En iyi dogum kontrol hapı ve nasıl kullanılır? Günde kac defa hangi yollarla mesela?

En iyi dogum kontrol hapı ve nasıl kullanılır? Günde kac defa hangi yollarla mesela

0|1
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin için soruyorsan önce doktora gidip gerekli tahlilleri yaptırman gerekli. Günde bir tane içilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gunde 1 defa ayni saatte alman gerek. Ama sana ilac onerisi yapmak yanlis olur doktorunla konusmalisin sigara falan içiyorsan hem etkisiz hem yan etkisi cok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşa, sosyokültürel duruma, çocuk durumuna, başka hastalıkların varlığına göre yöntem değişir

0|0
    0|0
  • Lütfen aile hekiminize başvurunuz

0|0
    0|0
  • Bence baska yol dene ;)

0|0
    0|0
  • Teyze yas-25-29 mu yoksa 14-15mi?

En iyi dogum konrtol hapi, sende en az yan etki yapanidir, koruma hepsi ayni derecede koruyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En iyisi diye bir şey yok. Hepsi birbirinin aynı. Günde bir defa ama adetin 3. Günü başlanır oral alınır. Detay kısmı prospektüsünde yazar

0|0
    0|0
  • her ilşki sonrası ella iyi bence

0|0
    0|0
    • her ilişki sonrası kullanmaktan ziyade daha mantıklı ve güvenli bir yöntemi öneririm size

• Qlarista sanırım adı böyle idi doğal doğ. Kont. hapı günde bir kez alınıyor. Tavsiye ederim hiç yan etkisini görmedim. Tabi önce hormonları na baktır kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • bir kere aldın mı bütün kutuyu bitirmek zorundasın 28 gün boyunca hormon hapı bu yarıda kesilmez adet düzenin bozulur ara kanaman olur. adetin 5. günüydü sanırım istersen öteki kutuya yine 1 ay boyunca başlarsın. Biliçsiz kullanma ama doktora git.

0|0
    0|0
  • Ella diye biliyorum nasıl kullanılır bilmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...