Bu Şekilde Penis Uzarmı?

Arkadaslar cok sıkıntılım oldugum bir konu 19 yasimda olmama ragmen boyut olarak yasıma gore kısaydi.. Nette bir iki egzersiz gordum.. Uygulamadan once boyutu 9 un uzetinde 10 dan kisa idi.. uyguladiktan sonrada 10 dan uzun 11den kısa idi.. uzun bir sure bu egzersizleri uygulasam boyutunda kalici bir fark olrmu?

• Uzar
    69% (11)41% (13)50% (24)Oy Ver
  • Uzamaz
    31% (5)59% (19)50% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ne alaka uzar ya da uzamaz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Kaç cmki?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Penisi hicbir egsersizle uzatamazsiniz, tek caresi ameliyat..
    Cekip sündürme egsersizi diye ortalikta yayilan seylere inanmayin, penis dokusuna zarar verirseniz, bu sefer ereksiyon, sertlesme sorunu yasayabilirsiniz, hatta tamamen kaybedebilirsiniz..
    Intertette reklamlari gecin, normal uzman doktorlari yazdiklarini okuyun, daha ne sac cikarma ilaci bulundu, neden penis uzatma ilaci, egsersizi..

0|0
    0|0
    • yatım oldu niye inanmıyorsunuz ki? denemediğimiz birşeyi kimseye tavsiye etmeyiz.

• @coolwhisper cekip sündürerek yapilan egsersizlerde dokuda, kilcal damarda ve sinirlerde sürekli hasar olusturuyorsun, penisin boyunu sündüre sündüre belki birkac cm uzatabilirsin ama verdigin zararlardan sertlesme sorunu yasabilirsin, hatta tamamen yitirebilirsin..

Hindistanda oranin geleneginde 6 yasindan itibaren kücük erkek cocuklarina yapilan agirlik , cektirme yoluyla penis uzatiliyor, söylenene göre 40cm kadar penisli insanlar var ama bunun sonucu penisleri sünger gibi, sertlesme özelligini kaybediyorlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ne yaptığını bilmiyorum ama benim bildiğim ve önerebileceğim, jelq yani süt sağma tekniği var elle yapıyorsun, düzenli olarak 6 ay yaparsanız bu masajı, 2,5 cm 3 cm uzama ve 1-1,5 cm kalınlaşma elde edersiniz çok rahat bir şekilde.

0|0
    0|0
  • Uzar sonucda lastik gibi bisey duzenli egzersiz yap

0|0
    0|0
  • Uzamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...