım olduğunu düşündüm ve masaj salonuna gittim sırt bacak omuz baş kısmına farklı masaj metotları ile bayan masör masaj yaptı öncesinde ve sonrasında aldığım duşta ayrı bir güzellik kattı masaj yaptırmayı herkeze tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Şimdi erkek ne alaka ben oraya takıldım sen erkek yüzünden mi yoksa sadece masaj yüzünden mi keyif aldın.

0|1
    0|0
  • Evet yaptırdım ayda bir gidiyorum san da tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Ben yaptırdım çok çok harikaydı diyemem ama memnun kaldım ve 1 saate 100tl vermiştim ve memnun ayrıldım.
    hayır mutlu sonla bitenlerden değil normal gerçek masajdı, sheraton otelde

0|0
    0|0
  • Ben 3 kez profösyönel masaj yaptırdım fakat öyle fuhuş yapılan yerlerde degil.. 4 yıldızlı bir termal otelde... hersey cok güzeldi... ben termal havuzdayken randevu saatim gelince resepsiyondaki kız çağırıyordu ve sonra masaj yapacak kızla beraber odaya gidiyorduk 45 dk klasik masaj... Endonezya lı kızlar var hep egitim almıs çook güzel yapıyorlar... sıcak havuz , sauna , türk hamamı , buhar odası vs masaj hepsi bir arada harika oluyor...

0|0
    0|0
  • Ben 2haftada bir thai masajina gidiyorum acayip rahatlatiyor insani özellikle sürekli oturarak is yapiyorsaniz.

0|0
    0|0
  • Kuzenim bu konuda uzman tahmin bile edemeyeceğin kişilere yaptı bana yaptıktan sonra yeniden doğmuş gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • yaptırdım bende. Güzeldi

0|0
    0|0
  • yaptırdımda kocan bunu duydu senın agzına... etmedımı :D

0|1
    0|0
  • Bekarken çok yaptırdım. Alışkanlık yapıyor.

0|0
    0|0
  • evet çok zevkli ve iyi bir rahatlama oluyor

0|0
    0|0
  • Yaptirdim ama prof oldugunu sanmiyorum fena degildi

0|0
    0|0
  • Genelde masaj ustasına bırakıldığında büyük keyif alırsın masaj iyidir iyi

0|0
    0|0
  • istiyorum açıkcası.

0|0
    0|0
  • Ben balide yaptırmıştım pihu ruhumu teslim ediyordum haz almaktan

0|0
    0|0
  • ben yaptırdım çok güzel oluyor. spa yaptırdım bir kaç kez

0|0
    0|0
  • Keşke bulabilsem

0|0
    0|0
  • 👍👍

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır hiç denemedim

1|0
    0|0
  • En profesyonel masajı fizyoterapist kuzenim yapmıştı masaj sevmem zaten saçma geliyor

1|0
    0|0
  • evettt

0|1
    0|0
  • Nerelere yapilio bikiniylefelanmi

0|0
    0|0
    • evet bıkınıyle yaptırıyorsun ama popna havlu koyuyorlar

• Yazlari bazi otellere masor olarak gidiyorum kendimi ovmek icin demiyorum ama profeayonel olaral yapıyorum ama cok zor meslek cunku genelde yabanci turist erkekler tamamen soyunup oyle yatiyorlar aonra ben havluyla ortmek zorunda kaliyorum çogundada masaj yaparken adamin penisi kalkiyor. Patron para için aman musteriye iyi davranın diyor.

2|1
    0|0
    • anladım ama gerekten o adam hıc cınsel bır rahatsızlık vermeden 10 numara masaj yaptı ucretsız olan sırt masajıydı 50tl fark verıp tum vuzut yaptırım 20tl de bahsıs :D

• Patronun zorluyor olması senin patron yüzünden susman saçma

• Mutsuz sonlu olmuş😊

Yükleniyor...