p*rno bağımlılığından nasıl kurtulurum?

çok fazla p*rno izliyorum , duramıyorum izlemeden. bakireyim hiç öpüşmedim bile.. artık kurtulmam gerek sapık mıyım neyim ben yaaa

0|1
6|67

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunun belli cinsel yönden kendini rahatlatamak sorun. Yani orgamz olamamak diyelim. Durumun tam şöyledir. Canın mast yapmak ister hemen aklına p*rno gelir hemen açar ve izlemeye başlarsın. Bir yandan da elin ile kendini okşarsın tam orgamz anı yaklaşınca beyinden gelen komutla elini vajina dna çekersin ve sadece ıslanırsın orgamz oldurunu zannedersin. Tam rahatlama olmadığı için istek azalacağına daha da artar. 5 dk sonra tekrar izlemek isterim ve tekrar yaparsın. Bazı günler p*rno + masttı 5-6-7-8-9 kez yaparsın ama istek azalacağına daha da artar. Şöyle düşün önüne en sevdiğin çikolataşın pastadan önüne koydalar sadece küçük bir dilim dana verseler. Onu yedikten sonra ne hissedersin. Pastanın devamını yemek için çıldırırsın. Tatlı yeme istegi seni çıldırtır. Yani mast ile kendini tam doyurman yanı orgamz olman lazım. Düzenli cinsel ilişkide oduğu için haftada 2 kez yoğun orgamz olarak kendini tam rahatlatırsan bu sorundan ve eve her akşam geldiğinde ıslak olma sorunundanda Kurtulmuş olursun.
    Peki yoğun orgamz nasıl olurum dersen p*rno izleyrek , elle , yastıkla , duş başlığı ile falan olman imkansız. Kontrol sende olmaması lazım. Kontrol sende olursa yukarda söylediğin gibi orgamz
    Anına yaklaşınca beyinden gelen komut ile elini çekersin ve ıslanmakla yetinirsin. Orgamz olduğunu zannedersin.
    Bunun için çok etkili mast yöntemleri mevcut. Bunları kullanmanı tavsiye ederim 😊😊😊

1|0
    0|0
    • Bunu dikkate almayı tavsiye ederim

• Bu konudaki bilgilerinizen yararlanmak isterim

• İsterseniz size bilgi verebilirim. Ama burda herkez musallat oluyor. Özel den size yazabilirim.
      Kararınız.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 66

• Yalnız kalmamaya çalış öncelikle.

0|0
    0|0
  • Kendini başka şeylere yönelt yanlız kalmamaya çalış öncelikle devamlı aktiviteler yap arkadaşlarınla gez arkadaşının yanına git tv izle ailenle ilgilen boş durma yani her boş vaktinde hep izlemeye devam edeceksin çünkü izledikçe izleyesin gelir uzaklaşmak için başka bişelerle ilgilen netini kapat gerekirse gittiğin yol sonunda ilişkiye girmek istiyeceksin o anları yaşamak istiyeceksin kendini bir boşlukta birinin koynunda bulabilir pişman olabilirsin dikkat et!!!

0|0
    0|0
  • Hayir sapiklik degil zamanla gecer sadece hormanal bir durum zamanla alisirsin farkli seyler olur yani akisina birak normal davran

0|0
    0|0
  • ask yoktur fakat bır ınsan bır ınsanlan beraber olma k ıstıyorsa sebebi sadece sekstir mesela dunyada yaptıgımız ıyılıkler seksi temsi l ederken allah katında cenneti temsil ediyor

0|0
    0|0
  • Cilgin bakiresin ondan😊😊 Imkanin varsa evlen. Dogal sonucta

0|0
    0|0
  • la izle ne olcak hatta arşiv yap canım sıkılınca açarım nostalji yaparım şu videoda nasıl çekmiştim diye zaten biraz büyünce o eski istek kalmıyor

0|0
    0|0
    • ben p*rno izlemeye daha 9-10 yaşımda başlamıştım meraktan o zamanlar çift uydu vardı hotbird filan evde tek kalınca açar izlerdim hatta ilk osbirimi bile hatırlıyorum benim keşfettiğimi sanmıştım sonra elimdeki sulu şeye baktım işte bu beni zengin edecek dedim

• bir kaç site önersene :)

0|0
    0|0
    • hangi tarz izleyek bugun içip kafam gzel senin öenerdiklerini izleyip seninle aynı kafayı yaşayıp sana yardımcı olurum sonra nasıl bırakacan diye :)

• Seks yaparak.

0|0
    0|0
  • Sapıksin sapık 😀

0|1
    0|0
  • babana yakalanacak şekilde izle

0|0
    0|0
  • Abazasin

0|0
    0|0
  • sapık değil abazasın, aynı sitedeki kadınlara köle mesajı atan gereksizler gibisin.

1|0
    0|0
  • İlgini çekecek bir dizi aç yabancı veya türk ben yabancı bir film izliyorum. diğer zamanlarda dışarıya çık bisiklete bin, yürüyüş yap, piknik yap vs. ya da bir erkek aradakaş bul hoşlanabileceğin seni üzmeyeceki seks objesi görmeyecek.

0|0
    0|0
  • sapık değilsin canım. normal bu. p*rno izlemeye mast yapmaya devam et. bak dudaklarına başka dudak değmemiş. bakiresinde ne güzel. sadece sen değilsin böyle olan. nice kızlar var senin gibi :)

1|0
    0|0
  • Gerçeğe yönelik bir şey yaşamadıkça biraz zor..

0|0
    0|0
  • sapık değilisin sadece cinselliği çok merak ediyorsun ama işte kız olduğun için kendi kendine yaşamaya çalıştığın için öyle oluyor

0|0
    0|0
  • bana gel

0|0
    0|0
  • Evet sapık olmussun

0|0
    0|0
  • Başka uğraş bul kendine düzelirsin.

0|0
    0|0
  • Sapiksin

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=97K5Uh1HUCY
    izlemeni tavsiye ederim.
    inşaallah işine yarar

0|0
    0|0
  • Bu bir ihtiyaç amaaaa cok izlemekte fazla ya benim bazen midem bulanıyor bazen konuşarak mesajlasarak yapmakta güzel oluyoo

0|0
    0|0
  • Gayet normal sağlıklı olduğun için tavan yapiyor bende de var aynı durum ama kimse olmadığı için yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Oyşş yerim seni ben yaaa seninlle çıplak sarılarak yumuşacık yastiign üstünde beraber izleyelim

0|0
    0|0
  • Git evlen

0|0
    0|0
  • Neti kapattır ev iş telefon hepsini

0|0
    0|0
  • daha falza p*rno izleyip mast yaparak zamnal tiksinirsin

0|0
    0|0
  • hahaaha :) ): sapık :)