Bakire de bakire, bakirelerin çoğunun beyni yok heralde ?

ya adam yazmış

yatmak için bakire olmayanı sevişmek için bakire tercih ederim diye.

millet neden buna saygı duyuyor?

siz bakire olup tecrübeli isteyen kızlar neden tecrübeli istersiniz?

onun bunun ağzında gezen miki* nasıl içinize alıp o adama kocam diyeceksiniz? Nasıl çocuğunuza baba yapacaksınız ?

fahiseyle yatıp bakire isteyen erkekler, neden orta çağ Papazi gibi davranıyorsunuz ?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben ve Sözlümm 3 4 senedir beraberz ikimizde temiziz Allah a şükür. Ve ilişkiye falanda hıc gırmedık su zamana kadar dogru zamanı beklıyoruz. Ama soruya gelırsek tabikide temız olması cok onemlı cok cokkkk. O ilişkide bereket kalmaz baska türlü zaten

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• hiç bir zaman evleneceğim kadın illaki bakire olsun istemedim onu her gördüğümde heyecanlanıyım bu bana yeter diye düşündüm gelelim senin dediğine onun bunun ağzında gezeni nasıl içinize alacaksınız çocuğunuza baba yapacaksınız diyosun sen sanıyomusunki kimsesinin eli kimseye değmiyo

0|0
    0|0
  • Öyle bir kural mı var yani erkekler evlenmeden önce kimseyle sevişmemiş mi olacak ? İlk defa duydum bilseydim kimseyle sevişmez kendimi evleneceğim kadına saklardım.

0|0
    1|0
  • sanane steyen istedigini ister suç değil hakkı adamın

0|1
    1|0
  • Alan memnun, satan memnun.. fazla kurcalama bozarsın sonra :)

sen de kendi tercihlerine göre birini bul bacım...

0|0
    0|0
  • bu konu çok moda bugünlerde bunla iligili bir yazı yazaım diyorum ama sayfa bir türlü müsait olmuyo ama yazacam er ya da geç bu soruna cevap çok uzun çünkü

0|0
    0|0
  • bakire olmayıp ; neden bana kimse evlilik teklifi yapmıyor diyen bir kızın cümleleri...

0|0
    0|0
  • "Anne benim niye püskövitim yok" diye sitem ediyor gibisin..

0|1
    0|0
  • sen niye dert ediyorsun ki nasıl olsa koreli bulursun birtane :D

0|0
    0|0
  • ülkemizin başındakılerın neferlerı bunlar bunlar ıyı zamanlar hala ne yazıkkı :D

0|0
    0|0
  • sebebi yok biz böyleyiz işinize gelirse.

0|1
    3|1
  • siz neden erkeği yalnız bana ait olsunla sınırlandırmak istersiniz?

0|0
    0|0
  • peki sende buna cevap ver.neden her türlü şeyi yapıp(anal,oral,sürtünme) ben hala bakireyim denilir

1|0
    0|0
    • öyle erkeklere böyle kızlar:)

birbirlerine birbirlerini kakalamaya çalışıyorlar

• böyle kızlara da böyle erkekler o zaman ses etme ve bakiresever eşini bekle:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben daha önce birşeyler yaşamış olmasını isterim, bir nedeni yok. Bir adamın ilki olmak istemem eğreti gelin gibi. Ayrıca daha önce yaşayıp hevesini almış olanlar farklı bakıyor cinselliğe.

0|0
    1|0
  • haha herkes rahat dursa soorun yooohh

0|0
    0|0
Yükleniyor...